Skocz do zawartości

Kempingi na Mazurach


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja trochę odśwież temat. :niewiem:

 

Czy ktoś zna jakiś kamping gdzie przy okazji można nauczyć się żeglowania ?? i najlepiej zrobić patent żeglarski ??

 

Tak aby postawac przyczepe na kampingi i móć nauczyć się zeglować

:niewiem::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś zna jakiś kamping gdzie przy okazji można nauczyć się żeglowania ?? i najlepiej zrobić patent żeglarski ??

witaj kolego !Siemiany kamping "złoty rożek " nad Jeziorakiem organizują obozy dla żeglarzy i mają swoje pole można się rozłożyć budą i dochodzić na kurs jest to osrodek domu dziecka w Kłodzku naprawdę polecam :przyczepa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zrobić tam Patent Zeglarski
o tym właśnie mowa ! Ja byłem tam na urlopie w ubiegłym roku i jeszcze tam wrócę ,gdy syn za rok , osiągnie wymagany wiek aby zrobić patent naprawdę polecam :przyczepa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w cenniku "Królewskiej" przy pozycji prąd jest napisane 1200 W??

Czy to oznacza, że nie czajnik elektryczny będzie "wywalał korki"? Czy ktoś kto tam był może mi przybliżyć zagadnienie?

 

I jeszcze jedno. Czy uważacie, że spędzenie tam majówki to dobry pomysł? Czy jest na tyle miejsca, żeby najbliższi sąsiedzi dali wypocząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w cenniku "Królewskiej" przy pozycji prąd jest napisane 1200 W??

Czy to oznacza, że nie czajnik elektryczny będzie "wywalał korki"? Czy ktoś kto tam był może mi przybliżyć zagadnienie?

 

I jeszcze jedno. Czy uważacie, że spędzenie tam majówki to dobry pomysł? Czy jest na tyle miejsca, żeby najbliższi sąsiedzi dali wypocząć?

 

Ja mam czajnik 2000W i nie wywalało korków. Jak podłączysz coś jeszcze, np. ogrzewanie elektryczne to już wody nie zagotujesz.

Majówka w Królewskiej Sośnie to dobry pomysł, o ile cenisz sobie ciszę, spokój i brak towarzystwa. Będzie tam raczej pusto. Nie lepiej wybrać się do Sławy, żeby poznać wielu pasjonatów karawaningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czajnik 2000W i nie wywalało korków. Jak podłączysz coś jeszcze, np. ogrzewanie elektryczne to już wody nie zagotujesz.

Dzięki za info ! Znaczy się nie muszę kupować nowego czajnika :hop1:

 

Majówka w Królewskiej Sośnie to dobry pomysł, o ile cenisz sobie ciszę, spokój i brak towarzystwa. Będzie tam raczej pusto

 

O! Na tym mi zależy :ok:

 

Nie lepiej wybrać się do Sławy, żeby poznać wielu pasjonatów karawaningu?

Z przyjemnością Was wszystkich poznam osobiście, ale w tym roku dłuższe podróże nie są wskazane (z uwagi na rosnący brzuch żony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie koledzy.

Jadę w tym roku z rodzinką na wakacje na mazury 11 lipca na camping Szekla http://campingszekla.e-gizycko.pl i mam pytanko może ktoś z Was też jedzie na ten właśnie camping. Byłoby miło z kimś z forum pogadać oczywiście przy piwku :hehe:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w tym roku z rodzinką na wakacje na mazury 11 lipca na camping Szekla

 

Ja dzień późniejprawdopodobnie zacznę urlop. No ale z racji, że byliśmy w zeszłym roku na szekli pewnie gdzieś indziej pojedziemy. Ale prawdopodobnie gdzieś na Mazurach. Narazie decyzja nie zapadła...

 

 

Rok temu się minęliśmy, może w tym gdzieś się zobaczymy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary 11 powiedz mi warto tam jechać? Bo wiesz porównanie mam do Królewskiej Sosny i chciałbym aby w Szekli było tak samo fajowo.

A wiesz może czy można tam na miejscu wypożyczyć cycepę (bo wiesz dla znajomych ). :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może czy można tam na miejscu wypożyczyć cycepę (bo wiesz dla znajomych ).

 

Przyczep nie mieli do wypożyczenia, ale po drugiej strony jezdni były domki letniskowe. Ale szczegółów nie znam.

 

Szary 11 powiedz mi warto tam jechać?

 

Miejsce jest ładne :bukiet: Plac zadbany. Sanitariaty tylko słabawe były. i dla mnie za płytko do pływania wpław. Na ryby też kiepsko z brzegu. Ale jest na co popatrzeć, okolica sprzyja zwiedzaniu, na rowerek fajnie wyskoczyć... lenistwo też było przednie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy - z góry przepraszam że Was tak truję, ale okazało się że znajomi są chętni z nami pojechać na wakacje. Dokładnie chcemy jechać nadal na mazury w ładne miejsce gdzie można w ciszy odpocząć.Tylko jest problem taki że oni nie mają cycepki i szukam takiego campingu w którym można wypożyczyć cycepę. Chcieliśmy jechać do Szekli ale nie wypożyczają tam przyczep, więc szukam nadal fajnego campingu.

Pomóżcie w Was cała nadzieja :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.