Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno działać,ale może wyskakiwac i narobić szkody.Podobne podkłady (bardziej profesjonalne) wykożystywanae są w off-road.

 

Starym i dobtym sposobem jest oplot felgi linką , prze dziurki na zewnątrz felgi,działa podobnie jak łańcuchy.

 

:ok:

tylko że trapy ni jak się mają do tych podkładek

 

trapy-piaskowe-blotne-4x4-off-road-3.jpg

http://www.trapy.pl/index.php/specyfikacja-cena

 

raz to masa i wymiary, a dwa zakotwiczenie w podłożu

:niewiem:

 

zobaczymy, oby tylko do testów się przydały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki podkład fajna rzecz, ale trudno go na co dzień wozić. "Mata" nie zabiera wiele miejsca i można ją szybko użyć w warunkach cywilnych czyli jak kółka buksują na błocie czy nie możemy ruszyć na śniegu. Do jazdy na pewno łańcuchów nie zastąpi, ale łańcuchów na błocie czy mokrej trawie nie użyjemy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok:

tylko że trapy ni jak się mają do tych podkładek

Pewnie,że nie ale są równiez mniejsze trapy od tych które pokazałeś.

Podkładki z tego tematu napewno będą lepsze od kartonu lub dywanika ,jeśli więc ktoś ma wolne 100zł to czemu nie.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że nie ale są równiez mniejsze trapy od tych które pokazałeś.

Podkładki z tego tematu napewno będą lepsze od kartonu lub dywanika ,jeśli więc ktoś ma wolne 100zł to czemu nie.

 

Mogą oprócz rozwiązania w zimie niektórych problemów, bardzo pomóc na campingu przy manewrach na mokrej trawie. Tu często pojawiają się problemy. Mimo, że mam lekką nogę i zawsze jakoś się wygrzebałem to auto było uwalone błotem. Pod domem na trawniku pozostawał też ślad w miejscu gdzie koło traciło przyczepność:(

 

Co do owej stówki a raczej 123 złotych bo koszt przesyłki, można wykorzystać okres przedświąteczny i zrobić to co ja, czyli napisać do św. Mikołaja:)

Wolę matę niż kolejne skarpetki, krawat czy wodę po goleniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajman - jak masz za dużo skarpetek, to mogę Ci wysłać mój adres :-) NIe wiem jak to się dzieje, ale po praniu najczęściej znajduję tylko jedną od pary :-)

 

To już tak jest. Podejrzewam działanie prawa Marfiego lub krasnale. Też tak mam, dlatego kupuję kilkanaście par jednakowych skarpetek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, znalazłem ostatnio w Juli fajny gadżet który może się przydać podczas każdej nocy spędzanej na parkingu czy na polu kempingowym a mianowicie zabezpieczenie które może nas uchronić od zbędnych kradzieży o których nie raz wspomniano na forum. A więc przejdźmy do sedna sprawy, jest to linka zabezpieczająca z alarmem, nie wiem jak to się do końca spisuje ale jestem tym zainteresowany i jeżeli ktoś miał z takim sprzętem doczynienia to proszę się wypowiedzieć smirk%281%29.gif

Link do owego zabezpieczenia:

http://www.jula.pl/linka-zabezpieczajaca-z-alarmem-639141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znalazłem ostatnio w Juli fajny gadżet który może się przydać podczas każdej nocy spędzanej na parkingu czy na polu kempingowym a mianowicie zabezpieczenie które może nas uchronić od zbędnych kradzieży o których nie raz wspomniano na forum. A więc przejdźmy do sedna sprawy, jest to linka zabezpieczająca z alarmem, nie wiem jak to się do końca spisuje ale jestem tym zainteresowany i jeżeli ktoś miał z takim sprzętem doczynienia to proszę się wypowiedzieć smirk%281%29.gif

Link do owego zabezpieczenia:

http://www.jula.pl/l...-alarmem-639141

 

Wszystko zależy od tego, co by miało być tym "zabezpieczeniem" zabezpieczone :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można zabezpieczyć tym m.in rowery jak i łódź i wszystkie nasze rzeczy pozostawione przy kempingu smirk%281%29.gif Cena nie jest duża a jakość chyba też nie najgorsza. Większość rzeczy z Juli jest produkcji Szweckiej smirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeżeli ktoś miał z takim sprzętem doczynienia to proszę się wypowiedzieć smirk%281%29.gif

Link do owego zabezpieczenia:

http://www.jula.pl/l...-alarmem-639141

 

Ja mam ten wynalazek - całkiem fajnie wyje :]

 

 

Pamiętam, ze musiałem coś w środku poprawić ze stykami bo nie był zbyt czuły.

 

Wada - pobiera za dużo energii w fazie czuwania i relatywnie dosyć szybko rozładowuje

 

się bateria - ale to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten wynalazek - całkiem fajnie wyje :]

 

 

Pamiętam, ze musiałem coś w środku poprawić ze stykami bo nie był zbyt czuły.

 

Wada - pobiera za dużo energii w fazie czuwania i relatywnie dosyć szybko rozładowuje

 

się bateria - ale to szczegół.

 

tzn? na ile czasu starcza bateria??

i czy na szarpnięcie też działa czy tylko na przecięcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn? na ile czasu starcza bateria??

i czy na szarpnięcie też działa czy tylko na przecięcie??

 

Właśnie poprawiałem, żeby działało na szarpniecie, a bateria jakieś

 

 

2-3 tygodnie ciągłego czuwania - na wyjazd spoko ale ja używam stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.