Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jacek00 napisał(a):
3 godziny temu, elaola napisał(a):
Tam gdzie ja byłam langosz kosztował 800-900 forintów, więc ok. 10zł.
Za kemping 2 osoby, przyczepa, prąd, taksa ok. 100zł.

Tutaj 1000 forintów kosztuje langos bez żadnych dodatków. Te z dodatkami najdroższe kosztują ponad 2000 forintów

Nie jest tak źle. Na basenach w Sarvar langosze były od 900 Forintów.

Też na basenach w barze zjedliśmy bardzo przyzwoity i smaczny obiad dla 4-rech za niecałe 10.000 forintów

505D16E1-DA2D-4028-B87F-E26C35161A32.thumb.jpeg.5fb7bcca6e8d82e772751757c8bb57f7.jpeg

W Lidlu ceny prawie identyczne jak w PL, ale np wina śmiesznie tanie i to np. klasyka Hiszpanii za 800 forintów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Na basenach w Sarvar langosze były od 900 Forintów.
Też na basenach w barze zjedliśmy bardzo przyzwoity i smaczny obiad dla 4-rech za niecałe 10.000 forintów
505D16E1-DA2D-4028-B87F-E26C35161A32.thumb.jpeg.5fb7bcca6e8d82e772751757c8bb57f7.jpeg
W Lidlu ceny prawie identyczne jak w PL, ale np wina śmiesznie tanie i to np. klasyka Hiszpanii za 800 forintów.
To jest śmieszne że mamy tak różne spostrzeże. Dzisiaj wracając z Lidla z @Gizbern oboje stwierdziliśmy że jest dużo drożej niż w PL

Ale że wina mają tańsze to zrozumiale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacek00 napisał(a):

Ale że wina mają tańsze to zrozumiale https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png

Dzisiaj w Lidlu w "I" kupowałem w okolicy 2E :D

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał(a):

o jest śmieszne że mamy tak różne spostrzeże. Dzisiaj wracając z Lidla z @Gizbern oboje stwierdziliśmy że jest dużo drożej niż w PL https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji1787.png

Zamaist wymieniac spostrzezenia, nie lepiej po prostu zrobic rzetelne porownanie? Wskoczcie do Lidla i zrobcie zdjecia podstawowych produktow, pieczywo, nabial, owoce, warzywa, mieso i sie porowna. Tylko nie paragonu, gdzie moga byc naliczone promki, tylko etykiet tak by wiadomo bylo jaka jest cena podstawowa. Mi ciezko jest powiedziec, bo zakupy na urlopie sa nieco inne od tych na codzien, bo po prostu nie gotuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś może napisać jakie obłożenie  na kempingu w miejscowości Papa?
Tam nigdy nie ma wielkiego obłozenia. Możesz tam jechać w ciemno, miejsca tam są zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacek00 napisał(a):
45 minut temu, WojtexJanex7 napisał(a):
Ktoś coś może napisać jakie obłożenie  na kempingu w miejscowości Papa?

Tam nigdy nie ma wielkiego obłozenia. Możesz tam jechać w ciemno, miejsca tam są zawsze

I to mnie się bardzo podoba, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie się bardzo podoba, dzięki za info.
Pamiętaj tylko, że między chyba 14 a 16 (albo 13-15) jest tam siesta i nie da się wjechać ani wyjechać . Ale obok jest miejsce gdzie można stanąć z przyczepą, podpiąć się do prądu czy wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Węgier. Ceny langosza na basenach 700 Forint czysty, 1000 z wszystkimi dodatkami. Pobyt 7 nocy 69000 forint z wstępem na baseny ( zniżka 10 % za ACSI plus 5% stały klient ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzislawW napisał(a):

Właśnie wróciłem z Węgier. Ceny langosza na basenach 700 Forint czysty, 1000 z wszystkimi dodatkami. Pobyt 7 nocy 69000 forint z wstępem na baseny ( zniżka 10 % za ACSI plus 5% stały klient ). 

A gdzie takie ceny ? 

Langosza w tej cenie to w tym roku nie widziałem, cennik w Bogacs startował od 800-900ft a sam langosz jakiś mniejszy

A Aquacity duży langosz 1350ft z serem 

A pamiętam jak kosztowały 400-600ft ?

Pizza margarita 2500ft, gyros menu 3200ft (bar na basenie)

Wyjście na baseny w Buk to już ponad 22.000ft, w Aquacity że zjeżdżalniami dla 2os wyszło 14.500ft

Paliwo też tańsze u sąsiadów, w Słowenii najtaniej, po 1.44e za noPB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, konrad_b napisał(a):

A gdzie takie ceny ? 

Langosza w tej cenie to w tym roku nie widziałem, cennik w Bogacs startował od 800-900ft a sam langosz jakiś mniejszy

A Aquacity duży langosz 1350ft z serem 

A pamiętam jak kosztowały 400-600ft ?

Pizza margarita 2500ft, gyros menu 3200ft (bar na basenie)

Wyjście na baseny w Buk to już ponad 22.000ft, w Aquacity że zjeżdżalniami dla 2os wyszło 14.500ft

Paliwo też tańsze u sąsiadów, w Słowenii najtaniej, po 1.44e za noPB

 

Hajduboszormeny Thermal Camping - cena za dobę kemping plus baseny 9900 forint. Langosz czysty 700 Forint.  Ceny aktualne .Płaciłem w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajduboszormeny Thermal Camping - cena za dobę kemping plus baseny 9900 forint. Langosz czysty 700 Forint.  Ceny aktualne .Płaciłem w sobotę.
Za ile osób taka cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał(a):
4 godziny temu, WojtexJanex7 napisał(a):
I to mnie się bardzo podoba, dzięki za info.

Pamiętaj tylko, że między chyba 14 a 16 (albo 13-15) jest tam siesta i nie da się wjechać ani wyjechać . Ale obok jest miejsce gdzie można stanąć z przyczepą, podpiąć się do prądu czy wody

Planuje tam być z rańca w poniedzialek bo tylko niecałe 600km mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):
2 godziny temu, ZdzislawW napisał(a):
Hajduboszormeny Thermal Camping - cena za dobę kemping plus baseny 9900 forint. Langosz czysty 700 Forint.  Ceny aktualne .Płaciłem w sobotę.

Za ile osób taka cena?

2 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.