Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wirek, jeśli Trafko jest takim znawcą tematu to może On zajmie się wycieczka rowerową.

 

My zas poczytamy jak to Ty jako organizator kuligu poludniowcow sam go zorganizujesz :hehe: mam nadzieje ze na kulig oprocz oczywiscie uczestnikow zaprosisz rowniez :

 

Po co?

 

policje - ktos musi Wam zapewnic ochrone i spokojny przejazd

 

Przejazd w jedną stronę i z powrotem odbędzie się autokarem z PKS , gdzie ubezpieczenie jest wliczone w koszta ( nie tak jak u prywatnych przewoźnikach ) .

 

straz pozarna - a co bedzie jak od ogniska sie cos zapali ?

 

Ognisko będzie w bezpiecznej odległości od zabudowań , łącznie z ubezpieczeniem od ( np poparzenia uczestnika).

 

lekarza - moze komus tez sie cos stac w czasie kuligu lub przy ognisku

 

Cena kuligu zawiera ubezpieczenie , a wrazie nieszczęścia karetka dojeżdża w 2 min ( u nas nie stosują pawulonu jak u was).

 

weterynarza - a co bedzie jak kon padnie?

 

Dlatego kulig w połowie trasy ( w lesie) zostaje zatrzymany dla odpoczynku zwierząt , a dla nas dla spożycia co nie co.

 

gajowego Maruche - w koncu mam nadzieje ze ten kulig tez i po jego lesie bedzie mial trase

 

Kulig tylko i wyłącznie będzie przebiegał po lesie i górach ( trasa przejazdu jest ustalona z nadleśnictwem).

 

juz koncze te wyliczanke

powodzenia zycze :ok:

 

Ja tobie też wszystkiego najlepszego w nowym roku. :pupa:

 

Zaś twój post ....

 

My zas poczytamy jak to Ty jako organizator kuligu poludniowcow sam go zorganizujesz :) mam nadzieje ze na kulig oprocz oczywiscie uczestnikow zaprosisz rowniez :

policje - ktos musi Wam zapewnic ochrone i spokojny przejazd

straz pozarna - a co bedzie jak od ogniska sie cos zapali ?

lekarza - moze komus tez sie cos stac w czasie kuligu lub przy ognisku

weterynarza - a co bedzie jak kon padnie?

gajowego Maruche - w koncu mam nadzieje ze ten kulig tez i po jego lesie bedzie mial trase :)

 

 

Będę wnioskował do adminów jako naruszenie regulaminu , i obrazę i drwienie , czego ja nikomu tego nie robię :mikolaj:

 

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 00:43 ]

Trafko dlaczego skasowałeś swój post? :) zdążyłem go przeczytać ale po odswieżeniu znikł :ok:

 

Właśnie dla bardziej kulturalnego opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko widze że lubisz zogranizowane imprezy z całym zapleczem i pewnie planem zajęc i wieloma atrakcjami i jeśli podejmiesz się ogranizacji to pewnie chętni się znajdą Zaznacze że zloty forumowe już z założenia władz maja być luźne spontaniczne itd więc myśle że proponowane przez Ciebie dofinansowania z UM niezbyt tu pasuja A impreza w Warce to był wyjątek Co do wycieczki to myśle że spokojnie i bezpiecznie może odbyć się na proponowanych przeze mnie zasadach :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, zgłaszasz mi post kolegi Radwana do usunięcia, a należało by od Twojego , w którym miedzy innymi piszesz : cyt: " Wirek ty nie pytaj , tylko wal prosto do urzędu miasta do burmistrza i klęcząc na kolanach proś i dobrze bajeruj o naszej imprezie.

 

miałbym też jakieś uwagi za rade klękania i błagania w UM .

 

i od tego się zaczęło kolega Radwan opisał Ci podobną sytuację w przy organizowaniu imprezy z kuligiem , nie widzę tu słów, które Ciebie osobiście obrażają, podane są podobne przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc myśle że proponowane przez Ciebie dofinansowania z UM niezbyt tu pasuja A impreza w Warce to był wyjątek Co do wycieczki to myśle że spokojnie i bezpiecznie może odbyć się na proponowanych przeze mnie zasadach :)

 

Ja tylko sugeruję jak się da to warto spróbować.

Oczywiście co kraj to obyczaj , tylko myślę o swoim regionie.

Gdzie indziej ( nie mam pojęcia ) może być inaczej.

U nas np, aby OSP wyjechała poza ogrodzenie w celu sprawdzenia , np hamulców , musi mieć zgodę z PSP i potwierdzenie radiowe lub telefoniczne.

W są sąsiedztwie (Śląsk ) , na dożynki gminne jeżdżą na sygnałach od rana , u nas jest to nie dopuszczalne!

Wartało by z waszej strony odrobinę zrozumienia,skoro można to czemu nie.

Ja na rower się nie wybieram i teraz widzę ,że nie potrzebnie się troszczę ( o nas wszystkich).

Przepraszam z miłość do karawaningowców. :hehe::mikolaj:

 

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 01:37 ]

Trafko, zgłaszasz mi post kolegi Radwana do usunięcia, a należało by od Twojego , w którym miedzy innymi piszesz : cyt: " Wirek ty nie pytaj , tylko wal prosto do urzędu miasta do burmistrza i klęcząc na kolanach proś i dobrze bajeruj o naszej imprezie.

 

miałbym też jakieś uwagi za rade klękania i błagania w UM .

 

i od tego się zaczęło kolega Radwan opisał Ci podobną sytuację w przy organizowaniu imprezy z kuligiem , nie widzę tu słów, które Ciebie osobiście obrażają, podane są podobne przykłady.

 

Wiem Wirku , tu u was ręka myję rękę.

Kolega Jarekkow by prawdę powiedział.

Szkoda ,że go nie ma.

 

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 01:44 ]

nie widzę tu słów, które Ciebie osobiście obrażają,

 

Bo ich niema , to są drwiny z czegoś komu nawet w młodości się nie śniło.

W przeciwieństwie do XXXX i YYYY i ZZZZ kulig robiony jest dla ludzi , a nie dla zarobku właścicieli XXXX i YYYY i ZZZZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do XXXX i YYYY i ZZZZ kulig robiony jest dla ludzi , a nie dla zarobku właścicieli XXXX i YYYY i ZZZZ.

Ciekawe - czyzbys sugerowal ze Wirek na nas majatek chce zrobic?zastanow sie co sam piszesz ,bo mozna to roznie zrozumiec

 

Będę wnioskował do adminów jako naruszenie regulaminu , i obrazę i drwienie , czego ja nikomu tego nie robię

tez Ci kolego zycze spokojnego Nowego 2010 Roku bo przy Twoim podejsciu do zycia to ....... sorry wole sie nie wypowiadac bo zaraz mi napiszesz ze znowu Cie obrazam lub drwie z Ciebie , po za tym wnioskowac zawsze mozesz , tylko nie wiem po co ? bo jakos nie przypominam sobie obrazania Ciebie zas wlasnie tym wnioskiem robisz z siebie no niewiem co Ci napisac - moze sie sam domysl ( ale zastrzegam sobie ze to okreslenie jakie wymyslisz nie moze byc obrazliwe ) narzucasz komus co ma robic jak ktos Ci odplaca ta sama moneta to juz larum ,obraza :mikolaj: dorosnij chlopie w koncu nie masz 10 lat ,to jest forum na ktorym sa rozni ludzie i nie wszyscy musza sie z Toba jak i ze mna zgadzac ,ale to jeszcze nie powod zeby czuc sie odrazu obrazonym bo ktos sie z Twoimi racjami nie zgadza i latac od razu z takimi pierdolami na skarge do admina a ten znowu co? w d.... mi pasem da ? w realu tez sie tak zachowujesz? z byle g..... do szefa na skarge latasz ?

Kolega Jarekkow by prawdę powiedział.

to mam rozumiec ze kolega Jarekkow ma patent na pisanie prawdy a reszta to pierdy pisze ?

ale jak w poprzednim poscie napisales

co kraj to obyczaj , tylko myślę o swoim regionie
wiec nie mam zamiaru wiecej z Toba na ten temat dyskutowac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Wirku , tu u was ręka myję rękę.
W przeciwieństwie do XXXX i YYYY i ZZZZ kulig robiony jest dla ludzi , a nie dla zarobku właścicieli XXXX i YYYY i ZZZZ.

 

To już jest przesada. Jednoznacznie kolega coś sugeruje. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, niestety część Twoje wypowiedzi musiałem usunąć na śmietnik .

 

Wiem Wirku , tu u was ręka myję rękę.

 

Wierz mi jakby Radwan Ciebie obraził , też ta wypowiedź znalazła by się w koszu z śmieciami , a może i też :mikolaj: i Boguś o tym wie, że mimo, iż się znamy tak bym zrobił.

 

Nerwowo się zrobiło , mam nadzieje, że to już wyczerpaliśmy i na razie po wirtualnym :hehe: , a w Sławie już razem realne radwan i Trafko

Czas zakończyć tą dyskusje i wrócić do tematu zlotu i wycieczki rowerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sławie już razem realne radwan i Trafko

mialem sie juz nie wtracac ale trudno pozostawic to bez odpowiedzi ,wiec Rysiu pozwol ze ja sobie sam bede wybierac kolegow z ktorymi sie piwa napije ,tyle ze w tym gronie jakos nie widze miejsca dla kogos kto przy braku argumentow w dyskusji zachowuje sie jak donosiciel , do tego obraza sluzbe zdrowia (kujawsko-pomorska i wielkopolska) po za tym nie mialbym z taka alfa i omega o czym dyskutowac przy tym piwie ,nie moj poziom :mikolaj: pozostanmy wirtualnymi forumowymi kolegami z kolega Trafko - w realu zas dla niego w moim otoczeniu przy jego dotychczasowej postawie jakos miejsca nie widze :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to forum jest, żeby skakać sobie do oczu?

Kulig już niedługo więc opinie będą niebawem (jadę), a na Sławę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Pożyjemy zobaczymy. A piwka napiłbym się z każdym bez wyjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Ed'a . Zakończmy te złośliwości . Przytoczę tu słowa z kabaretu Marcina Dańca .

-"Kazdy tu za usami cosik ma..."

Jeszcze raz powtórzę to co parę dni temu pisałem . Połączy nas śpiew , gitary i ognisko . :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak wszyscy zamarli w swoich wypowiedzaiach przed Nowym Roczkiem . Dawać ! Wyrwac z siebie wszystkie rowerowe bolączki przed Sylwestrem ! A Co ! Wnerwionym bardzo gdyż podczas wyciagania WIGRY 3 z pawlonu i dostałem w twarz rowerowym lusterkiem . Po jaka cholerę mi lusterko i jakieś inne badziewia na bagazniku . Kółeczka bez powietrza , pedały do środka przykręcone , wszystko zafoliowane i wymazane w smarze . :hehe: Wrzucę ten cały bajzel do przyczepki i może ktoś mi na Zlocie pomoze to złozyć w całość. :) Nie myślście że jestem nieudacznikiem . Niewiadkę rozebrałem do czysta , nawet zawieszenie wymieniłem i wszystko sam złozyłem do końca . Do rowerów nie mam serca ! :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.