Skocz do zawartości

Idzie nowe - Weinsberg CaraOne 550QDK - prośba o Wasze opinie.


gggorskyyy

Rekomendowane odpowiedzi

I upewnij się że wogóle jest wszystko co zamówiłeś...bo nie byłbyś pierwszy który przyjechał a tu ups...zapomnieliśmy coś zamontować:-)

Albo czy np.

1. sprawdzili szczelność instalacji po montażu Monocotrola, dali odpowiedni wąż i filtr gazu. 

2. Mover dobrze wyregulowali...ogarnie wjeżdżanie na najazdy...czy rolki się nie ślizgają. 

To tylko przykłady...sprawdź czy wszystko działa.Przyczepa powinna być po przeglądzie 0 także wszystko powinno być sprawdzone. 

Edytowane przez Gizbern (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem, żeby wszystko sprawdzić. Prosiłem o to, żeby była butla zamontowana w dniu odbioru bo chcę sprawdzić lodówkę. 

Mam już FV zaliczkę z VINem i rok produkcji to 2023 i na FV i na zamówieniu i na umowie leasingu, wszędzie jest 2023r. Gdzieś jeszcze sprawdzać poza dowodem rej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gizbern napisał(a):

I upewnij się że wogóle jest wszystko co zamówiłeś...bo nie byłbyś pierwszy który przyjechał a tu ups...zapomnieliśmy coś zamontować:-)

A tak :) I czy w ogóle działa :lol:

13 minut temu, Gizbern napisał(a):

Przyczepa powinna być po przeglądzie 0 także wszystko powinno być sprawdzone. 

Powinna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gizbern napisał(a):

I upewnij się że wogóle jest wszystko co zamówiłeś...bo nie byłbyś pierwszy który przyjechał a tu ups...zapomnieliśmy coś zamontować:-)

Albo czy np.

1. sprawdzili szczelność instalacji po montażu Monocotrola, dali odpowiedni wąż i filtr gazu. 

2. Mover dobrze wyregulowali...ogarnie wjeżdżanie na najazdy...czy rolki się nie ślizgają. 

To tylko przykłady...sprawdź czy wszystko działa.Przyczepa powinna być po przeglądzie 0 także wszystko powinno być sprawdzone. 

Dodam szczelność klimatyzatora....tak z wlasnego doswiadczenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, w79 napisał(a):

Dodam szczelność klimatyzatora....tak z wlasnego doswiadczenia;)

No właśnie jak ja sprawdzić? Też o tym myślałem, żeby to sprawdzić, i zastanawiam się jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gggorskyyy napisał(a):

Wiem, żeby wszystko sprawdzić. Prosiłem o to, żeby była butla zamontowana w dniu odbioru bo chcę sprawdzić lodówkę. 

Mam już FV zaliczkę z VINem i rok produkcji to 2023 i na FV i na zamówieniu i na umowie leasingu, wszędzie jest 2023r. Gdzieś jeszcze sprawdzać poza dowodem rej?

Butla musi być żebyś sprawdził:

- szczelność o której pisałem 

- palniki kuchenki,

- piecyk,

Tu masz wstępna check listę:)

 

http://kapitanprzyczepa.pl/pliki/zakup_kontrolowany.pdf

Edytowane przez Gizbern (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gizbern napisał(a):

Butla musi być żebyś sprawdził:

- szczelność o której pisałem 

- palniki kuchenki,

- piecyk,

 

 

 

No tak zapomniałem o piecyku i kuchence:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gizbern napisał(a):

Butla musi być żebyś sprawdził:

- szczelność o której pisałem 

- palniki kuchenki,

- piecyk,

Tu masz wstępna check listę:)

 

http://kapitanprzyczepa.pl/pliki/zakup_kontrolowany.pdf

Butla będzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w ProCampie juz przy oględzinach wiedzą, ze nie maja do czynienia z kimś kto kupuje 1 przyczepę w życiu i nigdy nie miał do czynienia z karawaningiem, tylko z konkretnym klientem. Wiedzą, ze pewnych spraw nie odpuszczę jak coś będzie nie tak.

A moverem to będę kazał im za bramę wyjechać i lepiej dla nich, żeby dobrze działał:) 

 

Wiadomo - Procamp to niestety czujność x 5 trzeba mieć. Ale cóż....jakoś będę musiał z tym żyć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gggorskyyy napisał(a):

Ogólnie to w ProCampie juz przy oględzinach wiedzą, ze nie maja do czynienia z kimś kto kupuje 1 przyczepę w życiu i nigdy nie miał do czynienia z karawaningiem, tylko z konkretnym klientem. Wiedzą, ze pewnych spraw nie odpuszczę jak coś będzie nie tak.

No tak bo są Pro...:-) tylko nie zakładaj zbyt optymistycznie że oni coś wiedzą...:-). Te wszystkie wyżej komentarze są od osób które były rozezne w temacie...ale Pro..dalej potrafi zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gggorskyyy napisał(a):

No właśnie jak ja sprawdzić? Też o tym myślałem, żeby to sprawdzić, i zastanawiam się jak. 

Poproś żeby pracownik polał przyczepe wodą od góry...U mnie ciekła klima i wymieniali uszczelkę (oraz okno dachowe z tyłu;).Fakt, faktem że sprawnie i bez marudzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, w79 napisał(a):

Poproś żeby pracownik polał przyczepe wodą od góry...U mnie ciekła klima i wymieniali uszczelkę (oraz okno dachowe z tyłu;).Fakt, faktem że sprawnie i bez marudzenia;)

Też zamawiałeś w PC? Macie rację, żeby sprawdzić szczelność, bo fabryka mogła coś spartolić i Oni montując klimę też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizbern napisał(a):

ale Pro..dalej potrafi zaskoczyć

Ja myślałem, że tylko serwis na "W" "zaskakuje". Niedługo pierwszy raz wybieram się na trzeci przegląd do Wrocławia- przekonam się na własnej skórze. Powiem szczerze, że trudno mi sobie wyobrazić gorszą obsługę/fachowość niż ta w serwisie na "W" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że tylko serwis na "W" "zaskakuje". Niedługo pierwszy raz wybieram się na trzeci przegląd do Wrocławia- przekonam się na własnej skórze. Powiem szczerze, że trudno mi sobie wyobrazić gorszą obsługę/fachowość niż ta w serwisie na "W"
Oj małą masz wyobraźnię O homologacji mojej budy, którą Pro.. zgubił i nie można było zarejestrować pojazdu nie słyszałeś? Opisywałem kiedyś na forum

Prócz moich przygód znam jeszcze kilka z pierwszej ręki. Włos się na głowie jeży. Gdybym nie znał opowiadających to bym nie uwierzył, że coś takiego w ogóle może mieć miejsce w cywilizowanym kraju


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.