Skocz do zawartości

miejsce nad Bałtykiem


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

No to odświeżę temat ;)

Szukam właśnie spokojnego ośrodka w tamtym rejonie i to co zaproponowałeś wygląda baaardzo kusząco.

Mam ino jedno pytanie.

Jak wygląda węzeł sanitarny ? Moje dziecka (10 i 8 lat) jak coś śmierdzi albo wygląda hmm nie bardzo spoko zdeeecydowanie robią problemy. A ja nie lubię problemów :hop1:

Byliśmy teraz w polecanym na forum kempingu w Gąskach i było extra .

I jakiś podobny standard byłby pożądany !

Teraz w Gdańsku na Lazurowej (jesteśmy tutaj na szczęście na dwie noce tylko) toalety z lat 80-siątych raczej nie przechodzą :ok:

Aha - rozważam też Darłówko, znalazłem kemping na ul. Konrada ale w necie mało wieści o nim. Jak ktoś był albo cóś dajcie znać !!!!

 

Torin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukam właśnie spokojnego ośrodka w tamtym rejonie i to co zaproponowałeś wygląda baaardzo kusząco.

 

No to odpowiadam. "Zakątek" to stary ośrodek i takie też są sanitariaty. Niestety wrażenia wizualne pozostawiają trochę do życzenia. Obawiam się, że Twoje dzieci mogą być zawiedzione i nie będą chciały robić tam siusiu :ok: To, że coś jest stare nie znaczy jednak, że jest brudne.

Sam ośrodek jest położony z dala od centrum a na plażę też trzeba pofatygować się pieszo (ok. 20 minut spacerkiem przez las).

Na samym ośrodku jest jednak bezpiecznie i cicho. I o nic więcej mi nie chodzi. Decyzja czy tam przyjedziesz czy nie należy do Ciebie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plażę też trzeba pofatygować się pieszo (ok. 20 minut spacerkiem przez las).

 

Spablo1, :ok: nie załamuj mnie, a ja już myślałem, że mnie przekonałeś do tego miejsca ;):hop1:

 

Ja w Sarbinowie z pola widzę morze :ok: a po 20 minutach spacerku to doszedłbym do następnej miejscowości ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plażę też trzeba pofatygować się pieszo (ok. 20 minut spacerkiem przez las).

 

Spablo1, :ok: nie załamuj mnie, a ja już myślałem, że mnie przekonałeś do tego miejsca :hop1:;)

 

Ja w Sarbinowie z pola widzę morze :ok: a po 20 minutach spacerku to doszedłbym do następnej miejscowości ;)

 

Pozdrawiam

 

To też dlatego wsiadam w auto i po przejechaniu 2,5 km jestem na takiej plaży, że ludzie z Jarosławca pieszo tam nie dochodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko do morz jest na kempingu Klif w Chłapowie , na końcu pola jest zejście na plaże . Będąc na polu można podziwiać morze :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bobolin .( 7 km przed Darłowem) Plaża super ,szeroka, piaszczysta. Mała mieścina , mało ludzi, spokój aż do bólu. Zero straganów. No i najważniejsze na polu tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bobolin .( 7 km przed Darłowem) Plaża super ,szeroka, piaszczysta. Mała mieścina , mało ludzi, spokój aż do bólu. Zero straganów. No i najważniejsze na polu tanio.

Witaj!

Podaj, jeżeli to mozliwe, nazwę pola i wiecej informacji (jakie sanitariaty itd.)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do Bobolina nie dotarliśmy niestety, ale też z chęcią byśmy się dowiedzieli co to za tanie pole.

Kolega jantos jednak coś ucichł :jump:

 

Będąc w tym roku w pobliżu Darłowa troszkę pojeździliśmy szukając kempingów, jednak z racji wczesnego urlopu większość była jeszcze zamknięta albo ich nie dostrzegliśmy.

Np w samym Darłowie nic nie znaleźliśmy...możliwe że słabo szukaliśmy :ok:

 

Kilka dni spędziliśmy w miejscowości WICIE w Nadmorskim Campingu.

Sanitariaty przestarzałe,coś jak wyżej opowiadał kolega Spablo z kampingu 'Zakątek' :-]

W tym roku były odmalowane ściany i tyle.Właściciele bardzo mili.

Ceny są na stronie, jak komuś się nie chce szukać to doba wyniosła nas 36 zł (2 os.dorosłe + dziecko +prąd). Do morza z kampingu dosłownie 5 minut. Na początku czerwca pustki,będąc 3 lata temu w lipcu sporo przyczep i dużo stałych gości. Dojazd do kempingu drogą bez asfaltu,tylko takie betonowe płyty,ale ok.

Sama mieścina to typowa wioska (mająca chyba ze 4 ulice :-]) , ze 2 sklepiki, 2-3 bary, raczej cisza i spokój,spory wybór w wynajmie domków.

 

Znaleźliśmy małe pole namiotowe w miejscowości Kopań,niestety nie było żywej duszy,więc nie mamy ani wizytówki ani cen.

 

Następnie w miejscowości Zakrzewo natknęliśmy się na pięknie zagospodarowany teren MAGRA .

Apartament,domki,pole campingowe z zaledwie 8 stanowiskami. Właściciel mówił,że głównie jest to baza noclegowa przelotowa dla gości z kamperami zza granicy.Do morza trzeba by było dojeżdżać ok 5-7km. Kilka zdjęć z samego pola tutaj .

Cena 22 zł od osoby, w tym można było korzystać zdajsie z kajaków?,wędek foto

 

W Jarosławcu natknęliśmy się na 3 pola. Pierwsze to 'Zakątek' opisany już przez Spablo,drugie u dziadka z którym nie mogliśmy się dogadać :piwo: , a trzeciego nawet nie widziałam bo mąż wszedł i wyszedł równie szybko. :-]

 

Dziś dostałam wizytówkę od koleżanki przebywającej na urlopie w Grzybowie (w domkach),którą poprosiłam by rozejrzała się za campingami.

Znalazła camping Bursztynek.

Na stronie nie ma cennika.

Może w przyszłym roku wypróbujemy ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kto by mi polecił jakis autocamping w Mielnie lub najbliszszej okolicy wzglednie spokojny przyjazny dzieciom no i blisko morza ?Chce córce pożyczyc kampera w sierpniu i uparła sie na Mielno .Obiecałem jej że znajde cos dobrego i zrobie tam rezerwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze Mielna na wczasy trzeba, niestety, zapomnieć o "względnym spokoju, przyjaznym dzieciom" miejscu. Mieścina ta zrobiła się Mekką młodzieży /nic do niej nie mam/ i głośna muzyka będzie Wam towarzyszyć od rana do późna w nocy. A grają ostro i na straganach i w dyskotekach. W Mielnie są chyba trzy czy cztery kempingi bądź pola namiotowe ale wszystkie w sporej odległości od morza. Duży ruch samochodów sprawia, że najlepiej dzieci nie spuszczać z oka. Na mnie miejsce to robi wrażenie jarmarcznej budy a nie miejscowości wczasowej. Ale mogę się mylić!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe opinie o ciszy i spokoju w sezonie w Mielnie są prawdziwe, po prostu nie wiedzieć czemu młodzież opanowuje tą miejscowość za swoje szaleństwa, a co za tym idzie o cichym i spokojnym wypoczynku można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w tym wątku.

To może polecicie miejsce gdzieś w okolicach Mierzei Wiślanej?

Zależy mi na fajnym placu zabaw (trójka dzieciaków), najchętniej z możliwością schowania się w cieniu (jakiś lasek?) Mile widziane byłoby miejsce, którego młodzież lubi mniej - jednym słowem trochę spokojniejsze.

Szukałem trochę po forum, ale nic konkretnego nie mogłem namierzyć, jeżeli zrobiłem dubla, to proszę o link lub "ustawienie na właściwych torach".

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.