Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możesz przyjechać nawet z dwoma przyczepami . :)

Kiedyś w TV widziałem [tylko nie pamiętam w jakim programie ] jak osobówka ciągnęła kilkanaście przyczep kempingowych.

Szukałem tego w necie , ale nie odnalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe wątki TŁOCZONE są w tym temacie. Stworzono kilkanascie tematów nie wiadomo po co i na co i tam sie nie pisze o asfaltach . Prosiłbym o jasna deklarację o przywiezienie wiktuałów do pasowania . Widziałem na targu słone foremki , al,a babeczki . Niestety to 9 zeta za 20 sztuk. Jadłem kiedyś takie ciasteczka z połówek orzecha , byłoby to idealne do zrobienia kanapeczek z papryczkami ! Gdzie to moźna dostać i za ile . Przyjedzie ok. 300 ludzi i nie jestem w stanie sam przygotowac pasowania . CHYBA ŻE Z TEGO CEREMONIAŁU REZYGNUJEMY ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku myślę że niezłym nośnikiem kanapeczek były by ostre krakersiki (niniejszym deklaruję się do przywiezienia takowych) na to anchovies i ostra papryczka, mniam mniam, a do popicia ostry sok pomidorowy z "ODROBINKĄ" sosu tabasco przyprawiony pieprzem cayenne :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku myślę że niezłym nośnikiem kanapeczek były by ostre krakersiki (niniejszym deklaruję się do przywiezienia takowych) na to anchovies i ostra papryczka, mniam mniam, a do popicia ostry sok pomidorowy z "ODROBINKĄ" sosu tabasco przyprawiony pieprzem cayenne :) :)

 

Taaak, i to wszystko popić czystym spirytusem :)

Na końcu przydałby się strażak z gaśnicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku - my na pewno coś ostrego przywieziemy :)

Myślę też, że pomysł Artura z krakersikami jest dobry - gdybyś Arturze podał nazwę, my też zobowiążemy się do ich przywiezienia.

Pozdrawiam, Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko w opakowaniu jest ich raczej spora ilość, ja je przywiozę, Ty i inni niech wezmą inne składniki a na ponad 300 osób trochę tego będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.