Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widze że namieszałem troszke z tym zapytaniem( Policji),teraz po przeczytaniu za i przeciw ,tez myśle że damy sami rade ,tylko trzeba miec wgląd na siebie i swoich podopiecznych żeby nic niewynikło. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam wolne do Nowego Roku ! Więc sie luzuje ! Przy okazji opowiem Ci Wirku kawał o luzowaniu . Póki co przy kieliszku BIAŁEGO REŃSKIEGO , przegryzam jajeczko z łososiem . Mówię Ci ! Jak to wspaniale uspokaja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne do Nowego Roku ! Więc sie luzuje ! Przy okazji opowiem Ci Wirku kawał o luzowaniu . Póki co przy kieliszku BIAŁEGO REŃSKIEGO , przegryzam jajeczko z łososiem . Mówię Ci ! Jak to wspaniale uspokaja !

 

Rysiu, czy ten z orłem, jastrzębiem i wilkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem zbytnio ostatnio czasu a widze że tu temat zabezpieczenia wycieczki był i zgłoszenia jej itd ... ludziska dajcie spokój i nie kombinujcie :mikolaj: przecież my wyścigu pokoju nie robimy tylko przejedziemy turystycznie w małych grupkach Będziemy zdyscyplinowani zorganizowani oznaczeni itd więc nie róbmy zbytniego hałasu i zamieszania bo naprawde nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza , ja rozważam opcję przejazdu wszystkich na raz z wielką pompą.

Wszystko da się załatwić , a odwiedziny Burmistrza to już jest jakiś sukces.

My zas poczytamy jak to Ty jako organizator kuligu poludniowcow sam go zorganizujesz :mikolaj: mam nadzieje ze na kulig oprocz oczywiscie uczestnikow zaprosisz rowniez :

policje - ktos musi Wam zapewnic ochrone i spokojny przejazd

straz pozarna - a co bedzie jak od ogniska sie cos zapali ?

lekarza - moze komus tez sie cos stac w czasie kuligu lub przy ognisku

weterynarza - a co bedzie jak kon padnie?

gajowego Maruche - w koncu mam nadzieje ze ten kulig tez i po jego lesie bedzie mial trase :hehe:

 

juz koncze te wyliczanke

powodzenia zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nerwowo tu się zrobiło a przecież i jedni i drudzy chcą aby impreza pod tytułem "Wycieczka rowerowa ..." przebiegła w miarę możliwości bezpiecznie .

Chciałem w tym miejscu nadmienić , że organizacją wycieczki nie możemy obarczać Wirka . A to z tej prostej przyczyny , że za każdym razem chcąc pisać prośbę o zabezpieczenie drogi na okoliczność takiego przejazdu musi taką prośbę napisać organizator , którego w tym wypadku faktycznie nie ma .

Wirek może jedynie być dobrym duchem tej wycieczki . W żadnym wypadku nie może on brać odpowiedzialności za wszystkich uczestników . Zarówno tych małych jak i dużych .

Przed wyjazdem trzeba jedynie ustalić zasady w jakich grupach będziemy się poruszać . Wypośrodkować ilość i wiek dzieci w ten sposób aby każda z grup miała na tzw. oku jednakową liczbę dzieciaczków . Pewnie , że przydadzą się kamizelki . Są telefony komórkowe . Szczytem marzeń byłyby przenośne radia w celu informowania się o sytuacji na trasce przejazdu . Po ustaleniu ogólnych zasad przejazdu każde z rodziców samodzielnie musi podjąć decyzję czy będzie uczestniczyć w wycieczce czy też nie .

Niestety jako niezrzeszone forum i jeszcze bez osoby odpowiedzialnej (organizatora) takie mamy możliwości . Oficjalny organizator zginąłby w kwitach o zabezpieczeniu tej imprezy mniej więcej do Sławy 2012 .

My musimy poradzić sobie sami . Z pewnością coś do tegorocznej sławy wymyślimy . Tylko nie róbmy sami sobie pod górkę robiąc złośliwości .

Pozdrawiam wszystkich . :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek może jedynie być dobrym duchem tej wycieczki

Wirek napisał Przewodnikiem i organizatorem tej wyprawy będzie kolega KiT , Tomek już tą trasę przejechał dwukrotnie, więc obeznany w terenie jest.

 

Z tego co wiem za zorganizowanie wycieczki rowerowej odpowiedzialny jest z nominacji Wirka - Kitek. Więc zostawmy jemu ostatnie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, brawo :mikolaj: i wiem, że Tomek w tym temacie sobie poradzi , mało, że zna trasę , ale trochę trenował kolarstwo , więc w takich peletonach po drodze się poruszał i zna dobrze zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, w końcu Tomek fachowiec - były kolarz :mikolaj: , więc w odpowiednie ręce i przede wszystkim nogi do pedałowania organizacja peletonu przekazana.

Przecież byłeś w tym roku w Sławie i też peleton pod dowództwem KIT-a pojechał i wszyscy wrócili zadowoleni , nawet Nina te km pokonała , choć jej sie też udało i 40 po górach , wraz ze mną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to podejść spokojnie do sprawy :) troszke pojeździłem na rowerach i w niejednej imprezie brałem udział i mam jako taki pogląd na sprawe i zdaje sobie sprawe z zagrożeń obowiązków itd Robimy turystyczny przejazd wokół jeziora będziemy podzieleni na mniejsze grupy na czele każdej będzie stał człowiek mi znany zaufany który ma trase objechaną zna zasady ruchu itd oczywiście będziemy odpowiednio oznaczeni i ustawieni (tu myśle o dzieciach) Nie musimy naprawde robić zamieszania zgłoszeniami eskorta itd W zeszłym roku poprowadziłem ponad 30 osobową grupe tą samą trasą i wszystko przebiegło tak jak powinno :hehe: i zrobimy powtórke z rozrywki :mikolaj:

 

ps. nadgorliwość nigdy nikomu na dobre nie wyszła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to podejść spokojnie do sprawy :hehe: troszke pojeździłem na rowerach i w niejednej imprezie brałem udział i mam jako taki pogląd na sprawe i zdaje sobie sprawe z zagrożeń obowiązków itd Robimy turystyczny przejazd wokół jeziora będziemy podzieleni na mniejsze grupy na czele każdej będzie stał człowiek mi znany zaufany który ma trase objechaną zna zasady ruchu itd oczywiście będziemy odpowiednio oznaczeni i ustawieni (tu myśle o dzieciach) Nie musimy naprawde robić zamieszania zgłoszeniami eskorta itd W zeszłym roku poprowadziłem ponad 30 osobową grupe tą samą trasą i wszystko przebiegło tak jak powinno :) i zrobimy powtórke z rozrywki :mikolaj:

 

ps. nadgorliwość nigdy nikomu na dobre nie wyszła ...

 

 

i :) to powiedział z-ca szeryfa ds. wycieczki rowerowej i tego będziemy się trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wynik to - 100% -

Gratulacje, O ruchu rowerów wiesz chyba wszystko!

Wirek, jeśli Trafko jest takim znawcą tematu to może On zajmie się wycieczka rowerową. Z pewnością wszystko byłoby dopięte na ostatni guzik. Łącznie z ochroną BOR. Myślę, że kit nie będzie miał nic przeciwko temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.