Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś może zna ceny na San Marino? Nigdzie w necie trafic jakos nie mogę...

 

Trafiłem na opinie że na RAB lepiej zatrzymać sie na mniejszym campie Padova III. Czy ktoś może ma doświadczenia z campem?

 

Udało miśie skalkuowac ceny, więc odpowiem sam sobie - zestaw + osoby 2+2 w zone B wychodzi w tym terminie średnio 39 Euro/doba.

Co do Padova III, ta sama firma co San Marino, kemp k/Rab, mniejszy, bardziej trawiasty, czystrzy... Ceny te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy ktoś może zna ceny na San Marino? Nigdzie w necie trafic jakos nie mogę...

 

Trafiłem na opinie że na RAB lepiej zatrzymać sie na mniejszym campie Padova III. Czy ktoś może ma doświadczenia z campem?

 

A czy ktoś może zna ceny na San Marino? Nigdzie w necie trafic jakos nie mogę...

 

Trafiłem na opinie że na RAB lepiej zatrzymać sie na mniejszym campie Padova III. Czy ktoś może ma doświadczenia z campem?

Witam , ja na Lopar jadę 28 czerwca ,byłem tam już 4 razy i zdecydowanie polecam .Padwa jest gorszym kempingiem bo jest tarasowy i plaża kamień .Ceny 11-06\01-07 cepka -samochód-prąd 83 kun ,osoba 45kun ,mała osoba 0-5lat 16 kun ,5-12lat 26kun .Po 02-07 cepka 89kun ,osoba 49kun , mała 0-5 17 kun ,5-12 27 kun .To są ceny za miejsce na kempingu ,nie za parcele , parcele są droższe , a na początku lipca niema problemu z miejscem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My coraz bardziej myślimy odwiedzić po latach Lopar. Prawdopodobnie zawitamy tam wracając z Murteru. Myślę, że gdzieś między 3 a 8 lipca. Tomaszowiak, czy Wy jedziecie z dzieciakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My coraz bardziej myślimy odwiedzić po latach Lopar. Prawdopodobnie zawitamy tam wracając z Murteru. Myślę, że gdzieś między 3 a 8 lipca. Tomaszowiak, czy Wy jedziecie z dzieciakami?

 

My coraz bardziej myślimy odwiedzić po latach Lopar. Prawdopodobnie zawitamy tam wracając z Murteru. Myślę, że gdzieś między 3 a 8 lipca. Tomaszowiak, czy Wy jedziecie z dzieciakami?

No ja to bardziej z młodzieżą bo 14 lat , ale szwagier z 3 letnią córeczką .Będziemy do 12 lipca jak kasy wystarczy. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

My planujemy wyjazd na Chorwacje pierwszy raz z dziećmi 5 i 9 lat ok 12.07 czy możecie polecić jakies pole,wskazówki, ile i jaka walute trzeba zabrać, gdzie winiete kupić na autostrady? czy lepiej przez Niemcy jechać 1490km troche wiecej km,przez Czechy mam 1200km, ale może ktoś jechał i jest lepsza dorga przez Niemcy. Znalazłem polecane miejsce link poniżej, był ktos tam / jakies opinie o tym miesjcu?

 

http://www.campingrovinjvrsar.com/Campsites/Valkanela_Vrsar?gclid=CPTf-8e75rcCFYWN3godJyIAzg

 

dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

My planujemy wyjazd na Chorwacje pierwszy raz z dziećmi 5 i 9 lat ok 12.07 czy możecie polecić jakies pole,wskazówki, ile i jaka walute trzeba zabrać, gdzie winiete kupić na autostrady? czy lepiej przez Niemcy jechać 1490km troche wiecej km,przez Czechy mam 1200km, ale może ktoś jechał i jest lepsza dorga przez Niemcy. Znalazłem polecane miejsce link poniżej, był ktos tam / jakies opinie o tym miesjcu?

 

http://www.campingrovinjvrsar.com/Campsites/Valkanela_Vrsar?gclid=CPTf-8e75rcCFYWN3godJyIAzg

 

dziekuje za pomoc

 

Jeżeli wybieracie się w okolice Rovinja i na dodatek z dziećmi, to - po raz kolejny :) - polecam kemping Amarin

 

Dużo atrakcji dla dzieciaków i bezpiecznie. :) Za kempingiem nie ma już nic - tylko las :) i drogi lub ścieżki spacerowe :)

 

Można też rowerem do Rovinja się wybrać...

 

http://www.maistra.com/Amarin_Rovinj?gclid=CPH438qg6LcCFeXItAodAhAAmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nasze plany są już mocno sprecyzowane, dlatego napiszę jak wyglądają, bo być może ktoś chciałby się do nas przyłączyć.

Wyruszamy w sobotę 22. 06, chyba że upały utrudnią pakowanie, to ruszymy w niedzielę 23. 06. Jedziemy na kemping Jazina w miejscowości Tisno (tuż przy wyspie Murter), około 60 km za Zadarem. Tam posiedzimy ponad tydzień i później planujemy wyruszyć na północ na kemping w Ninie (między Zadarem a wyspą Pag). Po kolejnych dwóch trzech dniach, chcemy pojechać jeszcze na Rab, gdzie na półwyspie Lopar zamierzamy posiedzieć kolejny tydzień. 

Jedziemy we czwórkę, czyli rodzice i dwójka dzieci (5 + 9). Zamierzamy pływać, snurkować, jeździć rowerem i się opalać, czyli w większości to, co robią inni. W Ninie i na Rabie są duże piaszczyste plaże, co na pewno spodoba się dzieciakom.

Gdzieś koło 8 - 9 lipca chcemy wyruszyć na 3 - 4 dni w Dolomity, a stamtąd przez Bawarię do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nasze plany są już mocno sprecyzowane, dlatego napiszę jak wyglądają, bo być może ktoś chciałby się do nas przyłączyć.

Wyruszamy w sobotę 22. 06, chyba że upały utrudnią pakowanie, to ruszymy w niedzielę 23. 06. Jedziemy na kemping Jazina w miejscowości Tisno (tuż przy wyspie Murter), około 60 km za Zadarem. Tam posiedzimy ponad tydzień i później planujemy wyruszyć na północ na kemping w Ninie (między Zadarem a wyspą Pag). Po kolejnych dwóch trzech dniach, chcemy pojechać jeszcze na Rab, gdzie na półwyspie Lopar zamierzamy posiedzieć kolejny tydzień. 

Jedziemy we czwórkę, czyli rodzice i dwójka dzieci (5 + 9). Zamierzamy pływać, snurkować, jeździć rowerem i się opalać, czyli w większości to, co robią inni. W Ninie i na Rabie są duże piaszczyste plaże, co na pewno spodoba się dzieciakom.

Gdzieś koło 8 - 9 lipca chcemy wyruszyć na 3 - 4 dni w Dolomity, a stamtąd przez Bawarię do Polski.

Witam ,a na jakim kampie w Ninie bedziecie , bo ja też robię piersze tan te okolice i mam na myśli Ninską Lagunę od 29-30 czerwca jakieś 3-4 dni a potem RAB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ninską Lagunę. W bardzo podobnym terminie będziemy, może o 2 dni później...? Po Ninie na Rab. Ale daty to sprawa luźna do dogrania. Wyślij jakiś namiar do siebie, to się zgadamy, co do szczegółów.

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odruchowo jadę w kierunku Cieszyna, mapy podpowiadają, że teraz szybciej mam autostradą A1. Faktycznie jest tak, że brakuje kawałka A1 w Świerklanach, a dalej już przekroczę granicę cały czas autostradą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,a na jakim kampie w Ninie bedziecie , bo ja też robię piersze tan te okolice i mam na myśli Ninską Lagunę od 29-30 czerwca jakieś 3-4 dni a potem RAB .

My w Ninie na 2 nocki powinniśmy być jakoś 1-3 lipca  

oj coś czuję że przy takim spotkaniu Rakija może zatrzymac nas kilka dni dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w Ninie na 2 nocki powinniśmy być jakoś 1-3 lipca  

oj coś czuję że przy takim spotkaniu Rakija może zatrzymac nas kilka dni dłużej :)

Trzeba Chorwatom dać znać niech pedzą :fuck: :fuck: :fuck: żeby nie zabrakło :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.