Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sebeb napisał:

Byłem 2 razy w okolicach Szybenika, Zadaru  i Trogiru i było mega fajnie i nie tłoczno, w 2021 byłem na Istrii na koniec sierpnia...masakra....w tym roku na początku czerwca chciałem dać Istrii drugą szansę...wszędzie tłumy...Istria - nigdy więcej....

Z tym bywa na prawdę różnie - już o tym pisałem - ja byłem na Lanternie w okresie przełom czerwca i lipca, czyli w zasadzie już wchodzimy w sezon i w moim kwadracie 12 parcel były tylko 2 zajęte. Generalnie było luźno. Nie tylko parcele - domki też zajęte co któryś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

43 minuty temu, maarec napisał:

napisz proszę ceny tych wycieczek z biura podróży - jaki okres, jaka liczba osób i za ile jeżeli to nie tajemnica. Kilku znajomych również anulowało wakacje samolotem - nie stać ich. Dla mnie to ciekawy temat, nie mam porównania.

Dla porównania  za 7dniowy pobyt w Egipcie w tamtym roku z całym pakietem all inclusive, transferami i ubezpieczeniem dodatkowo covidowym zapłaciliśmy  7600 na cała nasza rodzinę. W tym roku ten sam hotel z tymi samymi opcjami 11.800.

Do Egiptu juz nie chcielismy w związku z tym patrzyliśmy coś w Europie, generalnie poniżej 11tys nie zejdziesz. Podkreślam ,że to cena za 7dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wilk530 napisał:

Byłem w ubiegłym roku na Lanternie w połowie sierpnia i udało się bez rezerwacji w super miejscu. Kemping jest bardzo duży ale jak na pierwszy raz z dziećmi polecam. Mojej żonie się tak spodobała że w tym roku również zahaczymy.   Połowa sierpnia to także święto u Włochów gdzie wszyscy wyjeżdżają  więc podczas objazdówki ,wracając z Chogii  towarzyszyły nam tabuny przyczep w stronę CRO. Z dziećmi na pierwszy raz musicie tam wpaść chociaż na 4 doby ,nacieszyć się z aquaparku  ,kina na plaży , koncertów na żywo i wszelkich animacji. Cena ok 62eurow w sierpniu (warto).   Według mnie najtaniej jest po środku np. Paklenica  w Starigrad.  Kameralnie ,mały basen, taniej ok 36 euro  , dużo knajp na ulicy za rogiem z przystępnymi cenami. Market i stacja paliw przy samym wjeździe na kemping , a ceny np: lodów czy drinków w barze nad wodą o 30 % niższe niż Istria czy Solaris. Dla dzieci niestety zero atrakcji .. 

Powodzenia 

Dziękuję za wskazówki,

 

Właśnie o to chodzi by na początku dać dzieciom się wyszaleć i nacieszyć atrakcjami.

Na pewno spróbujemy w Lanternie, patrzyłam na dostępność i nawet jest coś wolnego na 5 noclegów w naszym terminie.Koszt 83 EUR/noc. Myslisz,żeby rezerwowac online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mery123 napisał:

Dziękuję za wskazówki,

 

Właśnie o to chodzi by na początku dać dzieciom się wyszaleć i nacieszyć atrakcjami.

Na pewno spróbujemy w Lanternie, patrzyłam na dostępność i nawet jest coś wolnego na 5 noclegów w naszym terminie.Koszt 83 EUR/noc. Myslisz,żeby rezerwowac online?

A kiedy jedziesz bo przeoczylem?  Ja bym próbował bez tylko żeby rano być to codziennie się zwalniają miejsca. Tłumy bo ogromny camp ale jak patrzyłem to w obrębie wzroku było z 10 parcel wolnych (15 sierpien). W obrębie 20km masz z 6 dużych kempingów z aquaparkami więc coś się znajdzie. Chyba dużo drożej z tą rezerwacja wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Dobrze pamiętam,  że to ten bez 230v?

Wszystko jest, nawet prowizoryczny zrzut szarej z kampera. W tej części Chorwacji kempingi przypominają te z Grecji ?

Woda na razie zimna jak w Bałtyku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voku napisał:

Kamp Roko

A - znaczy się Drage... To jest zagłębie niskich cen:D

2 godziny temu, maarec napisał:

Dobrze pamiętam,  że to ten bez 230v?

Tam było jeszcze 2 lata temu kilka kempingów tylko z 12 - na pewno malina i chyba też Gentile, ale ostatnio już ciągnęli tam 230 więc może już wszystkie mają.

Ale dzięki tylko 12V cena dla rodziny 2+2 była w sezonie poniżej 20 EUR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 butle gazu i solara a i tak kartkuję  3,5 E / dzień za 230 V bo stoję w cieniu i prundu ni ma  :) ale tu w GR inaczej się nie da bo zejście pewne z przegrzania :lol::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, janm napisał:

Ja mam 2 butle gazu i solara a i tak kartkuję  3,5 E / dzień za 230 V bo stoję w cieniu i prundu ni ma  :) ale tu w GR inaczej się nie da bo zejście pewne z przegrzania :lol::hej:

My mamy płytę indukcyjna, która jest rewelacyjna pod względem sprawności przygotowywania wszystkiego co chcemy, więc z reguły 230 się przydaje. Ale jak nie ma to i tak oczywiście sobie radzimy i ogarniamy na gazie. Też lubimy stać jednak w cieniu jak tylko się da i dopłacać mimo wszystko do prądu.

Z naszego doświadczenia graniczną temperaturą minimalną w nocy jest 25 stopni. Wszystko co powyżej wiąże się też z reguły ze stojącym powietrzem i bez klimy trudno wytrzymać.

No chyba, że czynnikiem chłodzącym jest ankohol:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zulos napisał:

 

Z naszego doświadczenia graniczną temperaturą minimalną w nocy jest 25 stopni.

 

Tak z naszego doświadczenia tez mogę powiedzieć że jak jest w nocy powyżej 25c to już pieca nie włączmy:palacz: i też tak go mamy ustawionego, grzeje do 25c:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.