Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Tylko pytanie czy @lbuster cokolwiek dostanie? Bo mi wygląda na to, że dealer właśnie próbuje przeciągać sprawę w nieskończoność, aby to klient sam zrezygnował. Nie znajduje innego wytłumaczenia na takie akcje. Bo przecież nie oszukujmy się - ktoś będzie musiał zapłacić różnicę w cenie i nikomu się to z pewnością nie widzi. 

Niestety odnoszę podobne wrażenie ?

Ponad rok od zamówienia, ciągłe zbywanie, zmiana wyposażeń, przeciąganie terminów i nic w zamian... Nie wygląda to optymistycznie.

Obyśmy się mylili, za co trzymam kciuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los daje Ci kolejną szanse na kopniecie malego, ciasnego BMW1 w dupe a Ty dalej nic ??? 
 

Z X5 sa takie kłopoty że dealerzy mają problem z autami jakimikolwiek do prezentacji w salonie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czyś, rezygnacja z klapy została zaakceptowana - nie czuję się przywiązany do tej opcji tak, jak do Harman Kardon. Problem w tym, że pozostaje dostęp komfortowy, który był mi potrzebny do bezdotykowego otwierania bagażnika - teraz staje się zbędnym gadżetem z podatnościami dla złodziei.

 Rezygnacja nie wchodzi w grę, nie dostanę już takich warunków. Cena "The One" się nie zmieniła lub nieznacznie.

Dzięki za propozycje negocjacji. Wierz mi, że ostatnio moja korespondencja pobija rekordy, jednak nie nadaje się do zamieszczenia tu na forum. Uwierz mi, że w białych rękawiczkach biorą Ciebie na "sucho". Dodatkowo mam tylko zaliczkę i zamówienie :mlot: Po ostatnim wymuszonym przez nas mail'u byłem taki ... :zly:, że kląłem na cały dom. Jedyny argument przemawiający dla Nich to fakt, że kiedyś zgodziłem się czekać na Harman Kardon. Z forum BMW wyczytałem, że ludzie czekają od pół roku do 8 miesięcy :( 

Aby nie mieć kadłubka z 2021 zażądałem nr. VIN, jak tylko będzie dostępny. Choć w tą machlojkę nie wierzę w tym przypadku ;) 

@jacek00 @szary11 według mnie Oni mają kolejki klientów i jak raz się zgodziłem na czekanie, to cały czas mnie odstawiali na koniec. Jeszcze nie odniosłem wrażenia, że się chcą mnie pozbyć ;) 

59 minut temu, szary11 napisał:

Obyśmy się mylili, za co trzymam kciuki ?

:dzieki:

38 minut temu, dudek_t napisał:

Los daje Ci kolejną szanse na kopniecie malego, ciasnego BMW1 w dupe a Ty dalej nic ???

Wiesz mi, że mam słabą alternatywę dla tego gówienka. Używane 3-letnie samochody, które rozważałem, już się zbliżają do ceny z zamówienia a mogę trafić na minę ;) 

Nie cieszysz się, że być może kiedyś Ty Mx5'ką a ja jedynką będziemy gdzieś razem śmigać po chorwackich czy włoskich zakrętach? Wiem, że do takiej jazdy lepsza jest poprzednia generacja, jednak w zakręty nowa jedynka dobrze wchodzi ;) 

47 minut temu, dudek_t napisał:

Z X5 sa takie kłopoty że dealerzy mają problem z autami jakimikolwiek do prezentacji w salonie.

 

17 minut temu, Benior napisał:

BMW teraz ma samochody demo na min 12 miesięcy a było 3. Ewidentnie brakuje samochodów.

Brakuje mi słów, choć jest to choć trochę pocieszające.

19 minut temu, Benior napisał:

Z citroena do mnie dzwonili czy nie chcę im swojego odsprzedać, VW  robi to samo. 

Dlatego nie kopnę ciasnego BMW w dupę, bo całkowicie spadnę na koniec kolejki :mlot:

Co do ciasnoty, to starszy syn już przerósł żonę. Zanim dostanę samochód, to już chyba będzie mojego wzrostu :lol:

Jak tylko się uspokoi na rynku, to będę musiał szukać czegoś większego :sciana: A może przestaną z nami jeździć :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trafiles w czuły punkt! W takim razie kibicuje zeby byl jak najszybciej ;-) Za rok możliwe że już do Mazdy nie dołączysz sasasasa :-D

W ktorym salonie zamawiales? Jak w Fusie to moge sprobawac dowiedziec się wiecej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dudek_t napisał:

Kurde, trafiles w czuły punkt!

Taką miałem nadzieję, chociaż fun z jazdy nieporównywalny do Twojego.

35 minut temu, dudek_t napisał:

W ktorym salonie zamawiales? Jak w Fusie to moge sprobawac dowiedziec się wiecej

Odezwę się na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jakie czasy, jak czytam przeboje z tym zamówieniem w BMW, inne historie, słyszę też sporo od znajomych, to ja się cholera coraz bardziej cieszę ze swojego "kurnika", że w ogóle się trafił jak ślepej kurze ziarno, tulić będę, głaskać, pieścić... My precious... :) Taki banał, poniżej auta dla ludu, gdzie mu tam do premium, a jak bardzo dowodzi słuszności porzekadła, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na sęku...

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za posta za postem, ale przed chwilą znalazłem - poza brakiem chipów, wirusem, itp. dzieją się i inne rzeczy - Czekasz na nową Octavię? Przez pożar w fabryce poddostawcy Skody jeszcze sobie poczekasz (msn.com)

Cóż, dostawy "just in time", brak jakichkolwiek zapasów. Jak jeden trybik choćby rynksztosuje, cała machina stoi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się ciesz, @czyś :wrrr:

52 minuty temu, czyś napisał:

Cóż, dostawy "just in time", brak jakichkolwiek zapasów. Jak jeden trybik choćby rynksztosuje, cała machina stoi...

Po takiej akcji, firmy powinny przenosić produkcję do Europy i robić zapasy części. No chyba, że nie potrafią się uczyć na błędach ;) Przecież ile kasy oni na tym stracili i tracą :mlot:

20 godzin temu, dudek_t napisał:

Za rok możliwe że już do Mazdy nie dołączysz sasasasa

Wymiana czy odpuszczasz FUN-samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda zostaje, docelowo będzie w zasadzie tylko na tor. Dużo modyfikacji mechanicznych, nie będę jej pewny w dalekich rejonach. W lecie 250 koni będzie przebite i ten sezon jeszcze będzie jako GT. W przyszłym chciałbym już auto z dwoma bagażnikami, z przodu i z tyłu. A z centralnym silnikiem za dużego wyboru nie ma ;) Nie wiem tylko czy wersja T, S czy GTS :D Zobaczymy na co zostanie po zakończeniu budowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 10:41, Commander napisał:

Szukaj Vectry lub Signum z 2.0 T. Bardzo dobry silnik pod gaz. Niestety ma tylko 175 KM ale turbina pomoże....

Ja się zdecydowałem na Signum ale w gnoju - 1.9 CDTI. Ma kilka bajerków + automatyczna skrzynia. DMC przyczepy 1600 kg. Muszę tylko dołożyć dodatkową chłodnicę oleju skrzyni biegów + kat. E do B i na wiosnę heja w trasę :P

 

sig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Batman napisał:

Ja się zdecydowałem na Signum ale w gnoju - 1.9 CDTI. Ma kilka bajerków + automatyczna skrzynia. DMC przyczepy 1600 kg. Muszę tylko dołożyć dodatkową chłodnicę oleju skrzyni biegów + kat. E do B i na wiosnę heja w trasę :P

 

sig.jpg

Możesz nim ciągnąć budkę o dmc 1600 niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.