Skocz do zawartości

Organizacja "kociołkowa" WSPÓLNA RODZINNA KOLACJA.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak . My wszyscy powinniśmy się znaleźć w zasięgu ogniska . To ma być punkt zborny a , że ktoś odejdzie na boczek zaczerpnąć łyk ... (nie piszę tu o świeżym powietrzu) to nikomu nic się nie stanie .

Ja w razie "W" wezmę bryfankę i grilla , może się na miejscu coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza ??? Już nie ma chętnych do obierania i tarcia pyr, ziemniaczków, kartofli ??? :jump:

 

Paweł, raz się rzekło i od tego niema odwrotu,plyndze muszą być. :jump:

A z innej beczki, mam kociołek 30l. i jeśli by musowo go użyć to jest zawsze pod ręką. :ok:

Na wszelki wypadek ma ci on jeszcze szczeniaczka 6l. do pomocy.

Z tym ogniskiem to sprawa będzie tak jak w Warce.Ognisko będzie lecz chętnych nie będzie. :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kocił musi być hehehe a pamiętacie ile żuru w Warce zostało,że jeszcze przez kolejny dzionek mozn było sie żywić... :jump:

 

Ps. myslę ze jakies takie symboliczą składke na taki wkład i bedzie ok... ale ja sie nie chce wtracać... ale obierać mogę hehehe :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.