Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, golob napisał:

Nie, podajesz z appki a widzę, że w apce nie aktualne dane jeszcze.

Dane z katalogu: 2/5 - 29/5, 13/6 - 21/6, 5/9 - 1/10

Jest tygodniowe okienko działania w czerwcu j.w. ;)

 

Czyli da się załapać w czerwcu na działające baseny ze zniżką. W tym czasie będzie już Euro 2020 a ja będę kończyć wczasy. Nie mniej jednak śledzę terminy na tym campingu. Przypadł nam do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, golob napisał:

Nie, podajesz z appki a widzę, że w apce nie aktualne dane jeszcze.

Dane z katalogu: 2/5 - 29/5, 13/6 - 21/6, 5/9 - 1/10

Jest tygodniowe okienko działania w czerwcu j.w. ;)

 

fakt, zakupiłem apkę i zaktualizowałem na 2020 r wiec dziwna sprawa :rolleyes:

btw jakbym był właścicielem kempingu to też bym nie dawał rabatu na kartę  w trakcie niemieckich ferii ...

czy z kartą czy bez i tak w tym czasie wszystkie dobre kempingi są zapełnione na full więc po co tracić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

fakt, zakupiłem apkę i zaktualizowałem na 2020 r wiec dziwna sprawa :rolleyes:

btw jakbym był właścicielem kempingu to też bym nie dawał rabatu na kartę  w trakcie niemieckich ferii ...

czy z kartą czy bez i tak w tym czasie wszystkie dobre kempingi są zapełnione na full więc po co tracić :-]

z drobnym dopiskiem - wszystkie dobre, fajne i nie dalej na południe niż Szybenik. Dalej niż na Solaris - Niemcy na ferie nie docierają w ilościach hurtowych.  Na wyspy też się tak bardzo nie śpieszą, także jest sposób na ominięcie tłumów w okresie tych ferii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jednak muszę od nowa zamawiać. W historii moich zamówień mam co dwa lata - combi subskrypcja  - chyba na 2 lata. (w 2015 i 2017r)

a w moich subskrypcjach - You do not yet have any active ACSI subscriptions with this account.

z drugiej strony - > With a combi subscription, we will send you the CampingCard ACSI guide and the discount card every year.

także sam nie wiem czy czekać na paczkę czy zamawiać.

mam prośbę - ktoś kto dostał już katalog i ma dane do logowania w ich sklepie - zobaczcie proszę czy macie tam wpisaną aktywną subskrypcję czy macie pusto ?

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sam sobie odpowiedziałem. Dostałem w grudniu maila, którego nie widziałem wcześniej  - utknął pomiędzy reklamami - nie mogli pobrać płatności (zmieniłem w tym czasie kartę) i nie wysłali mi katalogu.

była okazja do przetestowania Revoluta, wszystko poszło bardzo sprawnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planuję wyjechać w lutym do ESP na 3 tygodnie. Nigdy nie korzystałem z kart ACSI i innych kart także więc niewiele wiem na temat powszechności ich stosowania ale z tego co wiem mają one właśnie większy sens podczas wyjazdów poza sezonem niż w sezonie. Podzielicie się wiedzą jak to jest w Hiszpanii ze stosowaniem takiej karty i egzekwowaniem rabatów z niej wynikających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 08:21, mirmar napisał:

Planuję wyjechać w lutym do ESP na 3 tygodnie. Nigdy nie korzystałem z kart ACSI i innych kart także więc niewiele wiem na temat powszechności ich stosowania ale z tego co wiem mają one właśnie większy sens podczas wyjazdów poza sezonem niż w sezonie. Podzielicie się wiedzą jak to jest w Hiszpanii ze stosowaniem takiej karty i egzekwowaniem rabatów z niej wynikających?

Katalog na Hiszpanię jest bogaty. Campingi sprawdzisz na campingcard.co.uk

Sprawdzaj też info na stronach campingów. W Hiszpanii często są ceny zimowe po kilkanaście E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę ten wątek i jak rozumiem katalogów w języku polskim nie ma, tylko angielski/niemiecki/francuski? Czy macie wiedze jak długo się teraz czeka na kartę od momentu zamówienia? Zamierzam wyjechać pod koniec stycznia a doczytałem, że rok temu kilka osób zgłaszało spore perturbacje w zakresie terminów dostaw. Karta obowiązuje na 2 osoby dorosłe, a jakie ceny i zasady obowiązują na dzieci, wg standardowego cennika kampingu? Jakieś indywidualne negocjacje? Cena obejmuje podłączenie pod prąd, a czy w przypadku nie korzystania z prądu można liczyć na jakieś dodatkowe bonusy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mirmar napisał:

Czy macie wiedze jak długo się teraz czeka na kartę od momentu zamówienia?

bywa różnie ale najczęściej w tydzień - dwa dochodzi

6 godzin temu, mirmar napisał:

Karta obowiązuje na 2 osoby dorosłe, a jakie ceny i zasady obowiązują na dzieci, wg standardowego cennika kampingu?

niektóre obiekty (masz o zaznaczone w katalogu) "na kartę" zaliczają dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci

w pozostałych przypadkach cennik 

6 godzin temu, mirmar napisał:

Jakieś indywidualne negocjacje?

czasem się coś uda ale to nie ma związku z kartą ACSI

6 godzin temu, mirmar napisał:

a czy w przypadku nie korzystania z prądu można liczyć na jakieś dodatkowe bonusy?

w promocyjnej cenie dostajesz miejsce z prądem i nikogo nie obchodzi czy się podłączysz

ale jeśli w ramach negocjacji uda się coś uszczuplić stawkę to chwal się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.