Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybieram się na mój pierwszy zlot i nie wiem czy to jest w zwyczaju ale bardzo podobają mi się parady na zlotach motocykowych. Może taką kawalkadą przyczep przetoczymy się na rozjezdne po niewielkiej Sławie, może trasę pokazową Brenno, Wieleń.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

TURTL, to raczej ciężko to zorganizowania przyczepy nie motory , wjeżdżasz na kemping rozkładasz łapy , przedsionki i już stoisz jak kamień, a nie zgrasz by wszyscy o jednej godzinie przyjechali.

Sława i tak zobaczy niezła kawalkadę przyczep ( nie pierwszą zresztą w maju 2008 odbył się Europejski zlot na 350 załóg).

Kawalkada będzie jak południowcy przyjadą już się zmawiają by razem przyjechać. A i wracać razem będą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taką kawalkadą przyczep przetoczymy się na rozjezdne

Raczej trudne do zrealizowania ,o różnych porach wyjeżdżamy ,a po za tym po co korkować spokojne miasteczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pomysł jak to wykonać?

Wg mnie najlepsza byłaby flaga dumnie łopocząca nad Wirkową przyczepą :)

Ale to tylko moje zdanie... :)

 

Flaga oczywiście przechodnia na następne zloty. A następnym byłby chyba AKISSJG ?

 

 

Paweł, to jest dobry pomysł i najlepsze wyjście. Popieram i dokładam swoje Trzy grosze.tzn. ile tam będzie ustalone. :):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki jestem w Poznaniu to koronę królewską dla Wirka załatwić mogę . Jeżeli chodzi o insygnia władców mórz to propozycja sklepu kończy sie na kapitanie ! Fajny sklepik , niedaleko mojej budowy na ul. Garbary 38 . A może czapeczka króla Wikingów ???? / tez mam / Ale to pasuje raczej do Fingera , jeno wąsy i brodę skleic mu potrzeba . Wirek jest bardzo spokojnym statecznym kolegą i jemu raczej prześcieradło i wianek laurowy na głowę . Jest fajny strój hawajski . Taka kolorowa spódniczka z pasków oraz kwiatki na szyje . Troche to za drogie . Zresztą i niezbyt poważne aby nasz komandor biegał półnagi po kempie i wydzierał się ALOHA !!! Mamy trochę czasu i musimy naszemu organizatorowi coś skombinować . Flaga to dobry pomysł i chyba nieskomplikowany do uszycia ??? :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pomysł - może nie nowy - jeśli są chętni na takowe rozgrywki lub inne można by stworzyć odpowiednią listę. :) My osobiście piszemy się w chowanego i w grę 'othello' lub jak kto woli - z kurnika - 'rewersi' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wszyscy wiedzą , a może nie wszyscy ????? Na Zlotach odbywają sie pasowania za zaliczenie Zlotu. Załoga będąc pierwszy raz na Zlocie zostaje uroczyście pasowana i dostaje , podbity pieczęcia certyfikat uczestnictwa . Każde następne uczestnictwo podwyzsza jego rangę . A wygląda to tak :

- jeden Zlot - ZLOTOWIEC

- dwa Zloty - STARSZY ZLOTOWIEC

- trzy Zloty - WETERAN ZLOTOWY

- cztery Zloty - STARSZY WETERAN ZLOTOWY

- pięć Zlotów - KAPITAN ZLOTOWY

- sześć Zlotów - STAROSTA ZLOTOWY

- siedem Zlotów - KOMANDOR ZLOTOWY

Tytuł otrzymuje się przez pasowanie , podczas uczestnictwie w Zlocie www.karawaning.pl , majówki w Sławie oraz www.fanklubniewiadowek . Inne spotkania nie nadają rangi.

Wszyskie Zloty karawaning.pl są automatycznie Zlotami niewiadek . Co roku Niewiadówki robią swój Zlot czerwcowy .

Mam prośbe ! Proszę o wymyślenie tytułów dla certyfikatów nr. 8,9 ,10 ,11

Dla informacji podam że najwięcej Zlotów zaliczył Nasz Komandor Lepciak i jego wierna towarzyszka Krysia .

 

Samo pasowanie to zabawa , kiedy to uroczyście wręcza sie certyfikat . Nalezy wypić lub zjeść kanapkę o specjalnej kompozycji smakowej ! :jump:

Do pasowania należy założyć dziwny , śmieszny strój .

Pasowania odbywają sie w kazdy piątkowy wieczór Zlotowy ! Potworna czacha i świece dodają nastroju ! / Dla starych wyjadaczy ! Teraz będzie będzie inaczej / . Każda załoga bedzie wchodziła do upiornego wigwamowego pomieszczenia osobno ! :biwak::jump::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji podam że najwięcej Zlotów zaliczył Nasz Komandor Lepciak i jego wierna towarzyszka Krysia .

 

Ooo sory, ale ja też byłem na wszystkich zlotach karawaning.pl Tomii też :ok: No i pewnie jeszcze by się ktoś znalazł :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo sory, ale ja też byłem na wszystkich zlotach karawaning.pl Tomii też :ok: No i pewnie jeszcze by się ktoś znalazł :ok:

Rysiek wymyślił żeby mieć taką sama ilość zlotów jak my że zloty niewiadówek liczą się do ogólnej puli :ok:, bo tak to by zawsze był ten "zdwórz" w plecy :ok:

 

No a tak na poważnie to kto był na wszystkich naszych (karawaning.pl) zlotach :bukiet: bo ja to tylko nasza trójkę mam w głowie (tzn. Ja, Ty no i Lepciak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.