Skocz do zawartości

Organizacja "kociołkowa" WSPÓLNA RODZINNA KOLACJA.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja "baba " też pomoże , jest w tej branży kucharskiej dobra [To jej były zawód] Bardzo fajne te zdjęcia, Rysiaczek jest dobrym fotografem, kucharzem i "duszą towarzystwa"-- gość pozytywnie zakręcony.Pozdrowienia dla Rysiaczka i wszystkich innych. Facet z Częstochowy - :) Janusz :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janbas ! Dzieki za pozdrowionka ale jeżeli chodzi o moja skromną osobę to chyba przesadzasz .My wspólnie kucharzymy , sam był jajka nie ugotował ! Focenie traktuje czysto amatorsko , a zakręceni to wszyscy jesteśmy . I o to własnie chodzi ! :):)

 

Do zobaczyska na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy na poczatku kwietnia !

Oczywiście na mnie też można liczyć . Zastanawiam się tylko jakich rozmiarów będzie to zlot . Juz widać , że nie mały , więc zbierajmy siły i chęci oraz chętnych do pichcenia .

:brawo::brawo::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że do Sławy potrzebny będzie KOCIOŁ a nie kociołek :brawo:

 

Kitek chwalił się że może kuchnie polową, może wystarczy? :ok:

 

O i to było by super, taka grochówa albo golonka w kapuście czy nawet bigos :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z tego miejsca uroczyście oświadczyć że zakupiłem małą szatkowniczke do kapusty aby ulżyć naszym dziewczynom przy jej krojeniu . Balthurek ! Mam juz takze tarkę do ziemniaków ! / przepraszam !!!!! PYRÓW / :ok Śmietany jeszcze nie kupowałem , bo to chyba za wczesnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą kuchnia polową jest mały problem :ok: czym to cholerstwo odebrać i przyciągnąć na miejsce :ok: stara 66 byłoby trzeba :ok: przerobiłem ten temat przy okazji Warki i niestety więcej zachodu niż wszystko warte :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.