Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bluesmen ! Trzeba było utopić ,,TE MARZANNĘ ,, ! Teraz mozesz nie zdażyć , znów zapowiadają pluchę i deszcz ze śniegiem . Warszawa znów zgłupieje na ulicach . Byłem dzisiaj na A2 z Warszawy . Od Strykowa jedzie sie jak po Mazurach .Pola zalane . Tragiczna bajka z tysiąca jezior ! Ale pełny jestem optymizmu . Zakichana zima mija !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia, marzenia , marzenia . ( i moje ) :hehe: Dzisiaj na krzakach bzu widziałem piękne zielone pąki . Co to będzie jak przyjdzie mróz .

 

Moje też :) Ja zielone pąki widziałem na czereśni. A mróz ma przyjść niestety :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zielone pąki widziałem na czereśni. A mróz ma przyjść niestety :)

a może to czereśnie ozime niewiem.gif i dwa tygodnie po ostatnich przymrozkach będą już dojrzałe brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa uwaga organizacyjna: warto ze sobą zabrać jakieś dodatkowe podkadki pod łapy przyczepy. Przydać się może również jakies najazdy pod koło przyczepy.

 

Teren bywa zróżnicowany i czasem może być potrzeba dość mocno podnosić jedną ze stron przyczepy.

 

Damy radę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, JA SEM DAM RADĘ ,, To po czesku ! Jutro z rana klepię znaczki do mojej książeczki wędkarskiej na tem rok . Ciekawe że opłacam co roku składki i tylko w Bachotku nałapałem wiederko krąpi i to dzięki przynęcie Okaryna . Mam nadzieję że w tym sezonie moja karta połowów będzie pełna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.