Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj ! Sklerozy ! Sam mi Kitku dawałeś flagi po zdjęciu z masztów . U mnie jest full komplet .

- duża karawaning.pl

- duża fanklub niewiadówek

- duża CamperTeam

- duża Polski

Tomii załatwił trzy nasze flagi .Trzecia jest u Tadeusza z CamperTeamu.

Adamie ! Pytałeś juz jesienią i wszystko Ci wytłumaczyłem gdzie są maszty !

Chłopaki ! Jest taki wynalazek ,,Bimobil ,, czy jakoś tam . Radzę zakupić po dużej paczce! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek !!! Toć pisze ! Że są trzy duże flagi ! Jedną ma Kitek , drugą Ja , a trzecia jest u Tadeuszka w CT. Pomysłów na Zloty regionalne nie brakuje i tam też powinny nasze flagi zaistnieć . Trzeba wyklepac więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Rysiaczku przecież Tadeuszowi nie będziemy odbierać flagi , więc na zlocie będzie dwie , a przydało by się trzy dwa nasze maszty i maszt kempingu, ale coś mi się wydaje, że Tomii ma jeszcze duża naszą flagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam ale po sprawdzeniu , nie ma u mnie dużej flagi Państwoewej. Reszta jest !

Z tego co widzę to certyfikatów muszę jeszcze dodrukować . Przecież to małe miasteczko będzie !

Nie zapomnijcie zabrać gumiaków i parasolek . Będzie troche deszczu patrząc na prognozy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.