Skocz do zawartości

Sława 2010 WYCIECZKA ROWEROWA LISTA UCZETNIKÓW


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andrzej, tylko i Rysiaczka w Wigry 3 brak tych amorków :mikolaj: , ale za to szybciej się poskłada :hehe: nie trzeba też regulować przerzutek ( brak) , ale ustawimy kierownice , siodełko i odpowiednie ciśnienie w oponach na wagę Rysiaczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek

nie trzeba też regulować przerzutek ( brak) , ale ustawimy kierownice , siodełko i odpowiednie ciśnienie w oponach na wagę Rysiaczka

Zapomnieliście o hamulcach - podwójnych na każde koło ze wspomaganiem. Wtedy na kierownicy niezbędny będzie zbiornik wyrównawczy, w przypadku Rysiaczka najbardziej odpowiednim jest kufel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o hamulcach

 

ustawimy hamulce z ABS , aby oba koła równomiernie hamowały bez uślizgu, :bzik: nie może być tak by ten cenny płyn ze zbiornika wyrównawczego się nie wylał. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że wspaniałym udoskonaleniem byłoby zamontowanie do rowerka czegoś w rodzaju daszka lub baldachimu , po to by od tego łykania na zmianę powietrza i ... napoju mocno operujące słoneczko naszego Rysiaczka nie rozebrało . W razie ewentualnego deszczu nie napada mu do "zbiornika wyrównawczego".

A tak ogólnie , żeby wszystko grało z przepisami drogowymi , tj. żeby Rysiaczek był syty (od napoju) i Policja cała to proponuję dla Rysiaczka przejazd rykszą . Tylko znajdzcie mi takiego mocarza do kręcenia pedałami .

Wyobraźcie sobie . Rysiaczek na ławeczce ze zbiornikami wraz z wahlującą go żoną Basią i mocarny kolarz lub kilku kolarzy (wersja tandemo-rykszy) w trudzie i znoju pedałujący . :bzik::hehe::ok:

Oooj ! Wiem , poniosło mnie ale to tylko ten mój durnowaty humor się włączył .

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie roześmianych majsterkowiczów . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z Wami troszkę pokręcę korbami, moja Kasia pewnie też pojedzie i oczywiści nasz Szymek.

On jeszcze w foteliku ale będziemy razem co najważniejsze. Czyli dwa rowerki.

Jeśli chodzi o radiotelefony to mogę udostępnić mam dwie sztuki. Łączność gwarantowana. :bzik:

Muszę tylko zaopatrzyć je w nowe akumulatorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.