Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miałem okazję raz jej użyć na Włoskim kempingu. Po tym jednym razie doszedłem do wniosku że jak oszczędzać to na całego.
Na następny raz zamawiam dwie karty bo po co dopłacać za dzieci 10-12 euro (+ podatki itd.) Skoro one mogą się zameldować na drugą kartę i będą miały swoją parcelę z prądem w cenie asci :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Voku napisał(a):

one mogą się zameldować na drugą kartę i będą miały swoją parcelę z prądem za w cenie asci :D 

Myślisz, że to jest dopuszczalne?

Btw., Ty masz dzieciaki w wieku szkolnym. Jest sens brac te karty bez wagarowania?

Fakt, Ty masz bliżej na południe więc u Ciebie to mogą być szybkie i częstsze wypady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 09:57, lbuster napisał(a):

Myślisz, że to jest dopuszczalne?

Nie wiem, tak sobie gdybam, bo ten raz zapłaciłem więcej za dzieci niż koszt pobytu 2 osób z acsi. 

W dniu 28.02.2023 o 09:57, lbuster napisał(a):

Btw., Ty masz dzieciaki w wieku szkolnym. Jest sens brac te karty bez wagarowania?

Ciężko powiedzieć bo ja też nie mam z nią doświadczenia.
Mogłem wjechać pod Wenecją na kemping z asci, ale zapłacił bym pewnie koło 50euro za 2+2, a znalazłem bez acsi za 23 euro. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Voku napisał(a):

Jak planujesz jakieś wypady poza sezonem na kempingi to pewnie warto 100zł się zwróci.

No właśnie z centralnej Polski raczej słabo z dalszymi wypadami poza sezonem i u mnie jedynie po zakończeniu roku szkolnego jest kilka dni przed sezonem oraz raz wyjechałem na tydzień w majówkę na Słowację, więc mi się to raczej nie opłaca :(  Jak szarańcza przestanie z nami jeździć, to sporo się może zmienić ;) 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wyjeżdżam tylko w czasie wolnym dzieci, jest tego sporo ferie, majówka, przerwa świąteczna dla chcącego nic trudnego, bez wagarowania. No ale to trzeba sobie przekalkulować. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
2 godziny temu, dudek_t napisał(a):

Też dziś dostałem, niestety karta gruba wypychająca portfel :(

No dlatego od tego roku jest opcja elektronicznej. Wychodzi taniej. Katalog i tak nigdy nie otworzyłem...a elektroniczna karta zawsze pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, borek6 napisał(a):

Tylko z tego co doczytałem elektroniczna dostępna od 1.01.24 a fizyczna właśnie już https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png czekam z niecierpliwością ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fizyczna też działa dopiero od 01.01.24 , także na jedno wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 14:59, borek6 napisał(a):

ja też czekam, potrzebuję na święta do ES ! Pisałem i ponoć wysłali do mnie 1.12 więc lada dzień powinna być przesyłka ;)

Do mnie dotarła paczka wczoraj.

Już zacieram ręce na Straśko do 01.07 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.