Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Dojazd na miejsce planuję o 16.23 . Pomyłka do 10 minut ! Zawsze sie sprawdzało do minuty jak sie gdzieś wybierałem ! :blagac: W Miłkowie miałem spóźnienie gdyz wjechałem przyczepą w góry i lasami dotarłem do Miłkowa !

 

Rysiaczku a nie mówiłem jechać na Jelenią a potem na Karpacz, ale nie tylko Ty tak zrobiłeś (Prawda Tymarku). drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja w taką wyprawę nie ciągnę laptopa - obrazimy się na cywilizację. Oby tylko pogoda dopisała. Czy jest ktoś z forumowiczów za wschodniej granicy co by chmury rozgonić jak się pojawią. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszków moich poprosze, mieszkaja 40 kilometrow od miejsca zlotu a w prostej linii to jeszcze mniej :blagac: a pogoda ma być ładna bo będę prał i impregnował przedsionek w międzyczasie i ma mi wyschnąć na powrót!!! A laptopika ciągnę prawie zawsze bo mam małą kartę w aparacie i musze ściągać fotki na bieżąco. Poza tym jak nie będzie pogody to Bartkowi jakąś bajkę się puści czy cuś. Dawkujemy mu dostęp do kompa i telewizji ale ma kilka swoich ulubionych bajek które ogląda. Poza tym jakąś muzę zawsze można zapodać, jakby za mokro było na gitarę...

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodę już zamówiłem :hehe: Zrzuta po 100PLN od głowy ;) Żartuje oczywiście :chaja:

 

... z opłatą. Pogoda ma być :blagac:

 

 

Otrzymałem od Wirka (organizatora Zlotu w Sławie) gadżety, które zostały po tamtym zlocie. Poprosił mnie o ich rozdanie i tak też się stanie :-]:drink:

 

Są to bryloki, koszulki odblaskowe, naklejki, śpiewniki.

 

 

A o drobnych pamiątkach z Naszego Zlotu zaczynam juz mocniej myśleć, więc coś będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam również zostało małe co nie co z Miłkowa więc przywieziemy.

 

Artur to odłóż mi od razu z 2-3 naklejki z Miłkowa :) żeby się Tobie nie rozeszły nim ci trafie :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.