Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Kitku , trzeba dodać dla informacji nowym forumowiczom , że ten maszt jest składany (rura w rurę) i lekki , żeby nie wystraszyć chętnego do zabrania możliwościami transportu . Każdy kojarzy maszt o długości 6m , który wystaje z okna przyczepy i zwisa z tyłu na jezdnię .

 

Zlot bez masztów i flag nie będzie wyglądać dobrze .

Naprawdę nie ma chętnego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kit chyba nie ma co kombinować. Maszt to pewnie by było ciężko wysłać. Poczta-polska tylko do 150 cm, a DHL za taki maszcik pewnie by 80 zł chciał za wysłanie. Duża flagę karawaningu mam dostać na dniach ok.gif . Poradzimy sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest możliwość przesłania masztu do Warszawy przesyłką konduktorską za jakieś rozsądne pieniądze, albo znalezienie chętnego podróżnego co się zaopiekuje na czas jazdy to ja mogę dowieźć maszt na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komplet dużych flag : ,,karawaning,, ,,niewiadówki ,, i ,,camperteam,, , więc nie wiem o co ta wojna . Jeżeli się nie mylę to Adaś H. ma także jeden maszt . Są to moje prywatne flagi , ale nie po to je mam aby leżały w szafie , a po to by powiewały na zlotowym wietrze.

Ja juz jestem spakowany . Wyruszam w czwartek 28 kwietnia o 7 rano . Powinienem dotrzeć na miejsce ok. 16.00 . Rozłożę przedsionek i bedę na was oczekiwał z aparatem ! :gitara::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Pani z kempingu, będzie gotowa na przyjęcie nas od środy :) Forumową flagę mam, wezmę wędkę jako maszt więc nie zginiemy z flagami :)

 

Do tego mam 3 plakaty zlotowe. Nie uda mi się jednak przed zlotem pojechać do Danowskich więc wywieszę je po przyjeździe.

 

W temacie mapki sytuacyjnej opiszę jak najlepiej jechać.

 

A sam przyjadę albo we czwartek wieczorem, albo w piątek... też wieczorem.

 

Z tego co jeszcze wiem chętni na pokoje już się znaleźli i nie ma już wolnych. Jest jak co jeszcze domek, ale bez ogrzewania i chyba bez własnej łazienki.

 

Drwa na ognicho będzie :ok::gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Waldkiem60 umówiliśmy się w Mińsku Mazowieckim w piątek koło 8:30 i z tamtąd będziemy ruszać na dwa zestawy może ktoś jeszcze chętny??

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze jest chętny na jakieś zakupy ze sklepiku to dajcie znać, weźmiemy trochę chemii papieru sami wiecie do czego hehe%281%29.gif jakieś pasy sztormowi i trochę drobiazgów. Mogę wziąć narzędzia do sprawdzenia szczelności instalacji gazowej jeśli ktoś będzie chętny, jeśli ktoś by chciał naprawić coś innego to piszcie. Bo jak pisałem całego sklepu i serwisu nie zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.