Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga z tym :-] , zarówno start jak i finisz prowadzi drogami publicznymi, a w myśl przepisów zagazowany nawet na piechotę nie może prowadzić roweru. Lepiej :) zostawić w lodówce i po powrocie wypić nie :) a :):):-]:(:):):):):) ja ktoś lubi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AKISSJG

Uwaga z tym :-] , zarówno start jak i finisz prowadzi drogami publicznymi, a w myśl przepisów zagazowany nawet na piechotę nie może prowadzić roweru.

A kto tu wspomina o spożywaniu :) podczas jazdy wokół jeziora lub w pobliżu rowerów? Przecież nie da się jedną ręką prowadzić roweru a drugą butelki do ust. W barobusie to co innego. Wspominając o barobusie wyjaśniłem, że bar znajduje się w tylnej części pojazdu i otwarty będzie przez cały czas. Czy wspominam gdzieś o zagazowaniu? AKISSJG - popraw się w czytaniu a w Sławie zejdź z roweru i przyłącz się do nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie da się jedną ręką prowadzić roweru a drugą butelki do ust.

Baaaardzo ryzykowne stwierdzenie :) . Ktoś to już napisał, ale zacytuję: "Powiedz Polakowi, że się nie da....." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak z barowozu w trakcie eskapady to chyba że będzie laweta do wiezienia rowerków. Jak wspomniałem wyżej nie wolno prowadzić roweru na piechotę będąc na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed

Cytat:

Ed + drugi rower

 

Ed czy myślisz o tandemie równoległym czyli Twój i mój rower jadące obok siebie i spięte konstrukcją na której spoczywa skrzynka piwa i to schłodzonego?

 

Lepciaczku jesteś blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wotar

Lepciak napisał/a:

Przecież nie da się jedną ręką prowadzić roweru a drugą butelki do ust.

woltar

Baaaardzo ryzykowne stwierdzenie . Ktoś to już napisał, ale zacytuję: "Powiedz Polakowi, że się nie da....."

Wierzę, że to potrafisz. Poddaję się i gratuluję opanowania tych dwóch jakże odmiennych "zawodów?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo! czy tu można dopisać się do rowerowej wycieczki?

 

jasne że można :) wszyscy chętni bardzo mile widziani :) ZAPRASZAMY :)

 

lista już zaktualizowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super :jump: A może jesteście też chętni aby spotkać się z nami tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5719

Na 100% nie gryziemy :jump:

 

Wiem,że jest takie spotkanie,śledzę ten temat, :biwak: ,ale...

no właśnie nie mogę,może następnym razem.

 

Pozdrawiam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak ...rowery mam tylko muszę bagażnik na dach dokupić, bo po zmianie holownika bagażnik się mocno skurczył, jak dam radę to piszemy się na wycieczkę rowerową w składzie 3+1 : Ewcia + Maciej ( w foteliku) +Daria + Jędrek

Trzeba w końcu rozruszać ten mięsień piwny :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.