Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, peja76 napisał(a):

wydaje Mi się że ceny ok.

Oglądałem jakiś czas temu wasz filmik z term gdzieś na dziko, też fajna miejscówka.

Tak. Byliśmy śladem NK. Miejsce ok, z tymi knajpami gorzej. Nas wygonili koło 19 latem bo zamykają  :). 

termy przyjemne. Bez kolejek i z klimatem. 

Cena dla naszej 4 w Bukfurdo przekroczyla juz 300zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dodi napisał(a):

Lipot 2+2 w sezonie 480zł ?

Faktycznie grubo sie robi. Ale Lipot zawsze był deko droższy od tych na wschodzie. Jest nowoczesny, rozbudowuje się no i jest bardziej parkiem rozrywki...  z 'leczniczych' wód to tylko dwa baseny...

Dla rodzin z dziećmi idealny. Odwiedzałem go ze swoją rodziną przez kilka ładnych sezonów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Voku napisał(a):

Ja chyba wyskoczę na Węgry w przyszłym tygodniu, bo mi samka narobiliście. U nas zimno a tam przynajmniej ma być na + ciepła woda i winko :D 

Rozkmiń jak z tymi instrybutorami na stacjach jest i daj znać:D

Ja będę jechał dopiero w maju i jak zwykle ostatnio - przelotem an CRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Prusiak napisał(a):

Jest nowoczesny, rozbudowuje się

Czy ja wiem.... z tą nowoczesnością to bym nie przesadzał. Fakt rozbudowuje się, ale sanitariaty na tym kempingu, zaznaczę że w nowej części, skreśliły go u mnie całkowicie. Nie wiem jak można odpierniczyć takie dziadostwo w obecnych czasach. Jechałem tam kierowany opiniami oczekując wyższego standardu. Dla mnie porażka. Ja tam nic nowoczesnego nie zauważyłem poza automatycznie otwieranym szlabanem :) Kompleks basenowy ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcin_G napisał(a):

Czy ja wiem.... z tą nowoczesnością to bym nie przesadzał. Fakt rozbudowuje się, ale sanitariaty na tym kempingu, zaznaczę że w nowej części, skreśliły go u mnie całkowicie. Nie wiem jak można odpierniczyć takie dziadostwo w obecnych czasach. Jechałem tam kierowany opiniami oczekując wyższego standardu. Dla mnie porażka. Ja tam nic nowoczesnego nie zauważyłem poza automatycznie otwieranym szlabanem :) Kompleks basenowy ok. 

Zgadzam się. W strarej części kempingu mamy obszczany kontener, który robi za sanitariat... w nowej części kibelki też są z jakiegoś prowizorycznego kontenera. Do tego parcele bez wody i ścieków. IMO za taki standard nie idzie w parze z opłatami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Marcin_G napisał(a):

Kompleks basenowy ok

Tak, głównie mowa o kompleksie basenowym. Bo głównie po to jeździłem z dzieciakami... Ale kemping też się rozbudował. Nie miałem okazji stać na nowej części ale pokazywałem nowe sanitariaty gdzieś tu na forum... wyglądały "na czasie'. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Prusiak napisał(a):

Tak, głównie mowa o kompleksie basenowym. Bo głównie po to jeździłem z dzieciakami... Ale kemping też się rozbudował. Nie miałem okazji stać na nowej części ale pokazywałem nowe sanitariaty gdzieś tu na forum... wyglądały "na czasie'. 

 

Ja byłem i na starej i na nowej części. Sanitariaty na nowej części to zwykłe obudowane jakieś modułowe kontenery. Po jakimś czasie stanie się z nimi to samo co na starej części:

image.thumb.png.eb6f3915bb9a2101294c34b14bbcb9c6.png

Szału nie ma, a za takie pieniądze jak teraz to IMO zdecydowanie nie warto 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.