Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. W takim razie muze jak najszybciej zamawiać

Przy okazji zapytam jaki standard gniazdek z prądem mają w Hiszpanii? Potrzebne są jakiejś przejściówki/adaptery, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 20:12, Suzu4x4 napisał:

ja zamówiłem w piątek 07.12 , zobaczymy czy przyjdzie czy będzie jak w zeszłym roku :-]

dzisiaj przyszła czyli ponad trzy tygodnie.

W zeszłym roku do mnie nie dotarła wcale, złożyłem reklamację w ACSI , po wymianie kilku maili oddali pieniądze i  kupiłem w Elcampie  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Nalewa92 napisał:

30.01 Byłem w Elcamp w Krakowie i mają już karty acsi po 77 zł w języku angielskim

 

O! dzięki za sygnał, jutro do nich dzwonię bo na stronie jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 22:10, Nalewa92 napisał:

30.01 Byłem w Elcamp w Krakowie i mają już karty acsi po 77 zł w języku angielskim

 

O! dzięki za sygnał, jutro do nich dzwonię bo na stronie jeszcze nie ma.

Znalazłem na stronie ale nie działa przez wyszukiwanie, jak mnie zapewniono w sklepie.

Podam bezpośredni link:

https://sklep.elcamp.pl/pl/p/KATALOG-ACSI-2020-Z-KARTA-J.-ANGIELSKI/11340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maarec napisał:

Opis skopiowany z roku ubiegłego

oj, na pewno jeszcze dalej

od ubiegłego roku chyba ceny się nie zmieniły, na pewno max 20E

 

Chorwacja faktycznie słabowicie - większość sezonu zniżkowego kończy się około 6 czerwca! a tylko kilka kempingów zahacza o lipiec.

Ciekawostka jest Zaton który kończy sezon 6 czerwca a tuż za bramą wjazdową jest Autocamp Peros gdzie na ACSI za 18E można posiedzieć do 10 lipca

Słowenia raczej do końca czerwca tylko i podobnie Austria.

Na przełom czerwiec lipiec natomiast można coś wynaleźć we Włoszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie po 10 dniach przybyła paczka. Szkoda że listonosz tak bardzo chciał wepchnąć ją do skrzynki że ją podarł, a rozdarty, wystający ze skrzynki narożnik zaatakowany został przez deszcz. Jeden katalog wisi i się suszy :( Tyle żalu, do listonosza ma się rozumieć.

A teraz powiedzcie mi czy te karty to zawsze były tekturki będące częścią okładki katalogu? I czy zawsze są do indywidualnego wypełnienia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
20 minut temu, nomadka napisał:

Może to już było. Kartę można kupić tu:  https://polskicaravaning.pl/acsi . Cena nawet atrakcyjna 88zł z wysyłką.?

Kiedyś myślałem o sprzedaży kart Acsi, jednak pewnie jakby mi zostały na stanie to kasa w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie wystawiłem na OLXa swój przewodnik z kartą ACSI na 2020, który miałem wykorzystać we wrześniu, jednak plany się zmieniły. Cena to 50 zł plus pewnie parenaście złotych ewentualna wysyłka. Może ktoś będzie zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.