Skocz do zawartości

Wyskok kamperem z parceli na zwiedzanie


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz byłem Pod Krokwią na może 20-25 składów jakie się przewinęły przez ten kemping były 3 zestawy przyczep. 
Coś w tych kamperach musi być?
PS Spotkałem kolejne osoby które dzięki moim filmikom wypożyczyły kampera i zaczęły przygodę z karawaningiem a przynajmniej tak mówiły OMG :P 
https://photos.app.goo.gl/8uyHiQ5SZTtP5R486

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

lbuster teraz już oficjalnie mogę:

Wierzę, nigdy w Ciebie nie wątpiłem ?

A tak na serio, gratki - idziesz w moje marzenia, które może za jakiś czas spełnię ?

1 godzinę temu, Misio napisał:

No to trza by się spotkać i oblać nowy nabytek - by mu się kółka dobrze kręciły

No chłopaki, ja się do Was wybieram na rowery, więc jest okazja. Daleko nie macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Misio napisał:

Ja jakieś 750km

No nie daleko...prawie za miedzą...

jakie 750 km? do Legionowa z Krakowa? 300 z małym hakiem! Ale w ten weekend pierwszy wyjazd rocznicowy- 36 lat po ślubie. Muszę pojechać w jakieś bardziej ekskluzywne miejsce:) może Polana Sosny...kto wie:)

39 minut temu, lbuster napisał:

No chłopaki, ja się do Was wybieram na rowery, więc jest okazja. Daleko nie macie ?

gdzie się wybierasz na rowerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pawel1966 napisał:

gdzie się wybierasz na rowerki?

Do Was ?

https://forum.karawaning.pl/topic/32437-spotkanie-karawaningowo-rowerowe-głuchołazy-2-4102020-z-rowery/

 

Choć nie znam Waszych podziałów granic. Poprawnie politycznie będzie napisać w Wasze okolice ?

48 minut temu, Misio napisał:

Ja jakieś 750km

No to dla Ciebie rzut beretem. Ty lubisz takie traski ?

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa to też ponad 200km...

A ja lubię takie traski, ale nie gdy jestem na urlopie...chociaż wolę do 500km

 

A już totalnie zaśmiecając temat

@pawel1966 Ja np mam taką Myszkę

20191006_090127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 21:25, Voku napisał:

Teraz byłem Pod Krokwią na może 20-25 składów jakie się przewinęły przez ten kemping były 3 zestawy przyczep.

W lipcu było 50/50. Widać przyczepowcy raczej tylko w wakacje jeżdzą. Co by się zgadzało mniej więcej z tym co widać na drugach. Poza sezonem zdecydowanie częściej kamperki śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Diablej Góry . Zwróciłem uwagę na bardzo dobre rozwiązanie dla kamperów . Na kempingu stoją dwie toyoty siedmioosobowe do wynajęcia  . W środku wiszą cenniki za dobę , zniżki za więcej dni . Na zwiedzanie Bieszczadów by kampery nie męczyły się po górkach jak znalazł . 
 

diablagora.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 21:33, leszek napisał:

Na kempingu stoją dwie toyoty siedmioosobowe do wynajęcia  . W środku wiszą cenniki za dobę , zniżki za więcej dni . 

No jak już tyle napisałeś to nie napiszesz ile za dobę??:D

Rzeczywiście ciekawa opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

No jak już tyle napisałeś to nie napiszesz ile za dobę??:D

A to już niech każdy kto zainteresowany sobie sprawdza . Chciałem tylko przedstawić dość ciekawą opcję do naśladowania i zastosowania na wielu kempingach . Zacznę opisywać szczegółowo z cenami to będzie podciągnięte pod reklamę a nie taki jest zamiar tej informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobre!!:D

Wygląda to trochę jak jakiś ponury żart z karawaningu jakiegoś patenciarza. Masakra...

Ja w końcu zdecydowałem się na blaszaka - tylko zdecydowanie bliżej mu jednak do GlobeTravellera niż Mastera:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Zulos said:

Wygląda to trochę jak jakiś ponury żart z karawaningu jakiegoś patenciarza. Masakra...

Zapewne chodzi o liczbę wyświetleń, a nie o rzetelną recenzję. Porównanie jabłka z gruszką jest bez sensu. A już tak tendencyjne, to w ogóle nie ma o czym gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.