Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma sprawy, cała przyjemność po mojej stronie.

 

Wczoraj zrobiłem mały test odbioru (ponieważ dawno z nich nie korzystałem). Moja Kasia była w domu i miała jedno radio. Ja wsiadłem do auta i odjechałem na jakieś 3 km. Słyszeliśmy się dobrze. Więc myślę że radiotelefony dadzą nam łączność w otwartym terenie jakieś 4 km w lesie może 3 km. To chyba w zupełności wystarczy. Jeśli ktoś maił by nawet jedną sztukę niech zabierze. Na pewno da się ustawić tą samą częstotliwość odbioru.

 

P1220223.JPG

 

Co do zabezpieczenia całej tej eskapady i waszej rozmowy (sporu) kilka postów wyżej, to myślę że nie ma co przesadzać. Moim zdaniem jeśli jedna osoba z grupy zabierze ze sobą kilka plastrów i wodę utlenioną do opatrzenia zadrapań czy skaleczeń w razie wywrotki w zupełności wystarczy.

 

Jesteśmy dorośli i wydaje mi się że każdy będzie się zachowywał odpowiedzialnie, szczególnie że będziemy mieli małych kolarzy pod opieką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

okaryn, w tej apteczne wystarczy jak będą środki opatrunkowe, żadnych leków do tego chusta trójkątna, ewentualnie maseczka do sztucznego oddychania, woda utleniona i podejrzewam że parę osób jest po jakimś kursie udzielania pierwszej pomocy ( miedzy innymi ja).

Leczenia na wycieczce rowerowej nikt nie będzie się podejmował od tego mamy telefony komórkowe by w razie nieszczęścia zadzwonić.

Przy czym fakt warto sprawdzić datę ważności nawet środki opatrunkowe maja datę ważności i tak np woda utleniona ma tylko rok ważności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a noszy nie potrzebujecie?

albo defibrylatora?

ludzie Wam sie poprostu nudzi :hehe:

sanitariuszke Małgorzatke bede mial na wyposażeniu przyczepki :hehe:

znajac zawody niektorych kolegow i kolezanek proponuje zabrac tez namiot taki 2x6m2 i kilka halopakow - mozemy tam urzadzic szpital polowy lub sale operacyjna :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu warto sprawdzić datę ważności Twojej apteczki :hehe: i uprawnienia :hehe:

 

nie pisałem ze mam apteczke chciaz woze w samochodzie

przy moich dzieciach jest ona nie zbedna

dla tego zona co jakis czas sprawdza i doposzaza(wymienia)

 

napisałem ze mam na wyposazeniu roweru sakwy i jakby cos to moge wziazc apteczke

 

a uprawnien nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.