Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

W opakowaniu jest jeden wkład o wadze 280g, dodatkowo można dokupić opakowanie z uzupełnieniem 2 x 280g w tej samej cenie co pochłaniacz czyli 12,99.

 

Dzięki za informację. Wynika z tego, że zakup w "Biedronce" jest dobrą opcją (do przyczepy 280 g w zupełności jest OK) :ok:

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy tez od wielkości tej przyczepy, osobiście polecam duży z wkładem 1,2kg w Lidlu bywaja za 29zł (pochłaniacz +2 wkałdy 1,2kg)

Mysle ze ten z Biedronki jest troch mały bo przyczepa to nie mieszkanie które osusza dodatkowo CO.

 

Piotrek, sprawdzałem różne, dokładnie ten, o którym mówisz także (jeszcze dwa nawet mam w zapasie).

Po zimie zostawały nie zużyte nawet w połowie :niewiem:

Moja budka raczej do małych nie należy i taki mały wkład (porównywalny z "Biedronkowym" zużywa się prawie w całości przez całą zimę (od ok. listopada do kwietnia).

Myślę jednak, że możesz mieć rację Ty i ja.

Wszystko zależy od poziomu zawilgocenia przyczepy i chwili zakończenia sezonu. Jeśli sezon zakończył ktoś tuż przed zimą i nie dbał o intensywne przewentylowanie przyczepy (dodatkowo o tej porze roku jest to trudne, sporo wilgoci w powietrzu), to ten osuszacz z Lidla może być w sam raz :ok:

Najzwyczajniej trzeba ocenić to samemu :hmm:

Biedronkowy ma tą zaletę, że jeśli skończy się zbyt szybko, to najwyżej włożymy następny.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale od nadmiaru głowa nie boli ;) Moja była wietrzona ,sezon koncze we wrześniu , wkład 1,2kg tak jak piszesz jest prawie cały więc OK.

Lepiej jesli całą wilgoć przejmuje wkład poniewaz wtedy nie wchłania jej z wody która jest w mniejszym pojemniku ale to taki OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie allegro ale okazja biedronka.pl :DCena wyprzedażowa 10zł

 

Kuchenka ceramiczna fi 18cm

obudowa z metalowej stali nierdzewnej

zabezpieczenie przed przegrzaniem

moc 1200 W

zasilanie 220 - 240V ~ 50/60 Hz

wskaźnik świetlny

przewód zasilający długość 1m

 

płyta grzejna jest koloru czarnego - tu wygląda jakby była srebrna

 

poniewaz było zainteresowanie tymi kuchenkami nie tylko na forum to udało się mi zdobyć jeszcze kilka, z tym że została mi 1szt nie zamówiona wcześniej i mogę ją odstąpić potrzebującemu :) , w cenie oczywiscie jak były na sklepie, więc gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o info

ja już swoje wypróbowałam - płyta szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło

post-7016-0-28862000-1328525520_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te z Biedronki, są dużo mniejsze (chyba 125 ew. 250 g) :hmm:

Na reklamówce nie podają gramatury, może ktoś kupił i napisze, jaka jest waga wkładu ?

 

Do pozbywania się szronu, wody i pary z okien niezastąpiony jest odwilgocik ze znanego portalu bo w sklepach tego nie ma.

Co prawda nie do przyczepy tylko do domu.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pozbywania się szronu, wody i pary z okien niezastąpiony jest odwilgocik ze znanego portalu bo w sklepach tego nie ma.

A co to jest? Na allegro jakiś gość sprzedaje, ale nie mówi co. Nie pokazuje urządzenia, nie komentuje zasady działania. Jedynie potrafi twierdzić, że gwarantuje satysfakcję. Takie kupowanie kota w worku! Nie cierpię tego - gdy ktoś jest uczciwy to nie obawia się pokazać towaru. A jeśli konkurencja by chciała ukraść pomysł, to i tak po prostu kupi 1 sztukę i podrobi. Nie wiem o co chodzi z tą tajemnicą. Sekta jakaś - "używacze odwilgocika"?

 

Macie ten odwilgocik w domu? Jak to wygląda? Możesz zrobić zdjęcia i wrzucić?

 

 

Czy to nie jest ogniwo Peltiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba tanio bo w Selgrosie taki sam jest za 96zł.

A tu jest za 49.60 zł

http://allegro.pl/cz...2095838098.html

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tanio bo w Selgrosie taki sam jest za 96zł.

A tu jest za 49.60 zł

http://allegro.pl/cz...2095838098.html

 

odnośnie firmy Eltrox - współpracuję z nimi (wcześniej inna nazwa - bo eltrox.pl to tylko domena) już ponad 5 lat - i spokojnie mogę i Wam polecić, jakby była jakaś większa ilość chętnych, lub Ktoś miał większe zakupy - pomogę w zakupie taniej - mam rabat od tych cen z allegro..... różny.

 

tego sprzętu nie znam - nigdy nie miałem w ręce - ale oni w 90% badziewiem nie handlują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie firmy Eltrox - współpracuję z nimi (wcześniej inna nazwa - bo eltrox.pl to tylko domena) już ponad 5 lat - i spokojnie mogę i Wam polecić, jakby była jakaś większa ilość chętnych, lub Ktoś miał większe zakupy - pomogę w zakupie taniej - mam rabat od tych cen z allegro..... różny.

 

tego sprzętu nie znam - nigdy nie miałem w ręce - ale oni w 90% badziewiem nie handlują

 

No to fajnie, bo właśnie to kupiłem. :P

w przyczepie się przyda tak jak gaśnica. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też z Eltroxem (łódzkim) mam pozytywne doświadczenia

na allegro mają kilka kont i mają w polsce kilka sklepów więc można też odbierać osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.