Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszyscy wiedzą , że do pasowania poza certyfikatami potrzebne są jeszcze pewne specyfiki kulinarne . Coś w stylu jak na fotkach poniżej . Papryczki PIRI-PIRI są głównym elementem kanapeczki podczas pasowania . Moze ktoś przywiezie na zlot coś z tych ostrych wynalazków . Ludzi w Sławie będzie mnóstwo . ;)

post-124782-imported-cbcf0b9b-07f2-43bf-b9bd-4997a7a51f19_thumb.jpg

post-124782-imported-d416163c-4132-4304-91fd-b41362b8e270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te smakowite specyfiki ;);) to dodatek . Podstawą jest chlebek .

Tego też nie może zabraknąć . Robiąc jedynie małe kanapeczko-koreczki będzie potrzebne kilka chlebków . Myślę , że po rzuceniu hasła kilka osób doniesie , chociażby po to by podlizać się pasującym , celem sporządzenia delikatniejszej kanapeczki .

:( Żeby mi nie było złudzeń . Palić ;):(;) będzie ... , na początku tylko w gardle . :(;):(

Co do tego mogę Was zapewnić - POZYTYWNY DIABEŁ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zaglądać do tego tematu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=129902#129902 tu będę podawał istotne informacje i przepraszam że temat jest tam zamknięty, ale tylko po to by w nim były tylko te informacje i nie zgubiły się w toku dyskusji.

Wszelkie uwagi, sugestie, propozycje proszę pisać tu i jak zajdzie potrzeba przeniosę do w/w tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zlotowy POZYTYWNY DIABEŁ , który podczas pasowania karmić Was będzie palącymi :( kanapeczkami , zaganiać do roboty przy zlotowej brytfance (nie mylić z kotłem), mycie , obierak . Będziecie też składać podpisy w CYROGRAFIE ZLOTOWYM o zaprzedaniu duszyczki karawaningowi po wsze czasy ;) .

Nadmieniam , że ugasić mnie można piwkiem . Natychmiast wtedy łagodnieje . A , że tego napoju nigdy nie brakuje , więc łagodny jestem cały czas . ;)

;):(;)

 


POZYTYWNY DIABEŁ :-))

post-124960-imported-977b1673-1843-4801-b9e0-ae56f882583d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu przegapiłem pasowanie ale tym razem mam nadzieje się załapać.

Od siebie udostępnię świetny chiński sos ;)

Będzie na ostro ;)

post-124962-imported-3464e592-fdad-4216-b660-4dde671fd8ee_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janbas56, Mam Ci ja zamiast wiadra naparstek i to z niego będę spożywał . Nie miej wątpliwości . Duszyczkę karawaningowi zaprzedasz , nawet jeśli podejdziesz ostatni do pasowania . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zlotowy POZYTYWNY DIABEŁ , który podczas pasowania karmić Was będzie palącymi ;) kanapeczkami , zaganiać do roboty przy zlotowej brytfance (nie mylić z kotłem), mycie , obierak . Będziecie też składać podpisy w CYROGRAFIE ZLOTOWYM o zaprzedaniu duszyczki karawaningowi po wsze czasy :( .

Nadmieniam , że ugasić mnie można piwkiem . Natychmiast wtedy łagodnieje . A , że tego napoju nigdy nie brakuje , więc łagodny jestem cały czas . ;)

;);):(

 

i tym sposobem u niego wstąpiło [wystąpiło] diablisko. :(

 

a już ci on przekupny jest, jak każdy z piekła rodem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku jak Cie zobaczą filmowcy od razu masz wszystkie główne role. A Di Caprio będzie błagał o występ z Tobą ! :hej::hej::jump: Basia stwierdziła obiektywnie że jesteś bardzo przystojny.

 

Kotii zabieraj butle z sosikiem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia stwierdziła obiektywnie że jesteś bardzo przystojny.

Na początku "spaliłem cegłę" ale teraz sobie myślę , czy to aby nie wybieg w stronę łagodnego pasowania .

Oooj ! Pachnie mi tu gotowaniem w brytfannie zlotowej na wolnym ogniu . :jump::hej::ok:

A tak naprawdę to Basieńko ... dziękuję . :hej: Już mnie ... prawie kupiłaś . :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w dniu dzisiejszym wygląda kemping w Sławie

 


Tu pewnie będzie bufet z zimnym

post-125542-imported-e69aac8d-c1f9-43fd-89f0-42f781226cf1_thumb.jpg

 

Tu będzie ognisko i stoły biesiadne, obok sklepik, bar. Jak widać prace trwają

post-125542-imported-927b310b-b6d8-4712-9f71-b4f5cbf92476_thumb.jpg

 

Nad jeziorem też pracują

post-125542-imported-785f3aff-dcdb-4bac-a7f6-6058a4cacd55_thumb.jpg

 

Parcele na nasze domki na kółkach

post-125542-imported-e2664f1d-b8d5-4cdb-a8bb-931cfda07f95_thumb.jpg

 

Jak widać na alejkach położona jest nowa kostka, piasek do naszego przyjazdu będzie sprzątnięty.

post-125542-imported-6cd8538d-cc47-4910-88e1-86da5f76f23e_thumb.jpg

 

Alejki do parceli , obiecali śnieg do maja sprzątnąć i będą trawę na zielona malować :hop1:

post-125542-imported-74328963-9f1a-4ec0-9d1d-22e79b0fa054_thumb.jpg

 

Kolejna alejka i parcele

post-125542-imported-a885849d-795c-49df-a42d-5bb1f6cb68c9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.