Skocz do zawartości

Nowe opłaty za korzystanie z dróg


kodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów smirk%281%29.gif

 

Jadę sobie wczoraj nad morze swoim zestawem drive.gif

 

i stojąc sobie na jednym z parkingów przy głównej trasie zajeżdżają krokodylki , podjeżdżając pod moje autko proszą o dokumenty ,

ponieważ nie przekraczam w całości 3,5 t to odjechali życząc mi szerokiej drogi, ale to znak żeby niestety uważać busted.gif

 

pozdrawiam

 

A możesz napisać gdzie Ciebie kontrolowali? przy jakiej głównej drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziu - a jakie to ma znaczenie. Czy jest bramownica, czy też jej nie ma, ITD może za nią stanąć. Inna kwestia, czy nam pobierze opłatę.

Jesteśmy skazani na "sukces" viatolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam.

Macieku - poprawię Cię - nie kupiłeś, tylko wydzierżawiłeś :-))))

 

fakt odszczekuje :-) Tylko co to dla mnie zmienia .............. kasa jest kasa (szczególnie ze to auto nie jest firmowe więc brutto i nie w koszty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w niedzielę z południa Polski, a dokładnie z Bielska Białej, nad Bałtyk i planuje przejazd jedynką aż do Świecia, potem przez Tucholę i Szczecinek. Patrzę na mapę viatoll i wychodzi, że płatnej drogi mam tylko 16km koszt ok 5zł odcinek między Piotrkowem, a Łodzią, więc tak się zastanawiam po co mi box i wykładać 240zł skoro te 16 km można spokojnie objechać choćby przez Bełchatów i tym samym ominąć Łódź kilometry praktycznie te same co A4 do Wrocławia, i dalej 11tką, z tym że ta trasa to koszt ok 70zł w jedną stronę, no oczywiście mapa Viatoll proponuje tą droższą opcję, a najlepsze jest to że jak jej wprowadzam ominięcie płatnej drogi to prowadzi z Bielska przez Kraków i Kielce co daje + 200km więcej, no i mam dylemat umowa na boxa podpisana ale jeszcze boxa nie odebrałem, może ktoś z Was już jechał tą trasą i podpowie czy można spokojnie bez boxa czy są jakieś niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A czy ktoś spotkał się już z sytuacją gdzie jest "akcja" kontrola i pomimo, że boxa nie muszę mieć ale jak już mnie zatrzymali to mnie zważą?:swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A czy ktoś spotkał się już z sytuacją gdzie jest "akcja" kontrola i pomimo, że boxa nie muszę mieć ale jak już mnie zatrzymali to mnie zważą?:swiety:

 

Witam!

 

Kontrola ograniczy się do sprawdzenia DR i zliczenia DMC holownika i przyczepki, gdy DMC przekroczy te magiczne 3,5 zaczynają się schody gdy, zaś jest mniejsza niż 3,5 temat uznaje się za zakończony i :przyczepa: dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło na moje .............. nie można w osobówce na dole szyby :-)

 

tylko o ile bo jak zamontujesz tak jak wcześniej pisałem w prawym dolnym rogu koło nalepki to też nikt ci głowy nie urwie..... gorzej gdy viabox będzie leżał na podszybiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.