Skocz do zawartości

oznaczenie zestawu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No kolego Ataman - wyrywny jesteś z tymi kartkami.

 

Jonski - jak kupię i zamocuję na pewno pokażę fotki. Myślałem, gdzie te tabice wcisnąć. Spróbuję chyba najpierw nad światłami. Jak się nie zmieszczą zrobię tak jak u serka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez kartek proszę :ok:

 

Ataman na tej aukcji i zdjęcia i opis jest zrobiony tak że ciężko jest zauważyć że to sama naklejka :ok:, więc kolega miał prawo nie zobaczyć.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją kupiłem w sklepie dla ciężarówek. Oblask do naklejenia z tyłu - z atestem. Jak na razie nic nie odłazi.

Sklep w Warszawie.

 

A pamiętasz cenę i adres sklepu? Z tego co pamiętam to masz tą jedną długą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica na całą szerokość przyczepy ok 50 zł. A klep znaduje się róg Marsa i Żólnierskiej (w kierunku do stacji PKP Rembertów) jak chcesz to jutro moge podać telefon (mam zapisany w pracy ) tam można zamówić tablice samoprzylepne różnego formatu. Od razu uprzedzam - nie jestem włascicielem sklepu - żadna kryptoreklama.

 

Do Tomii

Tak mam taką.

 

Zdjęcie było w poście o zakupie przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonski - no właśnie miałem pytać czy te trójkąty są obowiązkowe. Chętnie bym je wyrzucił, ale lamp nie chcę jeszcze zmieniać. Postaram się umieścić tablice nad lampami. Problem może być po prawej, gdzie jest emblemat N126. Ale może się zmieści. Jak nie to trudno - pójdą nad okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepcy

To przez ten Twój awatar :ok:

 

No dobra nie róbmy off topicu. Nie chodzi tu o ślepotą tylko o to jak skonstruowane są zdania w opisie tej aukcji.

 

Tablice wykonane są z dwóch foli odblaskowej i fluorestencyjnej.

 

Można przez to rozumieć, że tablica nie jest wykonana farbą (blacha nie jest pomalowana) tylko oklejona :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.