Skocz do zawartości

Organizacja "kociołkowa" WSPÓLNA RODZINNA KOLACJA.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lepciak czyli ja napisał:

Czy to coś zmienia, że Poznaniacy mają najbliżej i w Sławie czują się jak u siebie?

radwan poprawił:

nie tak do konca bo przeciez nowosolanie maja o wiele blizej

Uściślam myśl:

Nowosolanie są u siebie a Poznaniacy czują się w Sławie jak u siebie. To wielka zasługa gospodarzy. Też chciałbym czuć się tam jak u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciaku ! Ty Zbysiu ! Ty mój druhu ! Może byś Ty zaproponował jakąś Kaszubska albo Pomorska potrawę . My , kochanieńki rybki lubimy . A co by nie ! Chętnie Ci pomożemy pod warunkiem że kucharzem będzie Krysia. Jakoś sobie Ciebie nie wyobrazam przy kotle ! Chociaż .......cos mi swita ............Już wiem . Ciebie ubiorę w ten biały kucharski kaszkiet z kuchennym fartuchem / a,la misie / i bedziesz z łychą biegał po kempingu ! Chłopie wiesz ile będziesz miał fotek !!! A my z Krysią w tym czasie coś przygotujemy ! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel DJR

No to odliczmy!! jescze niecałe 6 miesięcy

Facet, skąd tyś się urwał? Z podstawowego działania arytmetyki wychodzi niecałe 5 miesięcy a Ty stresujesz nas dokładając miesiąc. Jesteś pewien, że jedziesz do Sławy na zlot w maju 2010?

Rysiaczek

A my z Krysią w tym czasie coś przygotujemy !

Krysia się zgadza i coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że kucharzem będzie Krysia.

 

A my z Krysią w tym czasie coś przygotujemy ! :):):)

Jak Krysia i Rysiaczek to ja się piszę do pomocy :) Bo mi się w towarzystwie Krysi bardzo fajnie kroi i gada, i w ogóle :) Nasze wspólnie przygotowane duszonki w Bieszczadach były rewelacyjne :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.