Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo ciekawe wątki TŁOCZONE są w tym temacie. Stworzono kilkanascie tematów nie wiadomo po co i na co i tam sie nie pisze o asfaltach . Prosiłbym o jasna deklarację o przywiezienie wiktuałów do pasowania . Widziałem na targu słone foremki , al,a babeczki . Niestety to 9 zeta za 20 sztuk. Jadłem kiedyś takie ciasteczka z połówek orzecha , byłoby to idealne do zrobienia kanapeczek z papryczkami ! Gdzie to moźna dostać i za ile . Przyjedzie ok. 300 ludzi i nie jestem w stanie sam przygotowac pasowania . CHYBA ŻE Z TEGO CEREMONIAŁU REZYGNUJEMY ????

 

Rysiaczku, proponuję, żebyś zrobił listę potrzebnych rzeczy, podobnie jak robimy ją zamawiając identyfikatory. Kto będzie chciał dopisze się przy rzeczy, którą zobowiąże się przywieść. W ten sposób wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma takiej potrzeby . Rysiaczek - 4 słoiczki PIRI PIRI , 2 tubki Wasabi , Tabasco , 2 opakowania chili i troche innych wściekłych wynalazków

- AKISSJG - krakersy

- Wirek 3 słoiczki papryczek

- Spablo 1 - wasabi ...

- Grazia napisze nam po zakupach ..?

W słoiczku jest ok. 15 papryczek więc wiadomo ile tego trzeba . Dla dzieci trzeba kilka cytryn , trochę pikantnego ketchupu. Mam nadzieję że więcej ludzi sie zdeklaruje .

Ja już jestem na etapie poszukiwań różnych pierdółek do drinków co by było czym zamieszać lub wstrząsnąć ! :look:;)

Co zabrać na VII ZLOT.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. Rysiaczka

;) - może ktoś posiada zewnętrzne halogeny z kablami do

oświetlenia placu...

 

Rysiu ja się tym zajme tylko powiedz ile szt.???

 

Z pełnym okablowaniem może być kłopot , ale jakieś 50 m kabla mam, jak coś to do kupie ... :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o doświetlenie naszego namiotu do pasowania . Głównie chodzi o małe papryczki . Jest to chyba po 4,5 zeta . Jak będzie 20 słoiczków to i na gulasz starczy.

Sa rózne wynalazki np. kapary zalane octem . Wrogowi bym tego nie życzył . ;):look:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serki załatwiają 2-3 statywy plus kable ... właśnie zakupiłęm kolejne 100m wieć około 150 m kabla.

 

Statyw na kamere, aparat... też wezme :look:

Cytryny, ostre przyprawy itp cuda tez wezme...ale jak sobie pomyśle , że jak przyjade to już bedzie po to w sumie po co mam je zabierać ;););)beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcecie się znęcać :ok: na niewiernych?(chodzi mi o karawaningowców jescze bez pasowania) Papryczki,ostry ketchup,ocet ,gwozdzie ,szkło potłuczone :jump: ,jakieś lampy na przesłuchania jak NKWD,nie można dać klapa w ....albo :jump: ciepłe do wypicia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryczki,ostry ketchup,ocet

to dotyczy wszystkich a nie tylko wybrańców (czytaj nowych) zlotowiczów ,po nastym zlocie .............. bułka z masłem :jump::ok::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryczki,ostry ketchup,ocet ,gwozdzie ,szkło potłuczone :jump: ,jakieś lampy na przesłuchania

To aż tak ostro będzie?, to strach przyjeżdżać. :jump::ok:

to dotyczy wszystkich

Ja poproszę o jakiś łagodny wymiar pasowania, będę dopiero miesiąc po zabiegu operacyjnym , ale oświadczam uroczyście .ze na następnym zlocie

poddam się torturom związanym z pasowaniem. :):ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.