Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

My wystartujemy w czwartek albo w piatek ok 16.00 z okolic Sochaczewa :przyczepa:

 

Ufolz wydaje mi się ze z Łodzi to lepiej lecieć na Łowicz Sochaczew Błonie i pózniej Nowy Dwór aby omina Warszawe później Serock Ostrołeka Łomza i Augustów dobra droga sprawdzona :drive:

 

Moze ja sie podłącze pod Łódzka Karavane ogadamy sie w Warce :piwo:

 

nono tak też coś planuje. co do Warki to oczywiście :piwo:. tym razem już z ogonkiem przyjadę.. (żałowałem ze do Koszelówki nie przyleciałem z cepą)

wtedy może się ustali szczegóły o ile będę w stanie.. bo zapowiada się gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

my się wy bieramy z sulejówka jakoś rano jechać, przynajmnie teoretycznie a podłączyć sie możemy zarówno w mińsku jak i serocku, w zależności od tego którędy będzie jechać karawana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

My wystartujemy w czwartek albo w piatek ok 16.00 z okolic Sochaczewa :przyczepa:

 

Ufolz wydaje mi się ze z Łodzi to lepiej lecieć na Łowicz Sochaczew Błonie i pózniej Nowy Dwór aby omina Warszawe później Serock Ostrołeka Łomza i Augustów dobra droga sprawdzona :drive:

 

Moze ja sie podłącze pod Łódzka Karavane ogadamy sie w Warce :piwo:

 

Myślę, że dla Nas Łodziaków najlepiej będzie na Ciechanów, przez Płock - Glinojeck. Generalnie są obwodnice Gostynina i innych takich tam w stronę Płocka i zdecydowanie lepiej się jedzie. Z Płocka do Ciechanowa jest mały ruch, a nawierzchnia jest niezła. Z Ciechanowa na Ostrołękę. Trasa sprawdzona w tym roku. Jakby co to wyjeżdżam w sobotę około 5:30 - 6:00 rano z okolic Łęczycy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie moze rzucić by hasło o naszym zlocie na forum CamperTeam tak aby wpisalni do Harminogramu imprez na 2011 moze ktoś z kolegów CamperTeamu miałby ochotę spędzić ten czas na Suwalszczyźnie :czerwona:

 

Ja pare naszym maly imprez jest wpisanych do Harmonogramu CamperTeamu

Nawet nie wiesz jak blisko będzie zlot CT.:lol :lol::Może nawet się spotkamy w drodze.... http://www.campertea...r=asc&start=165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Waldeczku lecim razem z okolic wawy? możemy się umówić przy rondzie w zegrzu. chyba że lecimy kawałek trasą na białystok.to będzie pasowało inaczej się umówić. zbieram chętnych na karawane w piątek okolo 10-11 przed południem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Waldeczku lecim razem z okolic wawy? możemy się umówić przy rondzie w zegrzu. chyba że lecimy kawałek trasą na białystok.to będzie pasowało inaczej się umówić. zbieram chętnych na karawane w piątek okolo 10-11 przed południem

Mam przyczepe na połódnie od w-wy i planowałem jechać przez Mińs Mazowiecki. Wiem że będziesz jechał z Sulejówka to może w Mińsku spotkamy się ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być w mińsku przy rondzie na parkingu pod hiparmarketem.

 

Noi OK. wyślę jeszcze Ci na PW mój nr. telefonu żebyśmy mieli ze sobą kontakt :rolleyes:. Przed 29.04 jeszcze dogadamy się. :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócił temat masztów i flag na zloty .

Ja jestem w posiadaniu jednego masztu , który ma dojechać do Sławy , KIT'ek ma drugi maszt + komplet flag .

Trzeba ustalić co gdzie jedzie .

Z tego co widzę to z mojego regionu nikt na Danowskie już nie jedzie . Czy Ty KIT'ku jesteś w stanie przekazać swój komplet komuś kto na Danowskie jedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest w moim posiadaniu flagi k-ingu i CT oraz maszt, lecz niestety ja na zlot jechać nie moge :oslabiony: ale przekazac jak najbardziej TAK :ok: musiałaby sie tylko znaleść osoba która na 100% jedzie na zlot i zdecyduje sie przejąć flagi :niewiem:a więc kto chętnych na "okręt flagowy"??? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.