Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Mam pytanie moze rzucić by hasło o naszym zlocie na forum CamperTeam tak aby wpisalni do Harminogramu imprez na 2011 moze ktoś z kolegów CamperTeamu miałby ochotę spędzić ten czas na Suwalszczyźnie :mlot:

 

Ja pare naszym maly imprez jest wpisanych do Harmonogramu CamperTeamu "

 

 

 

 

 

A ja powtarzam swoje pytanie z przed kilkunastu dni nikt sie nie odezwał :-] ??

 

Czy można zareklamować nasz Zlot na stronie Camperteam ??? Czy koledzy z kamperami mogą nas odwiedzić ???

Można wpisać nasza imprezę w ich plany Harmonogram Camperteame na 2011 r ??

 

Wiem ze nie zależy nam na frekwencji ponieważ liczy sie klimat i atmosfera itp. ale uważam ze mała wzmianka np. w gazecie Polski Caravaning w temacie Targi Pokazy Zloty (przypomną że to najpopularniejsza nasza temetyczna gazeta ! a sa tylko dwie ! ) przydała by się :pupa: już jest za późno numer kwietniowy się pokazał ;) a maj za miesiąc

 

Jesteśmy jednym z największych zrzeszeń Karavaningowych w Polsce i uważam ze taka wzmianka była by wskazana.

 

Nie chce tu wzbudzać kłótni tylko wydaje mi się ze fajnie było by pokazać innym kolegom ze istniejemy :pub:

 

To jest moje zdanie uważam ze zlot numerowany IX (są tylko dwa w roku) powinien być Świątek karavaning.pl i powinien mieć chociaż niewielka reklamę :-]

Edytowane przez kondzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie będzie mnie na tym zlocie, ale powiem tak : może zaprosić prasę radio i telewizję. Ekipa TVN24 naręci reportaż, który ukaże się w głównym wydaniu o godz. 19.00, radiowa Jedynka nada specjalną bezpośrednią relację z Danowskich a pierwsze strony gazet codziennych będą pełne zdjęć z miejsca zlotu.

 

kondzio - wyluzuj !!!

 

Przeczytaj sobie czwarty post (pierwsza strona) tego tematu :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to co napisałeś :pupa: Nie pisałem w reklamie wszędzie gdzie się da i o zrobieniu mega zlotu na 300 załóg.

Ale mam paru znajomych którzy chcieli by uczestniczyć w zlocie ale nie sa zarejestrowani na Karavaning pl i maja problem ze znalezieniem informacji.Ja oczywiście przystaje na taka formę ale skoro jest to dyskusja to wyrażam swoje zdanie.

Uważam że fajnie by było aby jakaś wzmianka o naszym IX zlocie się pojawiła-że coś takiego jest i tyle !. Tak naprawdę jak sie nie zalogujesz to nawet na forum nie znajdziesz informacji co gdzie itp.

Jeśli oczywiście takie jest założenie to OK ;) ja po prostu pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio, przepraszam, zapomniałem odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Osobiście nie mam nic przeciwko przyjazdowi Camperteamu na zlot. Wielu z nich jest tu zalogowanych i jak tylko mają ochote mogą się dopisać bądź przyjechać też niespodziewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie uważam ze zlot numerowany IX (są tylko dwa w roku) powinien być Świątek karavaning.pl i powinien mieć chociaż niewielka reklamę :niewiem:

 

Kondzio czytasz to co upubliczniasz na forum grinser006.gif - zlot numerowany liczbą IX jest tylko jeden raz. Co to jest Świątek smirk(1).gif? Co to jest karavaning.pl niewiem.gif ? Żadnych reklam nie chcemy - były przy poprzednich zlotach. Tym razem zlatujemy się bez reklamowania i obnoszenia się z tym. Rozgłos nic dobrego nam nie daje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje, że miłośnicy karawaningu raczej nie należą do osób szukających na kempingach szumu i zgiełku. tym samym zlot forumowiczów nie potrzebuje rozgłosu i zmiany formy ze spotkania znajomych kochających wypoczynek w przyczepie lub kamperze, na imprezę masową bez kontroli. ze smutkiem swego czasu zrezygnowalem ze zlotów miłośników starych VW właśnie przez zmianę charakteru imprezy. jestem świeżym użytkownikiem przyczepy ten sezon będzie dla nas pierwszy ale kupiłem przyczepkę właśnie po to by mieć na wyjazdach maksymalną ilość kulturalnych ludzi wokół siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zlot się szykuję, ja oczywiście muszę pracować ;), może mi się uda przyjechać 3-ciego maja z rana i zapoznać się ze wszystkimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, połowa kwietnia się zbliża, więc zapodaję temat. kto będzie startował lub przelatywał przez Warszawę w piątek 29-04 z rana? może by karawanę jakąś skręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, połowa kwietnia się zbliża, więc zapodaję temat. kto będzie startował lub przelatywał przez Warszawę w piątek 29-04 z rana? może by karawanę jakąś skręcić?

 

My będziemy lecieć wieczorem przez Wawe... 29.04 godziny są do ustalenia. wyjazd z łodzi około 16:00 - 16:30.

Łódzka grupa też się jakoś zorganizuje i będzie nas trochę..

A hippis na II zlot do warki nie przylecisz?? 15.04??

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, połowa kwietnia się zbliża, więc zapodaję temat. kto będzie startował lub przelatywał przez Warszawę w piątek 29-04 z rana? może by karawanę jakąś skręcić?

 

My będziemy ruszać rano coprawda nie z warszawy, ale możemy jakoś się umówić :klotnia::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy lecieć wieczorem przez Wawe... 29.04 godziny są do ustalenia. wyjazd z łodzi około 16:00 - 16:30.

Łódzka grupa też się jakoś zorganizuje i będzie nas trochę..

A hippis na II zlot do warki nie przylecisz?? 15.04??

 

 

nie dam rady na połowę kwietnia, po pierwsze pooglądaj fotki w temacie mojej przyczepy a po drugie naprawa kosztuje więc z przykrością muszę sobie odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wystartujemy w czwartek albo w piatek ok 16.00 z okolic Sochaczewa :przyczepa:

 

Ufolz wydaje mi się ze z Łodzi to lepiej lecieć na Łowicz Sochaczew Błonie i pózniej Nowy Dwór aby omina Warszawe później Serock Ostrołeka Łomza i Augustów dobra droga sprawdzona :drive:

 

Moze ja sie podłącze pod Łódzka Karavane ogadamy sie w Warce :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.