Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta krzeseł w Selgrosie . Oferta zaczyna się od 24.04 do 07.05.2012 cena 98.28 brutto. Oferta z gazetki warszawskiej.Jak zawitam do Selgrosu i zobaczę co one są warte to coś o nich napiszę

 

Jeżeli to są takie same krzesła jak w jysku to polecam mocno się zastanowić. U nas dwa komplety nie wytrzymały sezonu.Ogólnie lipne, pękające plastiki i kiepska wytrzymałość rurek i śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tych krzesełek była omawiana kilkanaście postów wcześniej (od #726 do #741) ;)

Są fotki i rysunki, które wyjaśniają, o co chodzi (nie o rurki w tym przypadku).

:hej:

P.S.

Te krzesełka są w tej chwili w Lublinie po 59,99zł :D

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja moje mam już 5 lat i żyją . Te w Selgrosie mają inne rurki . Myślę , że są czysto aluminiowe . Jaką mają wytrzymałość okaże się po sezonie .

 

 

Co potwierdza moją obserwację że im wcześniejsze wykonanie tym lepsze, potem Kitajec poszedł do księgowego i zaczął stosować tańsze (gorsze) materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa tych krzesełek była omawiana kilkanaście postów wcześniej (od #726 do #741) ;)

Są fotki i rysunki, które wyjaśniają, o co chodzi (nie o rurki w tym przypadku).

:hej:

P.S.

Te krzesełka są w tej chwili w Lublinie po 59,99zł :D

 

Krzysio pytania mam:

1. gdzie w Lublinie masz Selgros???

2. podaj sklep w lublinie gdzie są takie tanie??

3. czy potwierdzisz zdjęciami co by nie było podejrzeń o nieuczciwej konkurecji?

 

Jeżeli dostanę info od Ciebie poproszę Szwagra albo Teścia aby mi kupił dokładnie ten sam model krzesła co w selgrosie za 98zł a dla Ciebie będzie :piwo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem sie tymi krzesłami z jednego powodu. W zeszlym roku kupiłem podobne 2 szt. w Chorwacji w zwykłym markecie chyba Merkator, zapłaciłem za szt. 90 zl. Firma włoska ale robione w Chinach, jak większość produktów dzisiaj, tych markowych też. Nie mam zamiaru płacić za markowe krzesła po 350zł niech wytrzymają dwa sezony, trzy sezony i kupię nowe, z wyglądu wyglądają tak samo. Pojadę zobaczę i morze kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysio pytania mam:

1. gdzie w Lublinie masz Selgros???

2. podaj sklep w lublinie gdzie są takie tanie??

3. czy potwierdzisz zdjęciami co by nie było podejrzeń o nieuczciwej konkurecji?

 

1. Nie pisałem, że w Selgrosie, napisałem, że w Lublinie

2. Lublin, E.Leclerc, ul. T. Zana, pierwszy regał po lewej stronie, zaraz po wejściu na teren sklepu (+ stoisko turystyczne)

Jeszcze dzisiaj wisiało na tym regale sporo tych krzesełek w kilku kolorach.

3. Tu już poleciałeś ...

Czy ja gdzieś sprzedaję jakieś foteliki lub cokolwiek :niewiem:

Jaka nieuczciwa konkurencja :niewiem:

Nie tylko ja pisałem negatywnie o wytrzymałości w/w.

Dwa z zakupionych zostały na kempingowym śmietniku jeszcze w ub. sezonie (zbędny balast) ale jeszcze dwa, które próbowałem awaryjnie kleić, mam chyba w przyczepie i chętnie zrobię fotki przy najbliższych odwiedzinach mojej budki.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W markecie JULA te krzesła są chyba po 59....ja z funkcją leżaka kupowałem po 79.....A swoją drogą dziś w praktikerze widziałem identyczne i kosztowały prawie 200..:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W markecie JULA te krzesła są chyba po 59....ja z funkcją leżaka kupowałem po 79.....A swoją drogą dziś w praktikerze widziałem identyczne i kosztowały prawie 200..:skromny:

 

http://www.jula.pl/krzeso-campingowe-z-zagowkiem-790010

62zł dużo się nie pomyliłeś :przytul:jadę zobaczyć jutro co są warte

OT i tak Krzyś (Kristofer) mnie zmotywował do zmiany krzesełek na lepsze i wygodniejsze :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że dzisiaj jeszcze wybiorę się w tamte strony, ale tak wyszło, więc wstąpiłem do Leclerca, aby uwiarygodnić to, co wcześniej tam widziałem :skromny:

 

Są jeszcze takie oto krzesełka - cena 32,99zł.

 

 

Przepraszam za jakość fotek, ale robione telefonem i dodatkowo bardzo się spieszyłem.

 

Na tym zdjęciu zaznaczyłem najbardziej liche miejsce tych foteli, a o którym była mowa kilkanaście postów wyżej.

Trzy fotele, które mi się rozleciały, rozpadły się dokładnie w tych miejscach.

 

 

:hej:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze chyba jeden lub dwa, które nie były używane, więc na ten sezon może wystarczą :niewiem: , ale wymagają, aby się z nimi obchodzić jak z jajkiem :o

Krzysiek ,sprzedaj te dwa ,dołóż drugie tyle i kup jedno ale porządne , będziesz miał na lata i nie będziesz myślał o jajkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ,sprzedaj te dwa ,dołóż drugie tyle i kup jedno ale porządne , będziesz miał na lata i nie będziesz myślał o jajkach ;)

 

Marek, teraz to ja już to wiem, ale jeszcze ten sezon może uda mi się je ... zachować w całości :lol:

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.