Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już mi się ten camping podoba ;]

 

http://www.camp-ujca.com/eng/galerija.asp?al=avantura

 

ciekawe czy magistrala za bardzo nie przeszkadza.... niby asfalt równy i dużo wyżej....

 

Marek, odpuść

 

Ja tam chyba kiedys byłem, na szczęście tylko z namiotem. Srtaszna kiszka, duszno i sucho. Gdziekolwiek się nie ruszyć - samochód. I nic ciekawego w okolicy... Tak na jedną dwie noce dla braki. Tylko czy warto ryzykowac uszkodzenia przyczepy dla zabawy... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zeszłym roku byliśmy koło Porecia na którymś z kempingów (ich tam cała masa), pewnie graniczył z Lanterną i skończyło się kradzieżą hamaka sprzed przyczepy. Sprawa nieprzyjemna, dzięki spostrzegawczości 6-cio letniego dzieciaka, odzyskaliśmy go sami ale za to przy okazji, na recepcji przy zgłaszaniu zdarzenia, dowiedzieliśmy się, że to coroczna norma, że na kempingu jest 7000 ludzi i jak nad tym zapanować...? I że musimy się z tym liczyć i pilnować rzeczy....

 

Kampingi to molochy, miedzy nimi są pootwieranie furki, można jeździć rowerem z jednego na drugi i trzeci... żadnej prywatności. Turnusy w mobilehomach i namiotach zmieniają się co tydzień, ciągle nowe hałasujące gęby...

 

ale baseny były fajne, to uczciwie muszę oddać, toalety też w porządku, chociaż znajomi, którzy zostali dłużej mówili, że po naszym wyjeździe przestali panować i nad tym... 

 

A jak oni wyjeżdżali w połowie lipca to na ich miejsce czyhali juz następni patrząc im na ręce, że co tak długo sie zbierają...

 

Wnioski wyciągnij sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

 

A czy ktoś był na campingu Galeb w Omisiu? Zastanawiam się czy słychac na nim drogę?

nie ma sensu - wiem narażam się kilku osobom na tym forum - ale moim zdaniem bliskość magistrali - przez siatkowe ogrodzenie.... - odpada

 

jechaliśmy wzdłuż tego kempingu rok temu - i niestety mimo położenia w fajnym mieście - jak i piaszczystej plaży - odpada.

 

Chciałem się zatrzymać w tym roku w Omisiu - i jeżeli dziecko nie da rady dojechać od razu na Prapratno - to zjedziemy tam na jedną nockę - ale  na kemping 5 min spacerem od centrum - niestety nie bezpośrednio nad morzem.

 

http://www.ac-lisicina.hr/index-pl.html

 

odnośnie Galeba - czytałem też opinie, że panuje tam straszny tłok, gwar i nie jest za czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-9429-0-82217000-1366746759_thumb.jpg

 

Galeb leży wzdłuż głównej drogi przez Omis, graniczy w dużej cześci  z nią płotem wiec musi być słychac samochody, w pozostałęj oddzielony jest boiskami i kortami tenisowymi . Zdjęcie zrobione z autka, za płotem jest camping, w lewym rogu widac "szyld"  Jak sie uda złapać miejsce blisko plaży to będzie ok. Na tej drodze jest ruch do późnego wieczora. Turyści z wszystkich okolicznych małych miejscowości wpadają na wieczorne atrakcje do Omisu, i do pólnocy potrafi być droga zatkana.

 

 

Edytowane przez Krixos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifDSC00485.JPG

Galeb leży wzdłuż głównej drogi przez Omis, graniczy z nią płotem wiec musi być słychac samochody. Zdjęcie zrobione z autka, za płotem jest camping. Jak sie uda złapać miejsce blisko plaży to będzie ok. Na tej drodze jest ruch do późnego wieczora. Turyści z wszystkich okolicznych małych miejscowości wpadają na wieczorne atrakcje do Omisu, i do pólnocy potrafi być droga zatkana.

No to lipa. A też brałem go pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rześka Cetina jest, byłem na raftingu, skakałem ze skał - piękna sprawa tak skoczyć 10 metrów w dół do rwącej rzeki ,,, przy 35 - stopniowym upale, oj były czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ze trzy razy pisałem na tym forum, że to moloch i ukradli na tam w nocy hamak sprzed przyczepy. :) To zespół kempingów, można przechodzić z jednego na drugi, wzdłuż wybrzeża, cały czas ciągną się ośrodki wypoczynkowe aż do Porecia. Polecam, jak ktos lubi gwar i tłok :) W sezonie jest tam podobno 7000 ludzi - tak usłyszeliśmy w recepcji. Prawdopodobnie z trudem, lub wcale tego nie ogarniają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.