Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na trzy dni to średnio chce mi się tak daleko jechać :ok:

Nie mówię jednak jeszcze "nie" :piwo:

Tak to prawda.

W moim przypadku ok. 800km do przebycia , więc Aga pracuje nad urlopem .

W pracy systemowej , jak w przypadku TURTL'a (podobna ilość km), również jest potrzebny urlop. Tylko , że nie wszyscy mają możliwość go sobie ustawić do potrzeb.

Takich osób będzie wiele i tego nie przeskoczymy. Być może tym osobom poszczęści się z planowaniem urlopu na czas jesiennego zlotu lub też innych , nieco mniejszych , też baaaardzo fajnych spotkań. :ok:

 

Dobrze , że ten zlot już niedługo bo zwariuję trwając w tym oczekiwaniu. ;)

Już mi się włączyło zlotowe ADHD. :ok::):yay::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na to Twoje ADHD znajdziemy i zaaplikujemy w Czerwonej Wodzie. Co do zlotów, to wiem że nie wszyscy będą na każdym i nie tylko o urlopy chodzi chociaż w znacznej mierze tak. Finger pisze, że Szanowna Małżonka może mieć problem z urlopem i wtym problem. Niektóre firmy jak moja każe planować urlopy do końca grudnia i możemy zaplanować na majówkę, czemu nie ale większość z nas ma tylko 26 dni na rok - niewiele, Chorobowe, można ale w tym roku lekarze mają obowiązek zgłaszać zwolnienie do ZUS w przeciągu 24 godz. - wcześniej było na to 7 dni, czyli w razie kontroli byliśmy już w domu, teraz będzie ciaśniej. To wszystko to tylko rozważania a nie praktyka :piwo: . Życzę wszystkim. których kilometry nie straszą a mają dość wolnego żeby się przełamali i w drogę na Suwalszczyznę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

TURTL napisał:

"Chorobowe, można ale w tym roku lekarze mają obowiązek zgłaszać zwolnienie do ZUS w przeciągu 24 godz. - wcześniej było na to 7 dni, czyli w razie kontroli byliśmy już w domu, teraz będzie ciaśniej. "

To prawda, ale ważne jest aby na zwolnieniu nie było musi leżeć, a kod choroby uniemożliwiający przebywanie w miejscu pracy a pozwalający na swobodne poruszanie się.

2.

Przypominam wszystkim uczestnikom że w Sławie narodziła się nowa świecka tradycja. Jest nią karawaningowy pochód aktywistów dobrej roboty, dlatego proszę abyśmy zabrali ze sobą odpowiednie akcesoria i materiały propagandowe. ( Przy okazji zapytuję się czy będziemy mieli na zlocie nagłośnienie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytuję się czy będziemy mieli na zlocie nagłośnienie?

 

 

czyżby kolega miał już gotowy referat 1 - Majowy do odczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie sie trochę prądu , to obiecuję nagłośnienie . Referat to dobra rzecz . Tekst musi chwalić dorobek karawaning.pl , jego zasługi . Wykonanie rocznego planu spotkań ,zlotów itp. Klawiatury w dłonie i klepiemy soczysty , maślany referacik . Wszystko musi być w różowych kolorach . Wszelkie słowa krytyki będą objawem reakcyjnych sił .które trzeba tępić w zarodku ! :) . Kto najładniej wysmaruje peany o naszym Forum , będzie miał zaszczyt odczytać swoje wypociny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja refleksja zstała pbudzna tą wypowiedzią Tomiego

 

: 100pa postawiliśmy sprawę jasno. Nie chcemy mieć frekwencji i mega zlotu. Chcemy mieć spotkanie FORUMOWICZÓW - nie przypadkowych osób które gdzieś w gazecie wyczytały że jest taki zlot. Dlatego otwarcie jest pisane że sanitariatów jest mało i prądu też jest mało. Uważamy że to zniechęci ludzi którzy chcą przyjechać w poszukiwaniu atrakcji, a stałych bywalców zlotów nie odstraszy.

 

 

 

Kolego TURTL jak sam widzisz w zacytowanym kawałku nie użyłem nigdy zwrotu "prawdziwy forumowicz" i nigdy na prawdziwych i innych nie dzieliłem forumowiczów. Jeśli chodzi o zwrot "zlot forumowiczów - nie przypadkowych osób" to chyba interpretacja jest prosta ok.gif.

Na poprzednie dwa zloty miałeś relatywnie blisko więc może sprawiedliwie będzie jak teraz koledzy z podlasia nas ugoszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że mój pierwszy zlot był zaliczony zupełnie przypadkowo, tak na próbę, nigdy nie lubiałem takich spędów ale teraz jestem zdania zupełnie odmiennego, podoba mi się to i będę się starał być na jak największej liczbie takich imprez. Gdyby nie przypadkowa obecność na zlocie, nie poznałbym wielu wspaniałych ludzi i z pewnością nie skusiłbym się na takie spotakania.

Ale nie ma tego złego .... Fakt, dwa ostatnie zloty były blisko ale te 500 polecę, bo zmieszczę się w jednym dniu jazdy i za bardzo nie umęczę rodziny, blisko 900 km to dla mnie za wiele i skończmy ten temat, określiłem od początku, że to dla mnie za daleko i niech tak zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam a tu nie ma nikogo z Ziemi Lubuskiej chętnych na zlot beksa.gifbeksa.gifbeksa.gif.

 

 

spokojnie to dopiero styczeń z Lubuskiego dopiero od lutego będą się zapisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.