Skocz do zawartości

Bałkańska tułaczka


lbuster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dzięki tym kilku/ kilkunastu relacjom wiem że Grecja pozostanie dla mnie krajem niekarawaningowym. Fajnie poczytać, pooglądać i w naszym przypadku wsiąść do samolotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dudek_t napisał:

Ja tam dzięki tym kilku/ kilkunastu relacjom wiem że Grecja pozostanie dla mnie krajem niekarawaningowym. Fajnie poczytać, pooglądać i w naszym przypadku wsiąść do samolotu. 

Też mam takie wnioski, nie było źle, ale w sumie znalezienie fajnego kempingu, z dobrą plażą itd graniczy z cudem.

@lbuster bardzo fajne zdjęcia i opisy, nadrobiłem, pisz - zaglądnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ufolz napisał:

@Misio Ty juz się zbierasz na te kierunki z 10lat. :lol:uwierz warto i bez obaw. 

7....

A mówiłem też, że pewnie dopiero ruszę, jak będzie Herman gotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał:

Szkoda że nie weszliście na zamek w Nafplio. Piękna panorama z góry na morze.

Jestem tego samego zdania :yes:. Niech zobaczy co stracił:
IMG_20210720_174201 (1).jpg

IMG_20210720_175450.jpg

IMG_20210720_173620.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

Ja tam dzięki tym kilku/ kilkunastu relacjom wiem że Grecja pozostanie dla mnie krajem niekarawaningowym. Fajnie poczytać, pooglądać i w naszym przypadku wsiąść do samolotu. 

Cieszę się, że to napisałeś, bo myślałem, że tylko w mojej głowie kiełkują takie myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że Chorwacja i kempingi z okolic Wenecji rozpieściły towarzystwo :hehe:. Ja tam sam nie wiem. Z jednej strony uważam że jadąc na kemping, fajnie jest wypoczywać w lepszych warunkach niż ma się w domu. Ma być ładnie, czysto i pachnieć w kibelkach. Z drugiej strony, kawałek plaży, własny leżak, bryza od morza wieczorem, zimne piwo i świeże jedzenie - więcej do szczęścia człowiekowi nie trzeba. 
Nie na mawiał bym nikogo na jeżdżenie do Grecji na każde wakacje, ale na pewno raz warto spróbować! Mimo tych wielu minusów ja pojechałem drugi rok z rzędu i jestem zadowolony. Choć nie powiem, siedzi mi w głowie teraz wyjazd na "molocha", ale skąpstwo pozwala na taki wyjazd tylko przed lub po sezonie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lbuster napisał:

Dzięki i zachęcam do komentowania,  wtedy wiem, że ktoś to czyta ;)

Zatem tym komentarzem potwierdzam, że śledzę na bieżąco :) Sam w zeszłym roku jak relacjonowałem swoją Litwę zastanawiałem się, czy ktoś czyta, bo komentarzy było mało ;)

A wątek szczególnie mnie interesuje, bo od 2 lat się zasadzam na Grecję...

4 godziny temu, peja76 napisał:

MisioChyba razem się wybierzemy, bo co roku się zbieramy i nie wychodź :)

To już jest nas trzech :-]

 

 

Edytowane przez pjetko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomii napisał:

Sebastian ja nie wiem jak Ty się dogadywałeś za te produkt plejsmenty ? czy z każdym osobno, czy przez agencje to szło ;)

No właśnie coś dałem ciała :(

5 godzin temu, Tomii napisał:

Teraz pomyśl o korzyściach pisania takiej relacji na forum ??

Prawie z wszystkimi się zgadzam z wyjątkiem wstawania - dzisiaj 12:20 lokalnego czasu :mlot:

Hmmm, to mnie zmotywowałeś :ok: To w takim razie Ty wystaw rachunek a ja po powrocie się rozliczę w "dobrym polskim rzemiośle" :D

@Misio, myślę, że Herman będzie optymalnym środkiem transportu na Grecję :ok: Sam zapewne się wybiorę tu ponownie blaszakiem i to poza sezonem, by dało się jakoś żyć i zwiedzać te wszystkie zabytki.

@Commander, zabrakło może godzinki czy dwóch :( @Tomii, dzięki za zdjęcia - są super i mogę już odznaczyć, że zaliczone :D

Co do samolotu i zwiedzania Grecji, to też trzeba wynająć samochód i kwatery lub namiot albo jak @DnS. Według mnie każda formą ma plusy i minusy. Żeglarsko nie zwiedzisz kontynentalnej Grecji :( co najwyżej małe wyspy, których jest w bród :ok: No a taką Kretę tylko samotem i wynajętym samochodem ;)

https://forum.karawaning.pl/topic/27985-podsumowanie-roku-czyli-chwalimy-się/

3 godziny temu, Commander napisał:

Niestety kempingi w Grecji prawie wcale nie są modernizowane...po co skoro ciągle są turyści... Taka mentalność tych leni.

Trochę się z tym zgodzę, ale podsumowanie później ;)

Dziękuję wszystkim za miłe słowo i odzew  - aż chce się pisać :dzieki: :dzieki::dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lbuster napisał:

Dziękuję wszystkim za miłe słowo i odzew  - aż chce się pisać :dzieki: :dzieki::dzieki:

Że brak komentarzy to nie znaczy że nikt nie czyta. Akurat ja może mniej intensywnie, bo Grecja dla mnie to raczej odległe plany, ale zdjęcia podziwiam i zazdraszczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Bhttps://forum.karawaning.pl/topic/39841-ba%C5%82ka%C5%84ska-tu%C5%82aczka/ałkańska tułaczka

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.