Skocz do zawartości

Organizacja "kociołkowa" WSPÓLNA RODZINNA KOLACJA.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Ocho... już zaczyna się wycofywać. Nie ładnie

 

Nie no liczyłem, że nie będę sam... a tak zaprzęgniecie mnie do obierania i zlotu nie zobaczę :)

 

Rysiu, chociaż Ty mi pomóż :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale takie obieranie wojskowe w kostkę nie wchodzi w grę.

 

:)

 

Da się zrobić :jesc:

 

PS. Ale ktoś mógłby mi pomóc :bukiet:

 

 

Michał, z chaty masz spory kawałek na zlot. Jeśli zaczniesz za rogatkami obierać ziemniaki to na zlot zdążysz naobierać całą przyczepkę, przy okazji nie będzie się Tobie nudziła podróż :yay:

 

ps. będziesz miał dużo pomocników do obierania a to dla tego że nie ugiąłeś się i jako pierwszy zgłosiłeś się na ochotnika.

Z Wrocka dwie pary rąk będą do Twojej pomocy, zaczynamy już obierać pod koniec marca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk puk gdzieś tak od dwóch stron nie było żadnego przepisu tylko skrobanie i tarcie, skrobanie i tarcie :-];)

 

Nic straconego , następne dwie będą tylko smażenie i jedzenie, smażenie i jedzenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieść to do działu ze zlotem jako organizację kuchni? :-]
Dzięki Michałku ;) Gdy zobaczyłam, jak sie towarzystwo rozgadało na temat plendzy, to już się martwiłam, ze miejsca na żaden przepis (w temacie przepisów) nie wystarczy ;);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.