Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do ... - [RELACJA] z Włoch 2023


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Eastnomad napisał(a):

Ogromnych tłumów też nie widać mimo, że środek sezonu. To duży plus :) 

No trzeba pamiętać że we Włoszech największy sezon jest w sierpniu. W Pizie tłumów nie było. Zresztą w kolejnych dniach, tam gdzie trafialiśmy również nie było tłumów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Tomii napisał(a):

No trzeba pamiętać że we Włoszech największy sezon jest w sierpniu. W Pizie tłumów nie było. Zresztą w kolejnych dniach, tam gdzie trafialiśmy również nie było tłumów. 

Akurat w Pizie wybrałem ten sam kemping. Wieczorem już nie było miejsc, nie wpuszczali na kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Voku napisał(a):

Akurat w Pizie wybrałem ten sam kemping. Wieczorem już nie było miejsc, nie wpuszczali na kemping.

Tam jest bardzo duża rotacja. Jadąc do nich pisaliśmy w sprawie wolnych miejsc. Zalecali przyjazd między godziną 11 a 13.

Darku widziałem post na fb. Czy w jakikolwiek sposób możemy pomóc? Czy coś jest Wam potrzebne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomii napisał(a):

No trzeba pamiętać że we Włoszech największy sezon jest w sierpniu.

Tak wiem. Sierpień i Włochy to zdecydowanie nie jest optymalny wybór ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lbuster napisał(a):

Siadaj, ale nie krytykuj, bo będziesz :banned: Ale poimprezować sobie możemy :pub::D

Ale klakierowanie było modne kiedyś :) nie wdając się w głęboką analizę słowa krytyka -

Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Jej brak to już jest „cenzura” :) zwłaszcza przy zagrożeniu :banned:

:palacz: 

Wiec pozostaje impreza :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to było dla jaj ;) choć z drugiej strony, mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Ja wolę się czasami ugryźć w język, bo nie wiem, jaka będzie reakcja niektórych osób ;) 

17 minut temu, rtwppk napisał(a):

Wiec pozostaje impreza :pub:

:ok:

i oczekiwanie na następny odcinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lbuster napisał(a):

Wiesz, że to było dla jaj ;) choć z drugiej strony, mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Ja wolę się czasami ugryźć w język, bo nie wiem, jaka będzie reakcja niektórych osób ;) 

:ok:

i oczekiwanie na następny odcinek :)

Wiem wiem :) ale … rozumiesz  :) inteligencja podpowiada … milczenie :) ale czasami milczenie oznacza cichą akceptację danego stanu rzeczy :) …. Mniej gramotni zaczynają to później traktować jak standard i napiętnować tych którzy mają odmienne zdanie :) …

To wyjaśniliśmy temat krytyki :) … czekamy na nową odsłonę … już sięgam po cygaro :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Wszystkie drogi prowadzą do ... - [RELACJA] z Włoch 2023

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.