Skocz do zawartości

Kempingi na Mazurach


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z czystym sumieniem polecam CAMPING w RUSKIEJ WSI...9km od MRAGOWA/kierunek KETRZYN..

http://www.turysta.net.pl/pensjt/seeblick/

koszt 2 osob+kamper to ok 40pln..

w tej cenie.. WC, prysznice, kajaki, zaglowka,3 pomosty , plaza , prad, woda ...i wszytsko czego chcecie..za nic z wymienionych rzeczy nie doplacacie..!!

warunki bardzo dobre..na fotkach reklamowych, jest duzo autek..ale bedac tam kilka razy..nigdy nie bylo tloku..

co do warunkow..jest czysciutko, bezpiecznie..

sklepik ok 200m od campingu..

 

tu macie pare fotek..

http://picasaweb.google.pl/gino.garbersi/GARBERSINaCAMPINGUWRUSKIEJWSI#

http://picasaweb.google.pl/gino.garbersi/GARBERSIBiesowoRuskaWies2008#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł - "KRÓLEWSKA SOSNA". I teraz pytanie za 100 pkt - czy ktoś ma zdjęcia WC, prysznicy czyli szeroko rozumianych sanitariatów?

 

Zdjęć nie mam, ale nie powinieneś się zawieść :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędzimy tam z rodziną pierwsze 3 tygodnie sierpnia.

 

Barwol, aż trzy tygodnie??? Podziwiam, bo ja tak nie umiem. Gdybym miał 3 tygodnie to pewnie byłbym w 3 różnych miejscach. Ale każdy urlopuje według własnych upodobań. Miłego wypoczynku! Całkiem możliwe, że się spotkamy w sośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędzimy tam z rodziną pierwsze 3 tygodnie sierpnia.

 

Barwol, aż trzy tygodnie??? Podziwiam, bo ja tak nie umiem. Gdybym miał 3 tygodnie to pewnie byłbym w 3 różnych miejscach. Ale każdy urlopuje według własnych upodobań. Miłego wypoczynku! Całkiem możliwe, że się spotkamy w sośnie.

 

Przyczepę traktujemy jako miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy (nie jestem zbyt dobrym opalaczem grilla połączonego z dogłębnym testowaniem piwa). Jak się skończą "pkt warte zobaczenia" to nastąpią przenosiny :jump: Mój tryb pracy :hej: zniechęca mnie jednak do zbyt częstych wakacyjnych przeskoków z budką z miejsca na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepę traktujemy jako miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy (nie jestem zbyt dobrym opalaczem grilla połączonego z dogłębnym testowaniem piwa). Jak się skończą "pkt warte zobaczenia" to nastąpią przenosiny :hop1: Mój tryb pracy :hop1: zniechęca mnie jednak do zbyt częstych wakacyjnych przeskoków z budką z miejsca na miejsce.

 

Barwol OK. Każdy wypoczywa jak lubi. Ja jestem akurat z tych, których po ok. tygodniu zaczyna "nosić". :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Właśnie kupiliśmy przyczepę, mamy 3 letnie dziecko. szukamy miejsca przy wodzie, miejsca gdzie można odpocząć, łowić ryby. bez tłumów. Mile widziane zadupie ale takie gdzie dziecko nie będzie się nudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy 3 letnie dziecko
gdzie dziecko nie będzie się nudziło.

Moim skromnym zdaniem, dziecku w tym wieku sama woda wystarczy, ale być może się mylę. Weź po prostu pół kufra łopatek, wiaderek, foremek do babek i miej je na oku :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Wiaderka z łopatkami mamy opanowane do perfekcji. W zeszłym roku byliśmy z namiotem nad Zalewem sulejowskim kemping "Na cyplu" przy Barkowicach Mokrych i szukamy czegoś podobnego ale z innymi widokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już 2 razy odwiedziliśmy Państwa Dogodów w Zełwągach miedzy Mrągowem, a Mikołajkami. Byliśmy ze swoją przyczepą. Odległość od jeziora Inulec 10 metrów, do dyspozycji łódka wiosłowa. Gospodarz zapewniał drewno na ognisko. Sklep ok. 100 m. Usytuowanie gospodarstwa zapewnia spokój i ciszę, choć do centrum wsi jest zaledwie 100-200 m.

Do Mrągowa ok. 15 km, do Mikołajek ok. 5.

Taniutko - 3 lata temu 40 zł za 4 osoby ( dzieci 16 i 18 lat) z prądem (teraz mogą być inne). Sanitariat OK, choć bez luksusów.

Nam tam było tak dobrze za pierwszym razem, że po 3 latach wróciliśmy. Bardzo miło wspominamy.

 

Zachód słońca nad Inulcem - bezcenne!

 

Namiary: http://www.dogoda.e-mazury.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat :look: (nadrabiam zaległości z forum).

Zacznę od początku:

Kit o które Bagaczewo chodzi, bo generalnie w warmińsko-mazurskim są dwa. Jedno na Warmii drugie na Mazurach ;). Może link do ośrodka by się znalazł bo link do tematu z listą mało mówi ;).

 

smok_wawelski, bardzo fajny ośrodek. Czy możesz napisać coś na temat sanitariatów i ewentualnie cen na kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, Kit- owi chodziło o ten kemping http://meteor.turystyka.pl/noclegi,kempingi,bogaczewo,60.html w ubiegłym roku spora grupą z naszego forum byliśmy tam i pewnie wszyscy co byli polecą ten kemping

Coś więcej o naszym spotkaniu tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4852&highlight=bogaczewo

p.s. przeglądanie tego tematu zacznij od końca, ponieważ są fotki z tego kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zdjęcia pola "Pod sosnami" i bardzo mi się podoba. Myślę, że będzie to jedno z miejsc, które odwiedzimy w tym sezonie.

 

[ Dodano: Pon 22 Mar, 2010 08:45 ]

W tym roku zachwalany przez nas kemping "Królewska Sosna" podniósł ceny. Nie jest już tak atrakcyjnie jak do tej pory. Szkoda. Mam nadzieję, że podwyżka pójdzie w jakość i nowe inwestycje. Cennik na:

www.krolewskasosna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.