Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poproszę o jakiś łagodny wymiar pasowania, będę dopiero miesiąc po zabiegu operacyjnym , ale oświadczam uroczyście .ze na następnym zlocie

poddam się torturom związanym z pasowaniem. :jump::ok::ok:

 

Nic się nie martw. Na zlocie jest zawsze wielu fachowców, więc po paru :ok::) będziemy Cię mogli komisyjnie zoperować. :ok::ok::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Doktorzy , Kidler z Basenem powinni się znaleźć , a i jakaś siostrzyczka dla złagodzenia bólu się znajdzie ... ze "szpyritusem". :hmm: :hmm: :hmm:

Ja będę już po ,,cięciu" , więc doktorzy mi nie potrzebni, no ale jakaś

pielęgniareczka , to mogła by być :niewiem::hmm::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę już po ,,cięciu" , więc doktorzy mi nie potrzebni, no ale jakaś

pielęgniareczka , to mogła by być :niewiem::hmm::hmm:

 

Ty tu nie bądź taki do przodu. To, że będziesz po cięciu nie oznacza, że nie zostanie coś do docięcia :hmm: O tym, czy i jakie cięcia będą Ci potrzebne zadecyduje niezależna zlotowa komisja lekarska. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, czy i jakie cięcia będą Ci potrzebne zadecyduje niezależna zlotowa komisja lekarska. :hmm:

A kto będzie naczelnym chirurgiem zlotowym? Może by ściągnąć dr.Kidlera

:hmm::hmm::hmm::-]

 

[ Dodano: Sob 20 Mar, 2010 11:32 ]

Jeszcze nie mieli zabiegu :hmm: a już chcą się leczyć :niewiem:

Ale tylko przy młodych pielęgniarkach zlotowych :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu mi ściemniacie o strzykawach ! Pokazcie na fotkach coście kupili ,,ostrego ,, i jakie macie stroje . Z Fingerkiem i Yabulonem przygotujemy Wam ,,przyjomkę na zryte berety ,, . Łatwo nie będzie . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.