Skocz do zawartości

Kempingi na Mazurach


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Talapik może uda Ci się Pod Sosnami Stare Jabłonki, 2 Pod Sosnami nad Gimem, ewent. Kemping ABA Warchały nad J Narty. Linki znajdziesz na Forum. Wszystkie podane miejscówki są super w starych sosnowych lasach,z bardzo łagodnymi brzegami oraz wodą w 1 klasie czystości.

http://podsosnamibiwak.republika.pl/przyczepy.html

http://campingaba.wizytowka.pl/ tu tylko telefon

 

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki be-ja za link zaraz go przejrzę. No jeżeli będziesz miał jeszcze coś fajnego to czekam na propozycję!

Z żoną doszliśmy do wniosku że jeżeli nie znajdziemy campingu na mazurach , to będziemy szukać na kaszubach bo podobno tam jest również bardzo ładnie. Dlatego odezwałem się do Was koledzy i koleżanki bo wy już nie jedno piękne miejsce zwiedziliście ze swoimi laleczkami.

Proszę tylko pamiętajcie o campingach na których można wypożyczyć cycepki.

Pozdrawiam :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A je jeszcze raz rusze temat a wie ktoś gdzie można zrobić patent żeglarski na Mazurach najlepiej w tydzień :P

Tak aby był camping aby było gdzie postawić swój przyczepe :D

no i aby nauczyć sie żeglarstwa ( nigdy nie pływałem ale checi są )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówkę spędziłem w PTTK Kamień. Przyznam szczerze, że dawno nie byłem w takim miejscu. Czas jakby się tam zatrzymał. Istny skansen PRL-u...no może poza młodzieżą, która od rana do rana słucha muzyki na cały regulator ze swoich stuningowanych i doposażonych w tuby basowe Volkswagenów Golfów II generacji.

Po interwencji przemiłej Pani z recepcji w niedziele się wyciszyło i można było poodpoczywać.

Poniżej parę fotek:

post-136573-imported-aa12e1fb-27cb-490e-b6bf-483860924330_thumb.jpg

post-136573-imported-1b599b72-4dc7-4312-a849-30105232bd11_thumb.jpg

post-136573-imported-d27fded2-b94d-4e40-907f-82fcba32e0ea_thumb.jpg

post-136573-imported-05350f47-96b1-4df3-966f-26af279d88ac_thumb.jpg

post-136573-imported-b1861c10-7dee-4b6a-9bd1-0c3eb6e47a1a_thumb.jpg

post-136573-imported-05667a8a-7cdd-4031-9032-912ec02b4d40_thumb.jpg

post-136573-imported-13e69d12-22e2-4f62-ae77-681a40723135_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień to miejsce pięknie położone, ale bardzo zaniedbane przez właściciela. Co dziwne, właścicielem jest holender. Kemping można polecić na weekendowy wypad, szczególnie jeśli nie korzysta się z kempingowej infrastruktury - kibelków, pryszniców itp. Jak widać, ciszy także nie potrafią zapewnić.

Na pewno warto zwiedzić okolicę Kamienia. Piękny las, pobliskie atrakcje - Kadzidłowo, Święta Lipka, Galindia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobliskie atrakcje - Kadzidłowo

Rewelka!

 

Mój synek był zachwycony!

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie to naprawdę rewelacyjny pomysł.

Masz rację kolego ktokolwiek z was będzie w okolicy Mrągowa i Mikołajek to żal tam nie wstąpić przygoda pierwyj sort :ok::) ja też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień to miejsce pięknie położone, ale bardzo zaniedbane przez właściciela. Co dziwne, właścicielem jest holender.

Może ten holender dostaje tylko kemping w dzierżawę i to np. rok w rok podpisują z nim umowę :ok:. W ten sposób załatwiono już kilka ładnych kempingów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak a potem ci co załatwili kupują teren za bezcen i potem się dziwimy skąd nagle market na przykład koło lasku nie dobrze nie dobrze,nie długo wszystko sprzedamy w taki sposób.

 

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 11:53 ]

A tak swoją drogą to czasem mam takie wrażenie że my w naszym kochanym kraju jednak jak byśmy już nie byli u siebie :) tylko lepiej nie rozwijajmy tego tematu lepiej żeby polityki tu nie było :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten holender dostaje tylko kemping w dzierżawę i to np. rok w rok podpisują z nim umowę :ok:. W ten sposób załatwiono już kilka ładnych kempingów :)

 

Szczegółów nie znam. Facet nazywa się Conrad Hans. Na kempingu widziałem tylko jego żonę. Bardzo sympatyczna osoba. Niestety stan całego obiektu pozostawia wiele do życzenia.

Na zdjęciu Jackawwa widać przyczepy Hobby. To chyba stali rezydenci, bo jak byłem tam w zeszłym roku też je widziałem, podobnie ustawione.

Tak czy inaczej, mimo fatalnych warunków sanitarnych, szczególnie w toaletach bliżej jeziora, warto jest odwiedzić to miejsce. Jak już pisałem jest fantastycznie położone i naprawdę mało brakuje, aby było tam fajnie. Nawet jeśli jest, jak pisze Tomii, że gość ma to wydzierżawione na krótki okres czasu, utrzymanie czystości powinno odbywać się na bieżąco. Nie mówię tu o remontach sanitariatów, a tylko o sprzątaniu. Dla mnie sanitariaty mogą być z poprzedniej epoki, grunt by było w nich czysto i nie śmierdziało.

 

Tu moja relacja z tego miejsca (z czasów gdy rozmawialiśmy o utworzeniu rankingu kempingów): http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4737&highlight=kamie%F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrzymanie czystości powinno odbywać się na bieżąco

To fakt. Myślałem że bardziej chodzi o stan techniczny sanitariatów :ok:. Z czystością sanitariatów często jest problem na tanich ośrodkach. Ja mam takie swoje prywatne odczucia że jak ludzie mało płacą za kemping to myślą że wody "po sprawie" nie trzeba spuścić :). No ale nie ma co robić odskoczni od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki mam bardzo pilną sprawę.

A mianowicie czy warto jechać na camping fsilkowo - czy są tam sanitariaty (na zdjęciach nic nie widać), czy jest tam bar (jeżeli nie ma to jak daleko jest do następnego ośrodka),no i czy jest oczywiście plac zabaw. Proszę o odpis kto był w tym ośrodku bo chce przedzwonić i zarezerwować tam miejsce. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.