Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak pamiętacie rozmawiałem z naszym kolegą track222 , który miał nam przygrywać, po rozmowach w Sławie nasz kolega nie będzie musiał 600 km taszczyć całego sprzętu , ponieważ zagra i pośpiewa nam ktoś z ośrodka kultury w Sławie, będzie to muzyka biesiadna do pośpiewania i potańczenia.

Z tego tytułu nie ponosimy żadnych opłat, tą muzykę funduje nam miasta Sława.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętacie rozmawiałem z naszym kolegą track222 , który miał nam przygrywać, po rozmowach w Sławie nasz kolega nie będzie musiał 600 km taszczyć całego sprzętu , ponieważ zagra i pośpiewa nam ktoś z ośrodka kultury w Sławie, będzie to muzyka biesiadna do pośpiewania i potańczenia.

Z tego tytułu nie ponosimy żadnych opłat, tą muzykę funduje nam miasta Sława.

 

Ładnie gest z " ich " strony... :):):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiozłem wczoraj mój zlotowy strój do krawcowej aby dokonac niezbędnych poprawek poszerzających. Dwie młode krawcowe przyjęły zamówienia ze zrozumieniem twierdząc że mają sporo podobnych dziwnych zleceń. Wszystko było cacy do momentu kiedy to zacne wdzianko przymierzyłem . Przez kwadrans płakały ze śmiechu . Dziewczyny obiecały że zrobią tak aby strój był powazny i dostojny . Ja tam bardzo w to nie wierzę . Strój jaskiniowca i moja figura to zestaw dla pomylonego . A co tam , w piątek do przymiarki ! :hehe::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strój jaskiniowca i moja figura

 

Rysiu to wzorcowy jaskiniowiec , ostatnio widziałem film o Twoich ziomkach i jeden z mieszkańców tych ekologicznych domków ,wyglądał identycznie jak Ty , nawet przez moment pomyślałem ,że to Ty występowałeś w tym filmie. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie niepokoi brak projektu odznaki.

Nie ukrywam że chciałbym mieć trochę czasu na wykonanie

projekt jest juz tylko ja mam pytanko czy na miejsce tego czarnego parowozu nie da sie tam wstawic przyczepki? w koncu to forum karawaningowe a nie poswiecone parowozom :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie niepokoi brak projektu odznaki.

Projekt już jest.

Projekt zatwierdził szeryf .

Całe szczęście. Co by było bez zatwierdzenia ? :biwak:

Szeryfie - dzięki :hop1: :hop1:

 

A tak poważnie to brakuje mi tu akcentu związanego z krawaningiem.

No chyba, że to www.karawaning.pl wystarczy ? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radwan, i Spablo1, 100pa zwróćcie uwagę , że każde spotkanie, zlot wiąże się z miejscem i atrakcjami tego miejsca spotkania i tematycznie wiąże się to na oznace dla przykładu spotkanie w Czaplinku był jacht i inne jak potrzeba znajdę i przedstawię.

Jeśli już ma być to tylko odznaka tylko naszej strony projekt zapewne byłby inny.

Każda uwaga będzie rozpatrzona i być może te Wasze będą uwzględnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.