Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Skubany Mikołaj już potwierdził zamówienie:)

Gadam z nim przez internet:)

 

Opiszę jak wygrzebię z pod choinki

 

:mikolaj: Ok, w takim razie już czekam z niecierpliwością (jak gdyby miał przyjść do mnie :lol: ).

 

Podaj wymiary i czy sprawnie realizują zamówienia :dzieki:

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są podane na ulotce.

 

Piotrek :dzieki:

Teraz zajrzałem jeszcze raz i faktycznie :mlot: wymiary są podane.

Jak ja patrzyłem za pierwszym razem :look::niewiem:

W takim razie pozostaje tylko pytanie, czy sprawnie realizują wysyłki (zwłaszcza, że Święta za pasem smirk%281%29.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zajrzałem jeszcze raz i faktycznie :mlot: wymiary są podane.

A ja już się wystraszyłem , że jesteś zainteresowany wymiarami Mikołaja . :skromny:

:hehe:

 

Teraz mamy czas na różnego rodzaju ;) szałowe przeceny , okazje i promocje .

Oby tylko nie dać się zwariować .

Wczoraj w LIDLu były termoaktywne bluzy i spodnie . Udało mi się kupić po komplecie dla mnie i Agi tylko dlatego , że byłem chwilę po otwarciu .

Widziałem jak szeroookim gestem gość zaczerpnął z regału wspomnianą odzież . Pewnie będzie do kupienia na allegro ... też w promocji . :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już się wystraszyłem , że jesteś zainteresowany wymiarami Mikołaja . :skromny:

:hehe:

 

hehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

Na szczęście nie, ale wyobrażam sobie zdziwienie Mikołaja, gdybyś jednak postanowił zaspokoić moją ciekawość :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy w NOMI jest wyprzedaż. Może kogoś zainteresuje grzałka łazienkowa 300W z termostatem ( do zastosowania w podgrzewaczu wody) w cenie 58,66PLN. Jak co to mogę kupić dla kogoś.

 

 

 

Witam ,mam pytanko? Czy tą grzałke wystarczy wsadzić do zbiornika z wodą i to wszystko?? Czy trzeba coś kombinować ?? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanko? Czy tą grzałke wystarczy wsadzić do zbiornika z wodą i to wszystko?? Czy trzeba coś kombinować ?? :niewiem:

 

To są grzałki do grzejników łazienkowych tzw. "drabinek". Wydaje mi się, że nagrzewają one niewielką ilość wody i do dużo niższej temperatury, niż typowe grzałki do wody, średnio mają ok. 600W mocy. Dodatkowo, muszą być zanurzone w wodzie całkowicie, aż po gwint. Można coś z nimi chyba "tworzyć", ale zależy czego się oczekuje. Może ten link, coś Ci pomoże:

http://grzejniki.pl/index.php/porady-eksperta/grzalki-elektryczne-optymalny-dobor-montaz-i-eksploatacja/

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są grzałki do grzejników łazienkowych tzw. "drabinek". Wydaje mi się, że nagrzewają one niewielką ilość wody i do dużo niższej temperatury, niż typowe grzałki do wody, średnio mają ok. 600W mocy. Dodatkowo, muszą być zanurzone w wodzie całkowicie, aż po gwint. Można coś z nimi chyba "tworzyć", ale zależy czego się oczekuje. Może ten link, coś Ci pomoże:

http://grzejniki.pl/...i-eksploatacja/

 

 

Dzieki, coś nie coś mi naświetliło sytuacje ,obecnie mam grzałkę akwarystyczną w zbiorniku na wodę .Grzałka ma moc 200w ale maksymalną temp grzania do 38 C więc trochę mało.Tak sobie myślałem ze jak wrzucę taką (jak nie trzeba z nią nic robić tylko zanurzyć w zbiorniku?) to podgrzeje wode mocniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, coś nie coś mi naświetliło sytuacje ,obecnie mam grzałkę akwarystyczną w zbiorniku na wodę .Grzałka ma moc 200w ale maksymalną temp grzania do 38 C więc trochę mało.Tak sobie myślałem ze jak wrzucę taką (jak nie trzeba z nią nic robić tylko zanurzyć w zbiorniku?) to podgrzeje wode mocniej ??

 

Od akwarystycznej będzie z pewnością mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, coś nie coś mi naświetliło sytuacje ,obecnie mam grzałkę akwarystyczną w zbiorniku na wodę .Grzałka ma moc 200w ale maksymalną temp grzania do 38 C więc trochę mało.Tak sobie myślałem ze jak wrzucę taką (jak nie trzeba z nią nic robić tylko zanurzyć w zbiorniku?) to podgrzeje wode mocniej ??

 

poszukaj na forum, bo na pewno ktoś opisywał taką grzałkę w zbiorniku

przede wszystkim grzeje wyżej niż te 37'C, a skoro ma większą moc to chyba szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum, bo na pewno ktoś opisywał taką grzałkę w zbiorniku

przede wszystkim grzeje wyżej niż te 37'C, a skoro ma większą moc to chyba szybciej

 

 

 

DZieki poszukam ,bo 38 C to dla mojej żony za mało hehe%281%29.gif

 

ale pamiętaj że ta grzałka po gwint musi być zanurzona ale jej tył musi być na zewnątrz zbiornika, grzałka akwariowa jest zanurzona cała a wystaje jedynie kabel ;)

 

 

 

Zgadza się,a to rodzi mały problem :) mam całą zime żeby cosik wykombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grzałka idealnie nadaje się na podgrzanie wody do mycia. Grzeje do 60stC, chociaż to musi potrwać, ma tez termostat w zakresie20-60stC.

Ale nie w tym temacie o tym. Jest dużo na forum o tym. Szukaj np tutaj

DZieki poszukam ,bo 38 C to dla mojej żony za mało hehe%281%29.gif

 

 

 

 

 

Zgadza się,a to rodzi mały problem :) mam całą zime żeby cosik wykombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grzałka idealnie nadaje się na podgrzanie wody do mycia. Grzeje do 60stC, chociaż to musi potrwać, ma tez termostat w zakresie20-60stC.

Ale nie w tym temacie o tym. Jest dużo na forum o tym. Szukaj np tutaj

 

 

Dzięki przestudiuję uważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.