Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sprawie naklejek to do dzisiaj niema forumowych naklejek ze zlotów Nieborowie , Sławie i Miłkowie .

 

100pka ze Sławy to jeszcze mam więc jak coś to przypomnij się na jakimś spotkaniu to uzupełnię twoją kolekcję naklejek zlotowych :hop1:

 

ptaku napisał :na razie ;) a wkrótce :thank: za brak naklejki z Kazimierza - Ptaku będzie dobrze - podobno jak się na coś długo czeka to lepiej smakuje :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawy pieczątek i naklejek nie brałem na warsztat. Ale niebawem zamierzam tym się zająć. Narazie troszke mam na głowie domowych spraw. Jak zacznę działać na pewno się podzielę uwagami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ! ! ! Jak to nie masz naklejki z Miłokowa ! Saaaaaaaam Ci ją dawałem ! Biegałem wtedy aby sprzedać wspaniałe odznaki zrbione przez naszego nadwornego introligatora Janusza S ! W Miłkowie było tak miłe przyywitanie , że nawet nie zdązyłem się rozłożyc i już ,,banda ,, Artura była na miejscu ! Całą torbę róznych wynalazków , mapy , foldery itp gadżety dostałem juz przd pierwszym piwem . Po Prostu szok ! Jak wiec wiecie jestem zapalonym fotoamatorem który założył sobie w pustej łepetynie że sfotografuje wszystkie najpiekniejsze miejsca w Polsce , Zlot w Miłkowie pozwolił mi na poszerzenie swoich zbiorów , ale duzo rzeczy pozostało i na pewno tam wrócę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriksie ! Jak sie mam gdziekolwiek wybrać jak z nieba leci jakieś białe dziadostwo i Nawet przyczepy nie ma jak umyć i przygotować do sezonu ! Nie wiem czy zdażę z tym wszystkim . A Zlot juz za dwa miesiące ! NO BO ILE TO MOŻNA JEŻDZIĆ NA NARTACH I LEPIĆ BAŁWANY ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

pytanko takie mi chodzi po głowie. czy ktoś będzie na majówkę startował, albo przelatywał prze Wawę w piątek 29 kwietnia koło 18.00? to będzie moja pierwsza traska z budką i byłoby mi raźniej podróżować w towarystwie bardziej doświadczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę startował właśnie 29 kwietnia , ale będę omijał Wawkę z prawej j strony : Góra Kalwaria , Mińsk i na Ostrów Mazowiecki . Pora tez inna . Chce wystartować ok. 8 rano aby na miejsce dotrzec ok. 16.00 . Ale to są plany .

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jakiś pomysł chociaż my zwykle podróżujemy w nocy bo Bartek śpi i nie marudzi. ale jeszcze trochę czasu zostało zobaczymy może i my się zdecydujemy na poranny wyjazd. jakby dało rade z rana wyjechać to moglibyśmy sie spotkać w Kołbieli na rondzie albo pod Mińskiem. i tak podrodze.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranne wyjazdy to u mnie nie kaprys . Lepiej jest jechac nocą , zwłaszcza po zatłoczonych polskich drogach. Po prostu mam małą przyczepke a gratów mnóstwo i nie wszystko sie miesci w samochodzie . Wieksze i lżejsze rzeczy przewożę w przyczepie . Przyjazd na kemping w nocy zmuszłby mnie do rozpakowywania wszystkich maneli . A tak to przyjeżdżam późnym popołudniem , rozkładam przedsionek i spokojnie idę odpoczywac po całodziennej jeździe :rolleyes: . Rano kawka i mogę wypoczęty realizować zadania zlotowe :) :) :):piwo: . Jeżeli macie ochotę to miło będzie ciupać w dwie załogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy przyjechać we wtorek 26 kwietnia w godzinach popołudniowych,biwak.gif na czyją obecność możemy liczyć? No a powrót rozpoczniemy jużbeksa.gif 2 maja aby do wieczora 3 zameldować się w domciu.

Dlatego też proszę "Szaraczku" potwierdź czy będzie w tym czasie możliwość zaokrętowania się z budka już na kempingu?hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.