Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że  Hajduboszormeny są tanie, ponieważ mają sporą konkurencję. Hajduszoboszlo jest większe, ma więcej atrakcji , są położone blisko Debreczyna więc walczą o klienta .

Wiem , że w Hungarospie jest duże obłożenie, ale tak to działa, patrz cennik kemping termalny.

Wybieram się w przyszłym tygodniu na Węgry, przy okazji zakupów zrobię kilka fotek w sklepie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ZdzislawW napisał(a):

Hajduboszormeny Thermal Camping - cena za dobę kemping plus baseny 9900 forint. Langosz czysty 700 Forint.  Ceny aktualne .Płaciłem w sobotę.

Wschodnie Węgry i baseny raczej z tych mniej znanych, więc całkiem możliwe

Niestety te bardziej popularne już mocno wywindowały cenniki

Tak jak pisałem, do Buk sam wstęp na dzienny bilet to dla 4os 22.500ft, kemping pewnie koło 30.000ft, przepaść cenowa ?

W Bogacs 3dni dla 2+2 (właściwie 3+1) zapłaciłem 56.000ft, wychodzi 18.500 w czerwcu przed sezonem

Zresztą cenniki można sobie sprawdzić na www

Cennik langoszy poniżej, rozmiar średni ;), zdjęcie z połowy czerwca tego rokuIMG_20230610_130143.thumb.jpg.5b56bb7f1294ee18370627b2f831e457.jpg

Dla porównania, w lipcu dobra pizza na wynos w Pisa (oczywiście nie pod wieżą) 6-7e, wielkość i smak nieporównywalny z langoszem, czy węgierską margaritą ?

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajduboszormeny to spokojny kemping dla starszych osób Mają fajne wody lecznicze oraz bazę zabiegową ponieważ tam przychodzą węgrzy na zabiegi,. Można również wykupić u nich pojedyncze zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na Wegrzech , jesli chodzi o piwo to bardzo preznie dzialaja browary kraftowe i mozna kupic bardzo dobre piwo z browaru "Mad Scientist" i innych kraftów, Co wiecej bardzo łatwo znaleźć  skepy z kraftowym piwem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na Wegrzech , jesli chodzi o piwo to bardzo preznie dzialaja browary kraftowe i mozna kupic bardzo dobre piwo z browaru "Mad Scientist" i innych kraftów, Co wiecej bardzo łatwo znaleźć  skepy z kraftowym piwem  
Co do piwa to mnie zdziwiło że piwa Heineken czy Carlsberg były tańsze niż ichnie węgierskie piwa. A co do cen piwa to były one droższe niż we Włoszech. Taki paradoks że wg mnie ceny we Włoszech w Lidlu były w wielu przypadkach niższe niż w Lidlu na Węgrzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek00 napisał(a):

Co do piwa to mnie zdziwiło że piwa Heineken czy Carlsberg były tańsze niż ichnie węgierskie piwa. A co do cen piwa to były one droższe niż we Włoszech. Taki paradoks że wg mnie ceny we Włoszech w Lidlu były w wielu przypadkach niższe niż w Lidlu na Węgrzech https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji1787.png

Podam taką ciekawostkę, nie przepadam za węgierskim piwem. Chodząc po sklepie chyba trochę narzekałem do żony i wtedy podszedł do mnie Niemiec który mi wskazał piwo Berg , że dobre. Okazało się , że Niemiec ma żonę Polkę i trochę mówi po polsku. Kupiłem to piwo i pojechałem na kemping. Po skosztowaniu okazało się że faktycznie dużo lepsze od węgierskiego piwa, jak przeczytałem opis o mało nie spadłem z krzesła. Producent piwa Van Pur Rakszawa koło Rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Co do piwa to mnie zdziwiło że piwa Heineken czy Carlsberg były tańsze niż ichnie węgierskie piwa. A co do cen piwa to były one droższe niż we Włoszech.

Wcale mnie to nie dziwi, bo VAT na alko na Wegrzech jest duzo wyzszy. Wiec zakladam ze typowe koncerniaki z Asahi beda drozsze , albo w tej samej cenie.

12 godzin temu, atom463 napisał(a):

Producent piwa Van Pur Rakszawa koło Rzeszowa

Normalna praktyka, Van Pur robi duzo piw na licencji innych browarow. Poza tym produkcja pewnie tansza i blizej na Wegry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Węgrzy maja bardzo dobry i uznany browar w Sopronie ,który warzy bardzo dobre piwa SOPRON .Sa z reguły droższe od zagranicznych.

Wszystkie towary są dużo droższe niż w Polsce.

Wyjątkiem są dużo nisze ceny wstępu na baseny termalne co nas bardzo cieszy.:ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.