Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

KIT-u , chce poinformować Ciebie i nie tylko Ciebie, iż w wycieczce rowerowej weźmie udział Pani Dorota Nowak red. naczelna "Caravaning Ekspert", która później zrobi relacje w tym czasopiśmie.

Warunek, że trasa nie będzie ciężka :niewiem: o czym zapewniłem, że spokojnie w tempie rekreacyjnym wszyscy przyjadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce poinformować Ciebie i nie tylko Ciebie, iż w wycieczce rowerowej weźmie udział Pani Dorota Nowak red. naczelna "Caravaning Ekspert", która później zrobi relacje w tym czasopiśmie.

Takich ekspertów , to do ...sami wiemy.

Wirku ja bym tu ubolewał niż się chwalił.

To jest moje zdanie przez nikogo nie sponsorowane.

Pierwszy i ostatni raz biorę w takim zlocie.

Albo czysty karawaning.pl , albo dalsze odszczepy Warki.

Tak na marginesie , nie będę odpowiadał na PW za ten post , ani tłumaczył się z mojej wypowiedzi w tym temacie.

Z mojej strony wszystko , a ludzie rozumni sami wiedzą o co mi chodzi.

Komu się źle zrobiło na duszy , za to przepraszam , ale nie mam zamiaru klepać w plecy aby pozbyć się odbijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak piszę , ja chcę , a nie muszę.

Z resztą jestem przeciwnikiem wyprawy rowerowej z prostego powodu.

Nie jadę i nie pojadę.

Nie mam nic przeciw tym co pojadą , dla mnie lepszym rozwiązaniem rodzinnym jest choćby pozwiedzanie okolicy na pieszo niż strata całego dnia.

Dla tych co nie wiedzą to przypominam ,że przepisy ruchu drogowego dotyczą także rowerzystów.

A wycieczka nie będzie w niedzielę po południu , kiedy to z czystym sumieniem będzie można usiąść za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, Marcin mam pytanie zamykać listę uczestników, by nie było za dużo?? i tak nas będzie o 1/3 mniej niż rok temu w Warce.

Jak nie pasuje Tobie w każdej chwili z tej listy mogą skreślić - nie ma tu przymusu.

Co do samego zlotu to dwa razy do roku coś takiego robimy by spotkać się w większym gronie poznać się, nawiązać nowe kontakty, może zgadać się na wspólne wyprawy itp. o tym wcześniej pisał Rysiaczek, więc nie będę się powtarzał.

Co innego jest zlot ogólnopolski naszego forum , a co innego spotkania południowców i inne ( te bardziej kameralne) i nie mamy nic przeciwko tym spotkaniom, bo są fajne jak się czyta relacje. Też mieszkam na południu i pewnie na któryś się wybiorę o ile zechcecie mnie.

 

O tym, że rowerzystów obowiązują przepisy ruchu drogowego nie musisz przypominać ( mamy 8 km drogi publicznej, reszta ścieżki leśne) .

Jesteś przeciwnikiem jazdy na rowerku, wolisz spacery OK nikt nie zmusza Ciebie byś jechał na rowerze, nikt Ci nie zabrania spacerów.

 

I na koniec pytanie nie pasuje Ci , bo za dużo, nie pasuje bo spora grupa jedzie na rowerze i będzie relacja w "Karawaning Ekspert" ( Ty jesteś lepszym ekspertem w każdej dziedzinie) pewnie jeszcze sporo na NIE , więc skreślić z listy?,

bo jak na zlocie masz być takim malkontentem lub po nim lepiej zostać w domu lub pojedziesz sobie w inne miejsce.

Na zlocie raczej oczekujemy ludzi z poczuciem humoru, nie malkontentów.

 

p.s. skoro nie życzysz sobie bym na PW pisał zastosuje się do Twojego życzenia.

Widzisz listę , widzisz program nie pasuje w każdej chwili możesz zrezygnować, albo podejmij merytoryczną dyskusję :

zamknąć listę – bo ?

zrezygnować z wycieczki rowerowej – bo ?

zrezygnować z relacji czasopiśmie – bo?

Otworze nowy temat i reszta się też wypowie , jest jeszcze czas by coś zmienić, ale niech wypowie się więcej osób , a nie tylko Twoje pojedyncze zdanie .

Nie robię tego zlotu dla siebie, pod siebie , a dla ogółu, więc czekam na konkretne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMEN

 

Nie dajmy się wciągać w niepotrzebne dysputy.

 

Jednym nie pasuje zupa bo za słona innym ta sama zupa jest mało słona, o gustach się nie dyskutuje. Pasuje biorę udział, nie pasuje, nie biorę i tyle, cześć i czołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, nie daj się niepotrzebnie wciągać w pyskówki. Robisz dobrą robotę i znakomita większość to doceni. To ile czasu i nerwów Cię to kosztuje wiesz najlepiej. Bicie piany nikomu jeszcze nie pomogło. Kto będzie chciał przyjedzie. Na tym forum mamy pełną dowolność w wyborze spotkań.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek pomysł super - ino dla mnie odpada bo .. :hehe: nie mam rowerów dla 5cio osobowej rodziny .. Druga sprawa jest taka że to planowanie długofalowe. Zależne od pogody i stanu kierowców. A panią z tego czasopisma ściagnij na kemping - niech zobaczy karawany a nie tylko wycieczkę rowerową. AA... i daj wcześniej cynk .. to jakis galancio ubiorę a nie jak w Nieborowie w futerku wyskoczę :hehe:

 

ps.. ( Rysiaczek .. futerek ma ładny to mu wolno .. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.