Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

temat wyjazdu w piątek rano obgadałem z MałąŻonką i jest wstępna akceptacja. sprawę urlopów tylko trzeba będzie uregulować ale to jest do przeskoczenia. jeszcze musze moją skodę rapid spienieżyć i możemy ruszyć w trasę. no my właściwie już podjęliśmy decyzję o wyjezdzie w piątek rano ( zawsze jeden wieczór przy :) więcej). swoją drogą Wodzu w swoim wigwamie macie dość brutalną metodę uzgadniania wspólnego stanowiska :rolleyes:

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy przyjechać we wtorek 26 kwietnia w godzinach popołudniowych,biwak.gif na czyją obecność możemy liczyć? No a powrót rozpoczniemy jużbeksa.gif 2 maja aby do wieczora 3 zameldować się w domciu.

Dlatego też proszę "Szaraczku" potwierdź czy będzie w tym czasie możliwość zaokrętowania się z budka już na kempingu?hmm.gif

 

 

Nie powino być najmniejszeo problemu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może będziemy jechali w więcej ekip. mam nadzieję, że Bartek nam awantur bo za dnia to nie będzie spać. poprzednio jak jechaliśmy za dnia to marudził, ale to było w lecie i nie mieliśmy jeszcze klimy.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze my pierwszy raz na ogólnym zlocie ale w piątki my pracujemy a zajęć w szkole nie odwołamy :blagac: wiec jak wylecimy o 15:00 to na 21 powinniśmy zajechać :-] jak nie później. czy to nie za późno na nasz przyjazd? będziemy mieli się gdzie rozlokować?? przygarniecie nas gdzieś blisko z łodziaków ?

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

pytanko takie mi chodzi po głowie. czy ktoś będzie na majówkę startował, albo przelatywał prze Wawę w piątek 29 kwietnia koło 18.00? to będzie moja pierwsza traska z budką i byłoby mi raźniej podróżować w towarystwie bardziej doświadczonym.

 

My będziemy lecieli 29.04 przez Wawę od strony Łodzi ale nie wiem czy "Gierkówką czy od Sochaczewa się popchniemy" ale napewno w tych granicach 18:00 - 18:30 także możemy się gdzieś zahaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wszyscy stęsknili się już za wiosną skoro na ponad dwa miesięce przed zlotem, wiedzą dokładnie już o której i którędy pojadą.

Ja nie wiem co będę robił za tydzień a tu takie dalekosiężne plany :-]

Mimo wszystko życzę aby te plany się Wam ziściły :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wszyscy stęsknili się już za wiosną skoro na ponad dwa miesięce przed zlotem, wiedzą dokładnie już o której i którędy pojadą.

Ja nie wiem co będę robił za tydzień a tu takie dalekosiężne plany :D

Mimo wszystko życzę aby te plany się Wam ziściły :-]

 

 

plany to podstawa. później żona mi powie że nie mieliśmy w planach :chaja::hehe: i nici z wyjazdu bo nie planowany :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wszyscy stęsknili się już za wiosną skoro na ponad dwa miesięce przed zlotem, wiedzą dokładnie już o której i którędy pojadą.

Ja nie wiem co będę robił za tydzień a tu takie dalekosiężne plany :-]

Mimo wszystko życzę aby te plany się Wam ziściły :blagac:

 

noooo...

trochę to przerażające ohmy.gif

a ja jeszcze nie wiem co będę po południu robił grinser006.gif, jeszcze godzina, coś się wymyśli

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany planami a reguła Murphy'ego swoją drogą, czyli jak sie coś ma s...... to

na pewno się s..... w najmniej odpowiednm momencie. ja swoje planowanie musiałem

przerobić znacznie jak nam się synek urodził. na razie plan jest taki: wyjazd z

wawy między 8.00 a 11.00 jeśli będziemy jechali rano 29 IV albo między

18.00 a 19.00 jeśli będziemy jechali wieczorem. Zależy czy Małażonka

dostanie urlop. na razie jest jedna dobra informacja, sprzedała się Rapidka,

więc są fundusze na poprawę komfortu w przyczepce :blagac: a jeszcze kilka rzeczy muszę dokupić i poprawić już przed majówka a dalsze naście przed wyjazdem letnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd na miejsce planuję o 16.23 . Pomyłka do 10 minut ! Zawsze sie sprawdzało do minuty jak sie gdzieś wybierałem ! :blagac: W Miłkowie miałem spóźnienie gdyz wjechałem przyczepą w góry i lasami dotarłem do Miłkowa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dokładnych planów my nie snujemy. swoją drogą, gdyby amerykańskie wojsko było tak dokładne jak Ty Rysiaczku to nie byłoby wieloletnich wojenek na bliskim wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.