Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, golob napisał:

Z tego co widzę na PC to sprzedają wyłacznie katalog (+od siebie dodają jakąś legendę przetłumaczoną na język polski). Także do apki nie będzie dostępu - samą apkę możesz sobie wtedy dokupić przez ACSI za 3,59E.

W sklepie ACSI możesz kupić sam katalog, lub katalog z apką, lub subskrypcję na katalog z apką.

 

Opis niby mówi, że dostaje się dostęp do apki.

obraz.png.89839efa3cb05b9f1ae67ee95dcfa6f6.png

W dobie paczkomatów, gdzie taki katalog wejdzie w najmniejszy gabaryt, 19 zł za przesyłkę również uważam za nadużycie :)

Edytowane przez kazakoff (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kazakoff napisał:

Opis niby mówi, że dostaje się dostęp do apki.

obraz.png.89839efa3cb05b9f1ae67ee95dcfa6f6.png

Dzwoniłem i sami nie wiedzą. Dopytują ACSI czy sprzedają z aplikacją, czy bez... 

I jak się dowiedzą, to podadzą komunikat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, golob napisał:

A to przepraszam, nie doczytałem. No jeśli tak piszą to jest i apka w komplecie.

W zeszłym roku mając kartę apka była po 0.99 EUR, normalnie była po 3.99 albo 3.59 EUR. Aby dostać rabat, podawało się numer z papierowej karty z katalogu. 

W tym roku sprawdziłem rachunek, naliczyli mi do katalogu aplikację za 3EUR a potem naliczyli rabat -3 EUR, więc wychodzi na to, ze w tym roku aplikqcja jest za darmo. Nie wiem tylko jak możecie aktywować aplikację. Mi, z racji przedłużenia po prostu wyskoczyło powiadomienie, żeby zaktualizować mapki na 2021 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 21:28, kazakoff napisał:

Opis niby mówi, że dostaje się dostęp do apki.

obraz.png.89839efa3cb05b9f1ae67ee95dcfa6f6.png

W dobie paczkomatów, gdzie taki katalog wejdzie w najmniejszy gabaryt, 19 zł za przesyłkę również uważam za nadużycie :)

Już poprawili:

Cytat

To nadal nie wszystko. Z katalogiem i kartą otrzymujemy kod rabatowy, który upoważnia nas do zakupu specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony, tablety lub komputery. Aplikacja jest dostępna tylko dla posiadaczy katalogów i kosztuje 3,59 euro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 19:25, filipert napisał:

Już poprawili:

 

Heh ciekawa kwestia, bo dokonałem u nich zakupu, gdy widniało info, że z katalogiem otrzymuje się dostęp do apki.

Napisałem maila, że oczekuje w związku z tym dostępu do apki, bo dostałem niepełny produkt. Zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle, bo widać mają z tym problem (gdy pytałem na fejsie o tę apkę przed zakupem, to mnie olali, a wiadomość została odczytana.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.01.2021 o 13:53, kazakoff napisał:

Heh ciekawa kwestia, bo dokonałem u nich zakupu, gdy widniało info, że z katalogiem otrzymuje się dostęp do apki.

Napisałem maila, że oczekuje w związku z tym dostępu do apki, bo dostałem niepełny produkt. Zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle, bo widać mają z tym problem (gdy pytałem na fejsie o tę apkę przed zakupem, to mnie olali, a wiadomość została odczytana.)

I jak wyszło?

Jakby co, to Elcamp też już ma na nieco rozsądniejszych warunkach:

Sklep Elcamp: akcesoria karawaningowe i wyposażenie kampera oraz przyczepy kempingowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 22:22, filipert napisał:

I jak wyszło?

Jakby co, to Elcamp też już ma na nieco rozsądniejszych warunkach:

Sklep Elcamp: akcesoria karawaningowe i wyposażenie kampera oraz przyczepy kempingowej

Z Polskim Caravaningiem wyszło tak, że olewali maile ode mnie (wcześniej olali mnie na fejsie), więc postanowiłem zadzwonić i gość od prenumerat w ramach rekompensaty wysłał mi 3 nr ich magazynu, więc zachowali się w miarę OK, nie licząc zlewu na korespondencję.

Oczywiście tłumaczyli, że oni nie mogą dawać dostępu do apki z katalogiem, bo tylko pośredniczą itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kazakoff napisał:

t w ramach rekompensaty wysłał mi 3 nr ich magazynu, więc zachowali się w miarę OK

skoro takie rzaczy cieszą ludzi to już przechodzimy poniżej dna

to tak jakby rekompensata w lidlu polegała na wysłaniu do klienta gazetki reklamowej :winner::klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kazakoff napisał:

chris_66, czy w jakikolwiek sposób wyraziłem swoją radość?

Dla mnie to była OK rekompensata, nie musi być dla Ciebie. Lecę do piwnicy czytać z gazetkami z Lidla.

Cytat

3 nr ich magazynu, więc zachowali się w miarę OK

wyraziłeś zadowolenie z posiadania gazetki reklamowej za darmo :bravo:

w sumie nie było tematu :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kazakoff napisał:

Z Polskim Caravaningiem wyszło tak, że olewali maile ode mnie (wcześniej olali mnie na fejsie), więc postanowiłem zadzwonić i gość od prenumerat w ramach rekompensaty wysłał mi 3 nr ich magazynu, więc zachowali się w miarę OK, nie licząc zlewu na korespondencję.

Oczywiście tłumaczyli, że oni nie mogą dawać dostępu do apki z katalogiem, bo tylko pośredniczą itd.

 

Zawoalowana reklama czegoś czego redaktorzy olewają cokolwiek co by się napisało do nich. Nikt prawie tego nie kupuje więc rozdają. W zeszłym roku byliśmy na kempingu w Jeleniej Górze i leżało tego sporo z datą sprzed 8 miesięcy. Nie napisałeś z którego roku była ta rekompensata, bo w tym  jeszcze nie wydano.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

wyraziłeś zadowolenie z posiadania gazetki reklamowej za darmo :bravo:

w sumie nie było tematu :ee:

 jak "w miarę OK" to zadowolenie to gratuluję optymizmu.

@ ed, Nr z końcówki 2020 + nr 1 z 2021, bo już takowy wyszedł.

 

Nie zamierzam ich bronić, bo tak jak wspomniałem, olewają cokolwiek się do nich pisze. Ja taką formę rekompensaty przyjąłem i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odnowię temat. Czy ktoś zamawiał ostatnio kartę? czy ona w ogóle istnieje?

Planujemy Portugalię z Hiszpanię od marca więc już czas zamówić. Kilka kempingów w przelocie zaliczymy zapewne dla własnego bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.